W co kto gra (X360 & PS3) ?

jaka wolicie platforme do zabawy

1608 użytkowników zagłosowało

1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy

Jaki a gierkę polecacie ?głównie wyścigi z tuningiem wizualnym(rowniez zderzaki itp) i mechanicznym ? Z dobra grafa nie jakiś starszy nfs ? Xbox360

Jeśli nie grałeś to polecam Ci Forze Horizon, miałem na X360 za***ista gra i wiele godzin spędzonych sprawiły że chętnie bym w nią pograł, niedawno wyszła 2 część. The Crew też jest dobre ale musisz mieć dostęp do sieci byś w nią grał, przynajmniej tak jest na PS4.

• Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PABLOV8Q

Muszę zrobić z tym działem porządek i dać wszystkich osób nicki tak jak parę lat temu było, po zmianie serwera gdzieś to wcięło w piz*..

Edytowane przez PABLO

Rafał zaraz Ci wyślę zaproszenie.

Jak dla mnie PS4 jest za jasne i lepiej wygląda na XO ale to kwestia tylko przyciemnienia w ustawieniach z tego co wyczytałem. PC jednak na Ultra lepiej wygląda.

Rafał ty masz aż 53 Platyny?? :shock3: Czy znalazłem kogoś innego??

Tak to ja xd

Teraz już mało gram, kiedyś to dosyć często

Szacun wariacie :kox:

Ja miałem platynę w GT5 ale nie pamiętałem hasła do starego konta PABLOV12 i musiałem nowe założyć :kwasny:

Przed chwilą grałem w nowy wykupiony dodatek w Driveclub i nagrałem jeden przejazd :)

Trasy w ogóle nie znam ale jakoś poszło :grin:

Jak się wrzuca klipy w jakości 1080p???

Edytowane przez PABLO

Panowie , jaracie sie grafą jak byście od małego grali na piecach. Dla prawdziwego gracza nie grafika jest najważniejsza tylko MIODNOŚĆ. Co mi po świetnej grafice w L.A Noire jak sama gra to kibel. Z przyjemnością sobie odpalam MGS1 na PsOne bo tam mimo ze grafika po c**ju to miód sie leje jak z cysterny.... Zatraciliście sie Panowie :naughty:

Masz 100% racji! Dla mnie z psx CrashTeamRacing, spyro, syphon filter, final fantasy vii, silent hill, to sa gry ktore do tej pory mam na dysku i odpalam na emulatorze. Z gier PC heroes3, c&c red alert2, aoe2 i wiele wiele innych ktore grywalnoscią zniszczyly ni dziecinstwo :) nie wspominajac o nesie. Ale czas idzie do przodu i czasami milo jest oopatrzec na ladna grafike ale to i tak nie pozostaje zadnym wyznacznikiem.

Grafa nie jest najważniejsza, ale takie czasy, że trzeba wymagać ładnej oprawy. Kiedyś było i co jest oczywiste wiele nowych gier, obecnie sytuacja jest nie do powtórzenia.

I kto teraz odpaliłby the order z brzydką grafiką. Fala hejtu byłaby przeogromna. Reasumując grafa może nie jest najważniejsza, ale jest jednym z głównych czynników tego jak finalny produkt zostanie odebrany. Patrz assassins creed unity

Mój GT na XBL: ReniuPL

88 completed games (62 retail and 26 Arcade games) (Includes owned DLC)

Przydało by się również dodać nowe opcje w ankiecie.

Gdzie kupić najtaniej live gold na Xbox 360 na 12 miesięcy ?

MowilaZeMa18 jak ktoś gra trochę to dodajcie do znajomych.

Mój gamertag na XBL: Kasjan20

Nic prawie nie zdobyte bo wczesniej na x360 wszystko bylo po piracie ale teraz juz gram jak bozia przykazała :)

Gdzie kupić najtaniej live gold na Xbox 360 na 12 miesięcy ?

MowilaZeMa18 jak ktoś gra trochę to dodajcie do znajomych.

Ja kupuje od tego gościa:

Karty przedpłacone również u niego kupuje.

Reniu szalejesz na iksie :) PABLO moze jednak podwiesic wateg z tagami graczy? To znaczy post podwiesic :)

A ja dzisiaj zaopatrzyłem się w Driveclub, gierka ok, ale czekam na Project Cars, i Śródziemie Cień Mordoru i powiem gra jak dla mnie mega, jak ktoś lubi klimaty władcy pierścieni to polecam, ale się zdziwiłem jak podczas gry z pada zaczeły wydobywać sie dźwięki i w taki sposób dowiedziałem się że w padzie jest głośniczek :D

Wysłane z mojego LG-D620

Edytowane przez bugi23

Reniu szalejesz na iksie PABLO moze jednak podwiesic wateg z tagami graczy? To znaczy post podwiesic

Zobaczę co się da zrobić.

:kox:

Panowie po przeszukaniu 30 stron działu multimedia znalazłem temat o którym ostatnio rozmawiamy, pogadam z Nosferem, odnowimy temat i podwiesimy aby zawsze był na 1 stronie.

Więc prośbę o dodanie swojego ID kierujcie na PW lub napiszcie w temacie i już będziemy mogli siebie szybko znaleźć i cisnąć w sieci :)

10887651_777888618964164_627596024412584

Kto chce sztuke na PC? :naughty::decayed:

Jutro a właściwie można powiedzieć za moment, że dzisiaj premiera naszych chłopaków z Wrocławia studia TECHLAND :kox:

Najtaniej na PS4 i XONE jest w media expert na online z darmową dostawą :arrow2:http://www.mediaexpert.pl/gry-playstation-4/gra-ps4-dying-light,id-303837

Jeśli ktoś chce gadżety i zniżki na gry to ta oferta jest ciekawa :arrow2:http://allegro.pl/premiera-dying-light-ps4-dlc-koszulka-l-i5037199454.html

Preordery w których miały być dodane DLC będzie normalnie dodane w grze więc TECHLAND zrobił prezent dla osób które normalnie kupią grę w sklepie.

Dzisiaj kupiłem nowy numer :arrow2:http://www.ppe.pl/news-33485-psx_extreme_210_od_srody_w_sprzedazy_.html

Dostała 9kę więc jest bardzo dobrze zwłaszcza że już takich łatwych ocen nie dają jak kiedyś w PSE.

Edytowane przez PABLO

Ja jutro będę miał bo zasysam ;p

Piracie:P

Ja zamówiłem zestaw w komputroniku :)