Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy


wit.s

Rekomendowane odpowiedzi

No, jak tam chłopy, nie mówcie, ze w tych Moscicach dalej po ciemku siedzicie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tak zostałem sam darkiem z Ykk dopiero wróciłem :) pozniej sam z ykk i tak zeszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzylismy spota hyhy.. :naughty:[br]Dopisany: 17 Maj 2008, 21:34 _________________________________________________http://rapidshare.com/files/115633845/foty.zip.html

Wybitne haselko na PW.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy!!! miło było was poznać!!! i wasze "audiolki" mam nadzieje ze był to mój pierwszy i nie ostatni raz! zabaczymy co za plik kryje się pod rapidem... :> pozdrowienia i szacun.. dla tych którym słota nie jest straszna. Dzieki za spotkanie!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet A4 - wrzuc jakis opis do warsztatu jak zrobiles spryski :kox: oczywiscie ze zdjeciami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki dlaczego nie umieszczacie zdjęc ze spotów w galerii klubowej??!! też bym chciał fotki poogladać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson przeciez jest tam pare zdjec.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki jeżyk, wiem że liczyłeś na VAGA ale walczyłem z super fotolem - %#$%#%$ jego mać. koleś który na nim siedział ważyl 48 tysięcy kilogramów i miał tłustą d*pę. ehh. ale teraz jeżdże jak król. nast razem jestem i dam ci vaga, o ile następny raz to nie bedzie 7 czerwca, mam wesele brata, hieh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczki.

Z Tarnowa do Krakowa to nadal przez Szurową najszybciej, czy można się już pchać normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrapusta ok nastepnym razem..

Jak bedziesz to odezwij sie na gg.. :decayed:

wit.s zapytaj DareQa :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żuczki.

Z Tarnowa do Krakowa to nadal przez Szurową najszybciej, czy można się już pchać normalnie?

Normalnie glowna lec :)

Ykk zapodaj mi haslo na prv to popatrze coscie wymlodzili ciekawego :)[br]Dopisany: 18 Maj 2008, 18:14 _________________________________________________Takie fotki na haslo ? :P hehe slabo slabo bo mnie nie bylo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTom3k zapewne.. :naughty:

Oby nastepnym razem byla lepsza pogoda.. :decayed:

I niech ktos jeszcze wezmie aparat, bo mi sie juz nie chce klepac fot. Te czesciowo robil Hornet A4, ktory nawiasem mowiac gdzies przepadl. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...