Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W co kto gra (X360 & PS3) ?


jaka wolicie platforme do zabawy  

1608 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jaka wolicie platforme do zabawy



Rekomendowane odpowiedzi

Bastard !!! Dam Ci w tym tyg, MGS-a chyba, że wcześniej jedziesz to Ci podrzucę.

-- A nie masz czegoś innego przy sobie ?

hamuj chłopcze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w weekend sie spikniemy , a za 2 tygodnie ci przywioze RE5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bastard !!! Dam Ci w tym tyg, MGS-a chyba, że wcześniej jedziesz to Ci podrzucę.

-- A nie masz czegoś innego przy sobie ?

hamuj chłopcze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

w weekend sie spikniemy , a za 2 tygodnie ci przywioze RE5

Bastard ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezczel. Nie chce już od Ciebie Re5. :foch:

przestań sie mazać , moge ci go sprzedać w promocyjnej cenie 99 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, halo 3... moze ja :)

cos tam mam, ale same stare tytuly, bo nowe raczej wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, halo 3... moze ja :)

cos tam mam, ale same stare tytuly, bo nowe raczej wymieniam.

to daj Pw co masz i na co ewentualnie bys sie wymienił. no chyba ze chcesz kupić to wtedy cene :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3:

Shift - jak dla mnie bez rewelacji. Fajnie się w to gra, szczególnie z widoku z kamery FPP, ale moim skromnym zdaniem jednak po zaliczeniu 40-50 eventów, zaczyna powoli wiać nudą. Najfajniejszy wydał mi się drift, z racji bycia dość trudnym do "wymasterowania" ;)

NHL 10 - czekałem na niego cały rok i się nie zawiodłem. Duuużo bardziej realistyczny niż poprzednie wersje, baaardzo fajny "boardplay", pełna kontrola na kijem (prawa gałka) + moim zdaniem bez porównania lepsza grafika niż Fify i NBA'e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3:

NHL 10 - czekałem na niego cały rok i się nie zawiodłem. Duuużo bardziej realistyczny niż poprzednie wersje, baaardzo fajny "boardplay", pełna kontrola na kijem (prawa gałka) + moim zdaniem bez porównania lepsza grafika niż Fify i NBA'e.

Zagrałem w DEMO, zaintrygowało mnie.. naprawde fajny..

rex - dopisz nicka do listy PS3network..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem jednak po zaliczeniu 40-50 eventów, zaczyna powoli wiać nudą.

To fuckt. Tez mi powoli sie troche nudzi, a mam dopiero 18lvl kierowcy [lacznie jest 50]. Nie mniej jednak dokoncze... :polew:

GRID tak szybko mi sie nie znudzil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 50 lvl a nie mam skończonego 3 tiera :naughty:

Gierka jeszcze nie zdążyła mi się nudzić raczej cierpię na chroniczny brak czasu na zabawę. Rzeźbię poszczególne traski, staram się cyknąć zakręty na "ptaszki" a potem pewnie zajmę się grą online :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu - jak Ty masz 50lvl i nie masz czasu, to Fly jest najbardziej zapracowanym człowiekiem na ziemi :notworthy::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dobrze mi idzie? :naughty: Codziennie śmigam do tyry, w normalny dzień dopiero po 20-21 mogę zasiąść do kompa jak corcia zaśnie no i pod warunkiem, że żona nie zakomunikuje mi o niecierpiących zwłoki pracach domowych ;) Jedyne to w weekendy mogę przysiedzieć dłużej bo w normalny dzień w pracy wyglądałbym jak zombie :decayed:

Wystarczy przejechać się kilka razy Nurburringiem a zobaczysz jak levele skaczą do góry :naughty:

[edit]

Z tym chronicznym brakiem czasu to oczywiście przesada :decayed: raczej chodziło mi o to, że nie siedzę tyle ile bym chciał, co miało z kolei pokazać, że w żadnym razie nie jestem tą grą znudzony :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, dopisz mnie jak możesz, proszę ;)

Nick: pwrzz

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rex, prosz :)

moskal, bedziesz mial live'a? bysmy polatali ktoregos wieczoru w shifta :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odszedłem od G25 i Shifta.

za***ista frajda, ale mój styl gry wyglądał mniej więcej tak, jak przesiadałem się z myszki, na pada w Fps-ach :naughty:

Trzeba kilka godzin pograć, żęby był efekt :gwizdanie: Ale kozacko :)

Pierwszy raz grałem na kierownicy.. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, jesli bedziesz potrzebowal stojaka do kiery, to ja przetestowalem WheelStandPro. Mam i jest gites.

Powoli tworzy nam sie dobra ekipa do grania :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer gratuluje :) Nie ma to jak kiera, teraz już nigdy nie zagrasz w wyścigi na klawiaturze :)

Jestem Fanboyem Ps3 :decayed::polew:

Nosfer, jesli bedziesz potrzebowal stojaka do kiery, to ja przetestowalem WheelStandPro. Mam i jest gites.

Powoli tworzy nam sie dobra ekipa do grania :decayed: :decayed: :decayed:

Jeszcze nie kupiłem.. Wziąłem na testy :naughty:

Kur.. powiem Wam, że tą kierę to czuć w ręce.. Pedały to samo ! Ciężka jak skurczybyk, sprzęgło (działa !!) biegi w ""H", feedback.. No kox ! Nie wiem czy to jest normą w kierownicach.. Ale bardzo fajnie uczucie, jak stoi się w miejscu np. na starcie. i kiera kręci się w kółko, nie odbija.. dodajesz gazu i zaczyna się prostować, czym szybciej jedziesz, tym trudniej się kręci kółkiem.. No ku***a kox !! :> :kox: :>

OCZYWIŚCIE: Jak jadę autem z ręczną skrzynią, to sobie ustawiam na ręczną w kierownicy, jak jadę autem z tiptronikiem to tiptronikiem, paletki to paletki ... Nie ma lipy :kox: Ale mam frajdę.. heheheh

Ekipa się nam zbiera.. Bardzo dobrze ;)

Jeszcze jedna fajna rzecz, tym razem dot. NFS Shift - zgraliśmy się z Infinity na PSNetwork.

I od kąd mamy siebie w znajomych, w grze przy każdym torze pokazane jest kto zdominował trasę. Tzn. Jeśłi ja wykręciłem lepszy czas, to mój nick wyświetla się przy trasie jako wiecie - - mistrz :P, jeśli Infinity to jest jego logo + czas jaki jest do pobicia ;).. Dodaje trochę elementu rywalizacji :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...