Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
xboxa 720 napewno kupie jak go tylko zlamia :decayed: z tego co slyszalem to premiera ma byc mniej wiecej za rok. x klocek nie posiada wifi wiec musisz podpiac sie kablem krosowym z routera do konsoli i bedziesz mial neta.

slim chyba juz ma wbudowane wifi...

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Kto co lubi :whistling:...gorna ankieta nie klamie :grin:

ano nie kłamie, ale trzeba umiec jeszcze ją dobrze interpretowac :wink: jak podliczysz głosy PC vs Konsole to wtedy mina Ci troche zrzednie :decayed:

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 347,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heh to ujolem w zarcie :wink::grin: ankiety sa tylko ankietami i wiadomo, ze tansza/wygodniejsza opcja cieszy sie lepszym zainteresowaniem :whistling: nie tylko w przypadku konsoli !!!

ale efekt koncowy jest taki, ze masz to za co placisz :whistling: jednym to pasuje, drugim NIE :wink: tak jak pisalem juz 3x :naughty: kto co lubi...

UK zobacz ile osob w weekend kupilo nowe Wii :grin: - Wii U Sells 40,000 Units Over UK Opening Weekend

Wiadomo, ze jest wiecej " konsolomaniakow " :wink: ale dobry " obszerny " koment ktos napisal o nowym :decayed: X720 pod tym artykulem - Microsoft Patent Shows Next Xbox Customizable Like PC

ajjj juz ciach bajera z mojej strony w tym temacie...tak zle i tak nie dobrze :polew:... wpierw news o X720 teraz, ze komp jest bleeee itp... szkoda czasu trzeba w cos zagrac :decayed::hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

metal gear solid; ground zero 14 minute demo - YouTube

:slina::slina::slina:

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 00:38 ----------

Nieźle rozkminili :grin:

Opublikowano

Pany mam do sprzedania 2 kody na 30 dni Playstation PLUS+ Są do sciągniecia pełne gry o wartosci ok 1000zł m.in. Batman: Arkham City, Motor storm: Apokalips, Little Big Planet 2, Resident Evil 5. :wink:

Opublikowano
Pany mam do sprzedania 2 kody na 30 dni Playstation PLUS+ Są do sciągniecia pełne gry o wartosci ok 1000zł m.in. Batman: Arkham City, Motor storm: Apokalips, Little Big Planet 2, Resident Evil 5. :wink:

900zł dam.. :decayed:

Opublikowano

Ale działaja tylko na czas jak masz plusa ;-). 900 za 30 dni... burżuj :-D

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

zapomnialem dodać ze za 10zł te kody :wink:

Opublikowano

Panowie nie ma ktoś do sprzedania Kinecta do X360?

Jest sens kupować używkę czy lepiej nówkę?

Opublikowano

po co Ci kinect stary byku c033.gif

Opublikowano

za***ista sprawa, dużo ciekawych gier jest pod kinecta :kox:

Opublikowano

kinect to za***ista zabawa i można się zakwasów dorobić :decayed:

jak chcesz to dam Ci namiar w krk jest sklep gdzie sprzedają nowe przez nich przerobione więc gwara zostaje :wink:

Opublikowano
kinect to za***ista zabawa i można się zakwasów dorobić :decayed:

jak chcesz to dam Ci namiar w krk jest sklep gdzie sprzedają nowe przez nich przerobione więc gwara zostaje :wink:

Ty byłeś na spocie bo Cię nie kojarzę :whistling:

Haha pewnie mówisz o tych na akademikach "Balon":grin: co wszystkich wysyłam do nich, już parę osób z forum było u nich i znajomych ode mnie.

Dwóch gości tam działa w pracowni i jeden wielki plac przeróbek :kox:

Opublikowano

Byłem na spocie póki co 2 razy :P z czego pierwszy raz jeszcze niemieckich tablicach :P

Ja kupowałem w multigames na Kazimierza Wielkiego 116 :wink: gierki też sprzedaja po 15zł :decayed:

Opublikowano

U mnie taniej byś miał gry jeszcze :decayed:

Info na pw

Opublikowano

ma ktoś do sprzedania gry na kinecta ?:D

Opublikowano
ma ktoś do sprzedania gry na kinecta ?:D

Ori czy inne:decayed:

Opublikowano

Pany pytanko: mam okolo 20gier na xklocka (wszystkie ori stan tip top ale nie na kinect'a), sprzedawac je na allegro osobno czy wszystkie razem (zakladajac licytacje a nie jakas cene z góry)? niektóre stare jak call of duty 3, inne nowsze jak forza horizon czy max payne 3...

Opublikowano

Pojedynczo sprzedawaj,łatwiej komuś wyłożyć powiedzmy 100zł za jedną niż 1000zł za dziesięć.Tylko pojedynczo.

Opublikowano

Mnie wciągnęła ostatnio FAR CRY 3. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.