Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wystarczy pograc raz na ile z doskoku, wcale nie trzeba byc NO LIFE, ale po porstu do końca kończyć gre. I przechodzić ją od początku nastawiać się na trofea żeby nie potrzebnie nie grać w dany tytuł po 3 razy.

Wtedy platki wpadają ale najczęściej trzeba korzystać z poradników niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... no nie jestem zoltodziobem :) zebyscie mi tlumaczyli jak sie maksuje gry.

chodzi mi o to, ze to maaasaaa czasu, gdybym mial maksowac chociaz czesc gier, w ktore gram, to musialbym spedzac przy konsoli cale weekendy i cale wieczory (wszystkie) - szkoda zycia.

wole zagrac w wiecej dobrych tytulow niz maksowac polowe z nich... w dodatku tracac nerwy na niektorych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory że pytam ale za te trofea są jakieś nagrody czy cuś?

72 dziewice, nieziemski seks i wieczna erekcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory że pytam ale za te trofea są jakieś nagrody czy cuś?

72 dziewice, nieziemski seks i wieczna erekcja :D

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie... no nie jestem zoltodziobem :) zebyscie mi tlumaczyli jak sie maksuje gry.

chodzi mi o to, ze to maaasaaa czasu, gdybym mial maksowac chociaz czesc gier, w ktore gram, to musialbym spedzac przy konsoli cale weekendy i cale wieczory (wszystkie) - szkoda zycia.

wole zagrac w wiecej dobrych tytulow niz maksowac polowe z nich... w dodatku tracac nerwy na niektorych :polew:

jeśli masz faktycznie tak dużo gier to z pewnością wszystke weekendy i nocki musiałbyś poświęcić na maxowanie,

ja mam ps3 jakieś 33 miesiące (gierek nie za wiele) :decayed: więc 25 platyn to jest malutko i nie kwalifikuje mnie na NO LIFE'a, gram jak mam wolny czas.

FLY Ty skończysz dany tytuł powiedzmy w 8h a ja go zcalakuje w 16-20h z tym że mi się to może rozciągnąć w czasie do kilku dni lub tygodni, jest też jeden fakt że jak już płacę kilka dyszek za grę to chcę z niej wycisnąć wszystko co się da :>

wiadomo są gry w których totalnie szkoda czasu na robienie platyny np. GTA, FIGHT NIGHT ROUND 4 ,VANQUISH i pewnie wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trofea jak sam nazwa wskazuje, to powód do dumy a nie na sprzedaż czy wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA, FIGHT NIGHT ROUND 4 ,VANQUISH i pewnie wiele innych

Grałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLY Ty skończysz dany tytuł powiedzmy w 8h a ja go zcalakuje w 16-20h z tym że mi się to może rozciągnąć w czasie do kilku dni lub tygodni, jest też jeden fakt że jak już płacę kilka dyszek za grę to chcę z niej wycisnąć wszystko co się da :>

nie przypominam sobie zebym ostatnio skonczyl jakas gre w 8h :) chyba, ze jest to syf i nie chce mi sie wiecej grac...

fallout3 / fallout: new vegas to np. 50h samej fabuly i questow, a poziom achievementow jakie zdobylem to moze 65%. Batman to gra na dobre 25h, a poziom achievementow, ktore zdobylem to tez jakies 70%. Zeby takie tytuly maksowac to musialbym wszystkie dobre premiery odkladac na bok :)

zeby maksowac gears of war, czy battlefielda to trzeba im poswiecic dziesiatki jesli nie setki godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem dlaczego nie potrafisz zrozumieć moicza i tego, że wbijanie platyn to dla niego mega satysfakcja.

On powiedzmy w tym samym czasie lub niewiele większym wymaksuje grę, kiedy Tobie pozostanie jeszcze 40, 30 czy 10% do maksa.

Ty grasz i np. kiedy jest trofik za "zestrzel 4 głowy jednym pociskiem" to mijasz to miejsce i lecisz dalej.

moicz poświęci na to 10 minut żeby znaleźć lepsze miejsce i trof mu wpadnie.

Skończycie grę mniej wiecej w tym samym czasie tylko ty ominiesz 20 takich miejsc, a moicz żadnego.

Jasne, że to się wiąże z nauczeniem się trofeów i ogarnięciem kilku poradników, ale to też może być dla kogoś FUN.

Ja to lubię, ale chyba brakuje mi czasami skilla i cierpliwośći np. Bioschock na HARDZIE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarko grałem i mam nadal te tytuły może kiedyś do nich wrócę :> w GTA I FN4 zostały mi trofea online, w VANQUISH'u challenge które są mega tudne

Fly zgodzę się z Tobą jeśli chodzi o takie totalne pochłaniacze czasu jak fallout,vegas, final fantasy i podobne, ale samo przejscie np. god of war,terminatora :polew:,battlefielda,(single player) w 8h jest możliwe

dwa dni temu przechodziłem god of war chains of olympus(8h pierwsze przejscie) (2h drugie przejście, to tylko dlatego że jedno trofeum pominąłem a było na samym końcu gry :wallbash:) platyna wpadła po 11-12h bo jeszcze robiłem "wyzwanie bogów"

zaś takie GT5 trochę czasu pochłania :decayed: ale i tak je zcalakuje dla samej satysfakcji że mam platyne w "najlepszej :evil:" wyścigówce

aha i generalnie staram się trzymać zasady, że pierwsze przejście nie gram dla trofeów przynajmniej jeśli chodzi o bardzo dobre tytuły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam skilla a mam 11 platyn. Jakbym miał więcej wytrwałości to bym miał ich więcej bo mam kilka nieskonczonych tytułów co mi tam brakuje dosłownie "kropki nad i." Ale raz że mi sie nie chce, bo widocznie nie mam tyle umiejętności zeby to szybko zrobić. A dwa - zazwyczaj jak się już odłoży dany tytuł to później już sie go nie kończy.

Bez przesady że to trzeba siedzieć dniami i nocami (no live)

10-20 platyn po 2 latach grania to chyba nic aż tak wielkiego ? prostu jak się chce to sie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...