Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajne, skończyłem :thumbup: większość archievementów zdobyłem :good:

Grałem chwilkę w demo i podobało mi się :)

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grał ktoś w to?

Opublikowano

Ja od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :> I póki co to tłukę nieśmiertelne Gran Turismo 5 a dziś dokupiłem Red Dead Redemption i Fifę 10 (była w promocji za 19.90 :polew:). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, FIFA 10 na konsoli to rzeczywiście zupełnie inna (lepsza) gra niż wersja PC.

Opublikowano

Ja od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :> I póki co to tłukę nieśmiertelne Gran Turismo 5 a dziś dokupiłem Red Dead Redemption i Fifę 10 (była w promocji za 19.90 :polew:). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, FIFA 10 na konsoli to rzeczywiście zupełnie inna (lepsza) gra niż wersja PC.

to na fifę możemy się umówić na meczyk :naughty:
Opublikowano

Ja bym kupił PES11.

Może komuś się już znudziła, albo chce sie zamienić na coś ?

Opublikowano

darksiders - grał ktoś :?:

Opublikowano

darksiders - grał ktoś :?:

tylko w demko generalnie gra :good: sam chciałem ją mieć w kolekcji :decayed:

P.S RDR zrobiłem 100% gry (nie platyna, jedno złotko hehe )

Opublikowano

Wyrywam dwie gry od jednego gościa, może siądzie Prince of Persia i Darksiders za 100zł :gwizdanie:

Ostatnio widziałem też że nowy Batman ma się ukazać - Arkham Asylum już na półce stoi :decayed:

Przymierzam sie jeszcze do Star Wars, ale nie wiem czy jest sens od I zacząć czy od razu kupować The Force Unleashed II :mysli:

Opublikowano

ja kupiłem wkońcu PES11, chciałem skonczyć colina dirt 2 i zrobić platynke ale brakuje mi 1 trofeum i już mi sie nie chce :sick3:

Opublikowano

Prince of Persia i Darksiders za 100zł :gwizdanie:

jako ciekwostka w UK obecnie pierwszy tytuł nówka za ok 35 zł, drugi 45 zł :decayed:

Opublikowano

Prince of Persia i Darksiders za 100zł :gwizdanie:

jako ciekwostka w UK obecnie pierwszy tytuł nówka za ok 35 zł, drugi 45 zł :decayed:

Ehhh ten pierwszy to był w wersji PL i ktoś mi go zgarnął sprzed nosa za 50zł :rant:

Gość miał farta bo ta gra u Nas chodzi po 65-70zł oczywiście wersja PL...

Musiałem jakoś odreagować i zakupiłem Bioshocka 2 za 36zł :decayed:

Gry w UK być może tańsze, ale w żyjemy w PL i tutaj mamy inne wyższe ceny... :thumbdown:

Opublikowano

75% mojej kolekcji to gry z UK :wink4:

własnie zamówiłem Prince of Persia, Resistance 2 i Assasin I :decayed:

same nowości :polew:

ale nówki i wszystko poniżej 45 zł :good:

Opublikowano

Ceny bardzo fajne :good:

A ile koszty wysyłki :?: Bo pewnie opłaca się kilka na raz kupować.

Poza tym ja mam zasadę że jak coś jest w języku polskim to nie kupuję angola a akurat AC I ma fajny dubbing.

Oczywiście niektóre tytuły bym chętnie zakupił w takich cenach... Gdzie się to kupuje :?:

Opublikowano

Pany mam god of war III (PL :naughty:) na zbyciu bądź też wymianę za F1 2010 PL oczywiście na PS3

Opublikowano

F.3.A.R . faaaajne tooooo na Ultra gram i Masakra...afkors Na PC :D:kox:

Opublikowano

AC Brotherhood - walka o platynke

Opublikowano

nowal ogarniasz multi ?? jakby co to możemy ustawke zrobic :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.