Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gram, gram - chociaż ostatnie kilka dni miałem przerwy.

Generalnie, gra jest bardzo dobra, tylko ma mase większych lub mniejszych bugów.

Ich lwia częśc ma byc usunięta wraz z nadchodzacym (albo już nawet nadeszlym) patchem.

Do tego typu gier to aż sie prosi o kierownicę.

Tak, jak jarko juz zauważył mam Logitecha Driving Force GT.

Jak na kierownicę budzetowa - bardzo dobry pomysł.

Do tego w komplecie mam stare rękawiczki rowerowe :polew: :polew: :polew: :polew: bo należy przyznac, że bez nich po dluższej sesji łapska sa całe czerwone :)

\edit

Piszę z pracy - więc wybaczcie częściowy brak PL znaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @moicz, widze że rzeźbisz Shifta, na 50 poziom sie wgramoliłeś i 15 złotych odznak zdobyłeś. No ładnie, ładnie. Musze Cie podgonić w Shifcie. :D

A ja w między czasie jak zrobiłem sobie przerwe w Shifcie to zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP, coś podobnego, ale bardzo fajnej, nazwy ci nie powiem z pamięci :naughty:

No ale ty masz sporo platynek to moje dwie wrażenia nie robią :D ale od czegoś trzeba zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Mówie że zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP (Little Big Planet)

a dokładnie Cloudy witch a chance of meat balls. - musiałem specjalnie sprawdzić. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo do żony i dziecka a nie grasz w Gry hehe :polew: Ja Czekam na Black Ops Bo nowy Medal to Kupa ..kupiłem pograłem i Lipa jak nic... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @moicz, widze że rzeźbisz Shifta, na 50 poziom sie wgramoliłeś i 15 złotych odznak zdobyłeś. No ładnie, ładnie. Musze Cie podgonić w Shifcie. :D

A ja w między czasie jak zrobiłem sobie przerwe w Shifcie to zdobyłem drugą platynke w takiej lekko dziecinnej gierce jak LBP, coś podobnego, ale bardzo fajnej, nazwy ci nie powiem z pamięci :naughty:

No ale ty masz sporo platynek to moje dwie wrażenia nie robią :D ale od czegoś trzeba zacząć.

że tak powiem weekend był do tego potrzebny teraz w tygodniu strasznie mało czasu mam więc spokojnie mnie dogonisz,a i gratuluję II platynki i z tego co pamiętam to 10 lvl na PSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem, czy krotka... 11h gry to wcale nie malo. Duzo mniej niz GTA4, czy RDR, ale duzo wiecej niz przecietna FPP.

jakby ktos chcial, to mam Mafie II na X360 za jakies 90PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, ze moglaby byc dluzsza... ale mi sie dobrze gralo.

klimacik spoko, misje zroznicowane... mi sie bardzo podobala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba w 24 godziny idzie smialo przejsc cala gre niestety a nawet szybciej wydaje sie mi teraz mam 5 godzin i 30 % ale nie jestem pewien bo mam wyłaczona konsole

tak, 30% wskakuje szybko... ale potem gre konczysz majac mniej wiecej 70% + 11h gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Forece Unleashed 2 ..Miodzio ..Własnie Gram I Powiem Wyjebongo :slina: :slina: jak ktoś Chce mam Linki Na Rapida :D Info PW afkors :D:naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:27_________________________________________________Własnie Zakupiłem Starter PS3 Move ....Wymiata to :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Forece Unleashed 2 ..Miodzio ..Własnie Gram I Powiem Wyjebongo :slina: :slina: jak ktoś Chce mam Linki Na Rapida :D Info PW afkors :D:naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 14:27_________________________________________________Własnie Zakupiłem Starter PS3 Move ....Wymiata to :slina:

A co masz za gierki? Miałem okazję przetestować w Vobisie ;) Genialna sprawa, też zakupię w najbliższym czasie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla hard-gamerow poki co PS3 Moove jest slabe... bo nie ma w co grac. Same casualowe tytuly dla niedzielnych graczy :)

Niestety zapowiada sie, ze Kinect bedzie slaby :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...