Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy od kilku dni posiadam Audi A4 Avant 1,9 TDI B6 8E. i nic nie wiem o ym samochodzie. Czy ktoś w okolicy Tarnowa mógłby zmienić mi choć język z włoskiego na angielski. będę wdzieczny za pomoc!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm pewnie w FIS-ie chce zmienic język , no ale najlepiej niech sie sam wypowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w okolicy Tarnowa mógłby zmienić mi choć język z włoskiego na angielski. będę wdzieczny za pomoc!!! Pozdrawiam

amrys - wpadnij na spota to ustawimy - pod warukiem ze nie bedzie to jednorazowa wizyta :tongue4: bo w takich przypadkach usluga jest platna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w okolicy Tarnowa mógłby zmienić mi choć język z włoskiego na angielski. będę wdzieczny za pomoc!!! Pozdrawiam

amrys - wpadnij na spota to ustawimy - pod warukiem ze nie bedzie to jednorazowa wizyta :tongue4: bo w takich przypadkach usluga jest platna :decayed:

A Ty DarQ potrafisz takie cuda robić :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co potrafie?? zmienic jezyk czy wziac kase za usluge :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąc kase każdy potrafi, pytam o jezyk.... :decayed:

mtytus - nie ucz ojca dzieci robic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wziąc kase każdy potrafi, pytam o jezyk.... :decayed:

mtytus - nie ucz ojca dzieci robic :polew:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta dobrze ze nie:

Handel nielegalnymi uslugami.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne mi spociki i znajomi - handel usługami prowadzonymi na nielegalnym oprogramowanku - hiehie - a to polska właśnie

(z naciskiem na słowo handel-nieleganymi)

dla znajomych z klubu VAG oczywiscie za free, platne dla tych co tylko na spota przyjada w celu wykasowania bledow, itp :tongue4:

a co do VAG-COM'a - uzywamy wersji shareware bo brzydzimy sie piractwem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie chodzi mi o zmiane jezyka komunikatów (FIS chyba???) czerwienie się ze wstydu z powodu mojej ignorancji, ale wybaczcie mam Audi od kilku dni i zaczynam się jej uczyć brak polskiej instrukcji itp. na szczęscie jest forum które jest kopalnią wiedzy. czytam i jestem pełen podziwu dla wiedzy i prakrycznych umiejetnosci forumowiczów. Śmiem twierdzić, że wiedza niektórych jest wiecej niż profesionalna.

Do DareQ!! nie mogę sie doczekać zmiany i zapewne kilku cennych informacji na temat mojego Autka

Tym Autkiem się super jeździ!!! :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amrys mamy nadzieje ze bedziesz czasami na spotach.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym Autkiem się super jeździ!!! :th: :th:

No pewnie że super, a jak masz zawieszenie 1BE lub 1BV - czyli obniżone fabrycznie i utwardzone to jeszcze lepiej.

Ja właśnie zmieniam w środe, już doczekać się nie mogę :dance: :dance: :thumbup: :thumbup:

_________________________________________________

Muszę się kiedyś wybrać na spota, szkoda że macie tak nieregularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:embarrassed: Moja twarz znów pąsowieje!!!! samochód przyjechał z Italii, a ja nie wiem jakie ma zawieszenie i... tak mało wiem... pierwszy krok to zakup instrukcji w polskim języku oraz "ucywilizowanie" komunikatów komputera (język włoski na angielski) koledzy z forum juz zaoferowali pomoc. I modle się aby mieć czas i przyjechać na spot. a wtedy :gwizdanie: zapewne dowiem się tylu rzeczy :th:, czy głowa to pomieści????

kiedy termin spotkania....????

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...