Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy 1 608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Temat o grach, tylko i wylacznie

:good:

XBOX360 & PS3 + ew. PC :kox:

__________________________________________________________________________________________________

wcoktogra.jpg

  • Odpowiedzi 8,2 tys.
  • Wyświetleń 348 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja juz jakis czas pogrywam online w call of duty4 z chlopaczkami na PC,wczesniej walilem single(wszystko co zwiazane z tematyka wojenna) call of duty,medal of honor itp......

Opublikowano

Ja w MOH Airborne cały czas nick młody23pl :naughty: zapraszam :hi:

Opublikowano

ja gram na PeCecie online w Live For Speed oraz Day Of Defeat Source.

Opublikowano

na PC w Microsoft Flight Simulator

na PS2 Formuła 1

Opublikowano

ja pykam na PC w NFS... każdą część którą mam pod ręką ostatnio w carbona do tego oczywiscie kierownica momo :), ewentualnie PS3 call of duty 4 (Szkoda tylko ze takie krotkie), ewentualnie gran turismo 5 prologue, jakis nfs... na 52 calach jest ostro :good:

Opublikowano

no to ja tez wszystkie czesci NSF meczylem na PC ale jak wyszlo pro street to juz moj pc sie meczyl :kwasny: i poszedlem po x360 i meczylem tam NFS i PGR :kox: :kox: a na imprezach po paru glebszych Fight Night :>

Opublikowano

obecnie katuje na PS3 CoD4, Rachet Tool Of, MoH Airborne a wcześniej ukończyem Uncharted :wink4:

Opublikowano

settlers VI, sim city IV, RT3, FM2008 :decayed:

Ale i tak najlepszy jest NFS :good:

Opublikowano

Obecnie Sniper Elite , Steam: Half Life i C.S. , ogólnie strzelam :decayed:

Opublikowano

Z dziećmi w Fifa 08 na 52 cala ( wygląda nieźle) na ps2 , ale nie mam czasu za bardzo na te gierki .

no i Toca Race Driver 3 ( z kierą niezła zabawa ) na PC , tylko kody dalej szukam , bo ostatnio prosiłem o kody na forum ale dostałem link gdzie były tylko do PS2 .

Może już ktoś ma na kompa?

Opublikowano

FIFA, GTA na PC

Opublikowano

On-line gram w Ogame a tak to Settlers, Age of Empire, seria Command&Conquer, oraz strzelanki Crisis, Call of Duty, FarCry, a z wyścigowych to NFS, ColinMcRea.

sector Zajrzyj tu ->KLIK

Opublikowano

Jak coś dorwe na PC to ..Test Drive Unlimited ..no i Pro Street na raty..

Nigdy nie przeszedłem całej gry ...bo zawsze w połowie mnie sie nudziło :decayed:

Opublikowano

ja jak narazie chyba wszystkie czesi NFS przeszedlem poza pro street bo jakos czasu bakuje czy checi :decayed: i porsche chalenge bo to badziewie mi sie nigdy nie podobalo

Opublikowano

kiedyś na PC : half life, fifa98 :kox: colin mcrae

dzis na xboxa360 : call of duty 3-4, pes06,08 ... assasin creed, battlefield bad company,raibow six las vegas,Colin Dirt,MOH airborn,half life2.

czekam na call of duty 5 !! :slina: :slina: :slina: i miotacz ognia...

jak małe dziecko :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na PieCu seria NFS (oglupiające ale lubię serię od początku), wszystkie Coliny, DiRT, GRID, Test Drive Unlimited. Większość z nich pokazała pazur dopiero na kierze :naughty:

Do tego te dobre FPS czyli Crysis, CoD4, Brothers in Arms, Far Cry itd itp.

Obecnie czekam na GTA4, Fallout 3, Far Cry 2, Diablo3, NFS: Undercover

Czasu na granie obecnie zbyt wiele nie ma, więc staram się odrzucić ścierwa i pykam tylko w dobre produkcje.

Opublikowano

ze wzgledu na ograniczenia techniczne to zatrzymalem sie na pewnym etapie gier

jak tylko wolna chwila sie trafi to C&C Generals, ogolnie uwielbiam gry z tej serii, niestety wyżej jak Generals nie moge skoczyć

Opublikowano

x360

forza motorsports 2

jezu

masakra

Opublikowano

PS2 Gran turismo 4 albo Soul Calibur III czasami Fight Nigh 2[br]Dopisany: 15 Październik 2008, 12:25_________________________________________________Jeszcze Grand Prix Drift Challange 1 na PS2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.