Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

dzięki :) właśnie obawiałem się że pierwsza część będzie graficznie :thumbdown: ale skoro nie ma różnicy wielkiej to biorę się za przeglądanie allegro :)

gowik jedynka juz byl taki ladny ze roznica jest wrecz niezauwazalna, a gra jest naprawde miodna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wustyle ,to był stary Resident , 1,2,3 które wyszły na PsOne miały troche inny klimat , były straszne , od 4 części już nie jest tak ostro tylko bardziej strzelankowo. Ale fakt , jeszcze niedawno tak dla przypomnienia przechodziłem 2 część , i pare razy prawie zesrałem sie ze strachu. A grał ktoiś kiedyś w pierwszą część Silent Hill ???? To dopiero ryło psyche , masakra. A dwójka jeszcze lepsza , mam na PS2 ori płyte , moge pożyczyć , wrażenia niezapomniane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze gralem w resident evil pierwsza (chyba) czesc na pececie, bylem wtedy smarkacz jeszcze i po 10 czy 15 minutach grania juz mialem taka kupe w majtkach ze podziekowalem. zreszta w pierwsza czesc alien vs. predator nie moglem grac czlowiekiem bo ten cholerny pikajacy radar przyprawial mnie o zawal :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio sporo gram w F.E.A.R. na XBox-sie,wciągnęła mnie jak mało która :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja f.e.a.r. męczyłem na pc tzn męczyłem mojego peceta ta gra :decayed: bo karta średnio sobie radziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zreszta w pierwsza czesc alien vs. predator nie moglem grac czlowiekiem bo ten cholerny pikajacy radar przyprawial mnie o zawal :confused4:

:polew: :polew:

I ta pojebana latarka, która rozładowywała się po kilkunastu minutach więc biegałeś w całkowitej ciemności, a na radarze zasuwały do Ciebie zielone kropki - nie wiadomo skąd :decayed: To było fajne..

Ale i tak kampania Alienem podobała mi się najbardziej :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

I ta pojebana latarka, która rozładowywała się po kilkunastu minutach więc biegałeś w całkowitej ciemności, a na radarze zasuwały do Ciebie zielone kropki - nie wiadomo skąd :decayed: To było fajne..

Ale i tak kampania Alienem podobała mi się najbardziej :przebiegly:

no ja alienem w ogole nie ogarnalem tej gry :decayed: nie wiedzialem kiedy tam sie chodzi po suficie, kiedy po scianie, a i ten ogon mial jak dla mnie za krotki zasieg :) w zasadzie tylko predatorem udalo mi sie ukonczyc gierke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienias

:kox:

_________________________________________________

Wczoraj w PlaystationStore udostępnili "Killzone 2" :naughty:

Już się zasysa.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogram dopiero jutro :gwizdanie:

Dzisiaj idę w Tango :decayed:

_________________________________________________

RE 5 -- :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty pijusie , chyba wpadne na spota we wtorek , bedziesz ogrze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty pijusie , chyba wpadne na spota we wtorek , bedziesz ogrze ????

Ale piękny balet był wczoraj :decayed: Świetne dziewczyny (spadochroniarki) :boobs: , alkohol i muzyka na żywo :evil:

W poniedziałem zostawiam parcha na wymianę chłodnicy, ale przypuszczam, że zrobią.. :wink4:

Więc raczej wpadnę .

_________________________________________________

Killzone 2 wymiata !! :notworthy::good::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem przed chwila recenzje w PSx Extreme , podobno Gearsy siadają , a mówił to sam fanboj Gearsów : HIV , kojarzysz to pismo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu , taka lipa ???? mi sie jedynka nawet widziała[br]Dopisany: 07 Luty 2009, 13:35_________________________________________________

Świetne dziewczyny (spadochroniarki)

K była z tobą ????? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee. nie dlatego - zaraz niedługo sprzedaliśmy Xboxa - nie zdążyłem pograć..

Ale powiem jeszcze raz Killzone 2 wymiata :naughty: - już dwa razy przeszedłem demo (w sensie jedna misja :()

_________________________________________________

K nie ma do jutra :tongue4: Ale byłem grzeczny.. :gwizdanie:

Ale spotykając takie dziewczyny człowiek się zaczyna zastanawiać czy to w ogóle leży naturze faceta.. Monogamia w sensie :polew: Wyobraź sobie dziewczynę z bufetem, tyłkiem, buźką, którą mega jara adrenalina :notworthy:, kręcą ją snowboardziści :naughty: i do tego dziewuchy na poziomie :gicior: <-- Gicior :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

K nie ma do jutra :tongue4: Ale byłem grzeczny.. :gwizdanie:

Ale spotykając takie dziewczyny człowiek się zaczyna zastanawiać czy to w ogóle leży naturze faceta.. Monogamia w sensie :polew: Wyobraź sobie dziewczynę z bufetem, tyłkiem, buźką, którą mega jara adrenalina :notworthy:, kręcą ją snowboardziści :naughty: i do tego dziewuchy na poziomie :gicior: <-- Gicior :rolleyes:

Monogamia stricto sensu nie leży w naturze naczelnych. Ale człowieka od małpy odróżnia coś takiego jak rozum i to na podstawie tego czynnika podejmuje decyzje. Ale jest też pozostałość - zwierzęcy instynkt - czasem to on dyktuje warunki. Ciężka sprawa generalnie.

Paradygmat jest taki: prawdziwy facet kieruje sie honorem i rozumem. Ale rzeczywistość jest często zgoła odmienna. :gwizdanie:

To mówiłem ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...