Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bardzo fajna gra !! kupilem kilka dni temu i cały czas zapierdzielam

Opublikowano

Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??

Daje radę :) :) na kierownicy gra się bardzo fajnie

Opublikowano

no to fajno mam nadzieje ze lepsze niż F1 2008 :decayed:

Opublikowano

Ja przysiadłem Ojca Chrzestnego 2 na PS3, jutro musi wpaść platynka.

Dziesiąta :naughty:

Zostały 2 trofea.

Opublikowano

a co jest w ogóle nowego w ojcu 2 ?? to samo co w jedynce tylko jakieś bardziej rozbudowane wszystko ??

Opublikowano

Cieżko mi powiedzieć bo nie grałem w jedynkę.

W dwójce przejmujesz lokale, walczysz z konkurencją, ulepszasz postać i swoją ekipę.

Bardzo fajna ale trzeba sie przyzwyczaić do średniej grafiki.

Opublikowano
Untitled-18.jpg:kox:
Opublikowano

ojciec 2 fajna gra. platynka juz na koncie

Opublikowano

Battelfilda 3 wczoraj kupiem w saturnie :D

i powiem ze miazga :D jak dla mnie

Gra nie jest prosta jak inne gy tego typu :) ze sie biegnie i sie nie ginie

tu 3 do 4 strzałów i d*pa killim :D

ale grafika powala nawet na Xboxie :)

Opublikowano

Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??

mi wczoraj przyszła i też zarwałem nockę :) dla miłośników f1 :good:

Opublikowano

Ja wczoraj skończyłem zabawę z Operation Flashpoint: Red River i to dopiero jest wojenka a nie akcja w stylu Rambo. Gra trudna ale sycąca, gdy załapałem o co chodzi w tym, jak to oceniają, "tactical shooter", zabawa i feeling był za***isty. Niekiedy wkurzali przeszkadzający członkowie drużyny (AI) ale akcja była niezła. Polecam.

...ja tymczasem będę mógł teraz obadać Battlefielda 3 na PieCu, bo granie w takie gierki na konsoli to jakaś pomyłka xli34h.gif

Opublikowano

Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??

mi wczoraj przyszła i też zarwałem nockę :) dla miłośników f1 :good:

trzeba by kiedyś pośmigać w większym gronie przez neta :)

Opublikowano

Battlefield 3- kompania single player skonczona.

I jakie sa moje wrazenia... Gierka spoko,ale sporo razacych bugow, jak np znikajace ciala tuz przed nami, znikajace pojazdy, przeciwnicy dorysowujacy sie znikad. No i Pl dubbing to jakas porazka, np co 5 sekund powtarzajace sie "otwieram ogien" albo "ku*wa dostalem" i tak w kolko. Robi sie sztampowo.

Wiele osob narzekalo tez swojego czasu na AI przeciwnikow w nowym Medal of Honor.. no to tutaj lepiej nie jest,jak nie gorzej. Porownujac te same tryby trudnosci.

Operation Flashpoint Red River tez chwile pogralem,ale jak zobaczylem ze zolnierze "magicznie" przenosza sie w przestrzeni i np "teleportuja" sie do samochodow, to mi sie odechcialo grac.

Opublikowano

Operation Flashpoint Red River tez chwile pogralem,ale jak zobaczylem ze zolnierze "magicznie" przenosza sie w przestrzeni i np "teleportuja" sie do samochodow, to mi sie odechcialo grac.

Tak rozwiązali wsiadanie i wysiadanie z pojazdów. Mnie to nie raziło, pole walki dawało radę. Mając zakorzenione pewne nawyki z typowych FPS czyt. "biegnij na oślep i strzelaj" nie moglem zbyt długo się utrzymać przy życiu :naughty: Po otrząśnieciu się z nich skradałem się niczym specop eliminując chinoli z wielką radością. Przez długi czas nie dawałem tej grze szansy a po odpaleniu okazała się niezłą wojenką. Jasne, że ma również minusy, ale stanowi dobrą odskocznię od speed-shooterów ;)

Opublikowano

ojciec 2 fajna gra. platynka juz na koncie

U mnie też.

A w piątek będzie BF3 na PSS. Można sie w 5 składać.

Opublikowano

ojciec 2 fajna gra. platynka juz na koncie

U mnie też.

A w piątek będzie BF3 na PSS. Można sie w 5 składać.

dobry patent :)

Opublikowano

ojciec 2 fajna gra. platynka juz na koncie

U mnie też.

A w piątek będzie BF3 na PSS. Można sie w 5 składać.

Dlaczego dla 5 kont ? :mysli:

Co z Online Passem?

Opublikowano

To jest ogolnie stosowana praktyka wśród graczy. Kupując gre na danym koncie, tu najlepiej założyć specjalne nowe , masz prawo ściągnąć ją z 5 róźnych IP. Gracze to wykorzystują. Zakładają nowe konto i sie dzielą haslem. Jak juz masz na HDD to logujesz sie na swoje konto i bingo, gra działa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.