Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 [AVG] Byyy LuTy


luty2502

Rekomendowane odpowiedzi

Luty valvoline i lique to najlepszy wybór: ) nst razem walnij plukanke lique i zalej lique moly . Jak zdrowy motor, nie bierze oleju i nie póki się to dalej jakieś 5w40. Ostatnio czytałem że ciszej chodzi na lique nikt: ) ją niedługo wymieniam rozrząd, zimmeringi wału i walka. Uszczelka miski i robię pkukanke i leje do mojego 400 tys km 10w40 moly: ) a wtedy komorę ogarniam ;) wczoraj zrobiłem stozek w beczkę po piwie lecz ADP na stozku chodzi jak rasowy 5litrowiec ;) ale dla mnie za głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj jakiś filmik pokaż jak to chodzi :) na castrolu od wymiany do wymiany musiałem dwie dolewki robić na Max Life jest Okey więc taki wybór padł valvoline liqui i motul te 3 produkty są według mnie słuszne i nie uważam żeby valvoline był słabym olejem . Bo słaby to jest elf :D czy Platinum :D

Nigdy nie jest za głośno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Valvoline jest bardzo dobry tylko mam zle wspomnienia z 10w40 Szajstrolla i od tamtej pory tylko 5w40, auto chodzi ciszej i lzej wkreca sie na obroty. Lalem przez dwa lata Motula 5w40 x-cess i musialem tak litra dolewac na cala wymiane bo najpierw z odmy lecialo i troche poci sie pod pokrywa. Jak zmienilem na LM TopTec 4100 5w40 to od pazdziernika moze z 100 dollam chodz nie trzeba bylo bo stan byl na polowie :)


Mati trzeba u Tomka przed warsztatem jakiegos grilla klubowego ogarnac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko. Fajnie wygląda na tych kółkach, oby tak dalej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka kolego. Szybki ściemniałeś sam czy w zakładzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori srebrne szału nie robią, te potęgują efekt, ja bym zostawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka kolego. Szybki ściemniałeś sam czy w zakładzie?

W zakładzie auto hit bytów. Ale niewiem skąd ty jesteś jak te rejony to śmiało polacam bo gość nawet boczkow nie sciaga

Ori srebrne szału nie robią, te potęgują efekt, ja bym zostawił.

No zobaczymy może zostawię a może dam jakiś fluo Color:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolorowymi lepiej nie przesadzać. Złoty z reguły ładnie wygląda, szczególnie na czarnym aucie. Ale pomarańczowe, zielone itp robią przeważnie więcej wiochy niż radochy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolorowymi lepiej nie przesadzać. Złoty z reguły ładnie wygląda, szczególnie na czarnym aucie. Ale pomarańczowe, zielone itp robią przeważnie więcej wiochy niż radochy.

Ja tak nie uważam http://euroscene.net/profily/1/up/EJ0429WTET.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję tego po całości, po prostu w tym temacie potrzeba trochę gustu, nie do każdego auta to pasuje, chociaż w twoim przypadku może być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszla zolta folia ,a wiec poszly halo na zolto noi lampy co do lamp mam mieszane uczucia co sadzicie??

dce929da2f828456med.jpg


Plus nowe zarniki 5000K i tak to swieci...

1e394563ce7c5920med.jpg

Edytowane przez luty2502
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe jak po oklejeniu lamp folia przyciemniajaca wygląda jazda noca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie typek w robocie ma w A6 cale lampy przod ciemna folia oklejone i mowi ze dobrze w nocy widac :grin:


Ja mam kupiona pomaranczowa oracal, mialem robic kierunki ala usa ale sam nie wiem czy bedzie to fajnie wygladac :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...