Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?


Rekomendowane odpowiedzi

wszystko w temacie

dzięki za wyjaśnienia - jak widać ja znam temat tylko z opinii w necie itd itp

:hi:


.

ps - można do Ciebie jakoś wysłać PW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie konkretnie Jaroslawcu ? Jadę tam z corka roczna pod koniec sierpnia do Bryzy Morskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jork fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w zeszłym roku w Darłówku, fajna rodzinna miejscowość, jako że my raczej aktywnie spędzamy czas to samo miasteczko raczej szybko zwiedziliśmy ale ogólnie przyjemnie i cenowo normalnie. A samą dolinę Charlotty nie wiem jak reszta ale zoo i fokarium mają fajne i według mnie warte zwiedzenia. A może znacie kogoś kto wynajmuje mieszkanie zamiast kwatery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jork fajna sprawa

Ustka jeszcze fajniejsza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, mieszkam 2 km od tego miejsca.

znam masę ludzi którzy tam pracują badz pracowali.

za duzo wiem na ten temat.

u nas mówią na to: "Dolina Miernotty"

Gesslerpwa sie na nich "przejechała"

wierz mi że miała rację,

widzialem zapis z monitoringu zanim skasowali z niego dźwięk.

ale masz racje, kazdy ma prawo do opinii, takiej czy innej :hi:

Chyba będziemy musieli na jakąś wódeczkę się zgadać... :D Każdy ma swoją opinię. W Dolinie Charlotty byłem i uważam, że jest ok. Opinia kogoś, kto tam pracuje lub pracował nie stanowi wyznacznika zadowolenia klienta a zatrudnionego tam klienta i z mojego punktu widzenia średnio mnie to interesuje - do momentu, w którym nikt nie pluje mi do talerza... Gesslerka, która przez przypadek wżeniła się w rodzinę i szafuje jej nazwiskiem (choć reputacja braci Gessler z różnych względów na przestrzeni ostatnich lat została mocno na ich własne życzenie nadszarpnięta). Z resztą, nie trawię tego babska i nie jest ona dla mnie autorytetem. Powinna raczej zająć się własnymi knajpami w stolicy, bo kiedyś się jej popieprzy i odstrzeli własną restaurację... Co do Ustki to się zgodzę - jednak zależy kto co lubi. Darłówko ma swój urok, ale z tego co wiem nie ma plaży od jakiegoś czasu. To, co jest to jej namiastka. W Ustce też wzmacniają brzeg, więc jest tylko kawałek wschodniej no i cała zachodnia aż do mniej więcej Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej, bo dalej na zachód jest już praktycznie poligon. Z resztą Twoich propozycji się zgadzam. Dla osób które lubią ruch (rowery) poleciłbym jeszcze Smołdzino/ Czołpino i dalej Łebę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustce teraz budują lagune po wschodniej stronie. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Devastation poleca Rowy tylko zapomniał dodać że jest tam plaża nudystów ;)

Przyznaj się Tomku, nie ma to jak podziwiać stare foki ^^

Edytowane przez Tommy Gun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rowach nie ma plazy nudystow tylko pomiędzy Poddabiem a Orzechowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ustce teraz budują lagune po wschodniej stronie. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Niby tak, ale miejscowi mają na ten temat zdania podzielone. Mnie się podoba za to pomysł z mostem łączącym plażę wschodnią i zachodnią. Tego zawsze tam brakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej się podoba Świnoujscie, może nie ma tam super ciekawych atrakcji, ale ma jakiś swój klimat ta miejscowość. Zależy co się szuka, jedni wolna Mielno drudzy Jastarnie czy Hel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z opinia na temat Doliny Charlotty, spedzilem tam sw. Wielkanocne w zeszłym roku i lipa jak nic

jedzenie masakra, pokoje również, basen zimny, jedyny plus to otoczenie lasu cisza

napewno w necie lepiej wyglada niz na żywo

co do urlopu to jestem z Kołobrzegu i śmiało polecam moje miasto, w szczególnosci zachodnia plaże

minus mojej miejscówki to ze woda zimna, prady sa na wysokosci KG

Przez 3 lata bylem w delegacji w Dziwnowie i tam morze o wiele cieplejsze, plaza czysta i szeroka

Polecam tez Darłowo, Ustka, Miedzywodzie, Niechorze

a jak masz pare wolnych groszy to Sopot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie na temat Pobierowa albo miejscowości Dąbki? Był ktoś z Was? Jakieś opinie? Szukam domków bo jadę z rodzinką i znalazłem tam ciekawe oferty ale nigdy nie byłem w tych miejscowościach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz mala miejscowosc w ktorej faktycznie wypoczniesz to polecam Lubiatowo, sa to okolice trojmiasta, bardzo spokojnie, mege szerokie plaze, niestety miejsca typu kluby itd tam nie istnieja. jak cos to na PW moge wrzucic kilka zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja mogę od siebie jeszcze polecić Krynicę Morską.

Prosze nie...

Chybs ze ktos lubi szumny wypoczynek

jesli chcesz mala miejscowosc w ktorej faktycznie wypoczniesz to polecam Lubiatowo, sa to okolice trojmiasta, bardzo spokojnie, mege szerokie plaze, niestety miejsca typu kluby itd tam nie istnieja. jak cos to na PW moge wrzucic kilka zdjec.

Lubiatowo.... chyba blisko Ustki a nie trojmiasta [emoji6]

Na 95% zladuje w rowach w 2 polowie lipca... ktos bedzie w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany polećcie mi jakiś nocleg w trójmieście. Jutro chciałem moją panią zabrać do niedzieli tam posiedzieć. Przydałby się jakiś parking dla mojej kozy blisko kwatery B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...