Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mega dobrze siadlo. Idealnie pasuje do sedana[emoji3]

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuje Panowie [emoji3] w niedziele zrobiłem spocik a4 i frekwencja fajna była nawet 98477bf4161237b81b0a4c5dcde1a9ae.jpg
Co do planów chce powalczyć o jeszcze lepsze spasy, ogarnąć lekko zagięty rant tylnego błotnika i jedna wgniotka na masce. A jak naprawie swoją drugą zabawkę i się odkuje to wlatuje fmic i szukam hebli 345mm [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Powiem Ci, że na tej feldze to jest KOT! :) Dobrze zobaczyć swój kolor w różnej opcji, tutaj jest malina :D

Opublikowano

Nice:wink: gdzie takie przewody do okuc można dostać??

Ps.

Jak masz puszcze węże w środku czy pod autem?:wink:

Opublikowano
  • Autor
Nice:wink: gdzie takie przewody do okuc można dostać??

Ps.

Jak masz puszcze węże w środku czy pod autem?:wink:

Z aira zrezygnowałem i tutaj jest na gwincie kw [emoji6] a co do przewodów były brane chyba u airriders

 

Toman wielkie dzięki za dobre słowo motywuje do dalszych działań! [emoji4] a lista planów rośnie teraz tylko zbierać $$$

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No stary, wyglada przekozak! Jedne z moim ulubienych modeli felg. Siadlo super! Sam szukam JR ciagle :D



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
43 minuty temu, dawid7737 napisał:

Z aira zrezygnowałem i tutaj jest na gwincie kw emoji6.png a co do przewodów były brane chyba u airriders

Aa, szkoda :( 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No to dziś odnowiłem zaciski mam nadzieje że teraz będzie okey do tego wpadły nowe klocki na przód Textar. A tu kilka fotek nowych [emoji16]a5235a1fdae2048f2366b89cc72801e9.jpgb3fe278d96c7965887f461aede669841.jpg5d4bd1600bf1d6dfcf9523848652776d.jpg66a3039f2073ae092e0af0d4687eeeed.jpg
Na foto jeszcze bez odnowionych zacisków.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

No to postanowione jesienią idzie na sprzedaż, a tymczasem szukam maskownicy głośnika LP, wizytownika, kubka i esp w idealnym stanie (podświetlane) [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Tak patrzę teraz i ty masz chyba lotkę, którą obecnie idzie kupić tylko w usa :) mógłbyś zrobić mi jakieś zdjęcie z bliska i zmierzyć jej wysokość i szerokość? Chętnie ją odkupię zanim auto sprzedaż ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dokładnie zgadza się najlepiej ją dostać w usa ;) co do fotki komuś podsyłałem ale już nwm czy Tobie też, jeśli fura będzie sprzedawana jesienią to idzie tak jak jest może tylko koła ściągne :D ale zobaczymy jak będzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Widziałem na SCP w Katowicach ładna  :D

Opublikowano
  • Autor
Widziałem na SCP w Katowicach ładna  [emoji3]

Dzięki [emoji3]

Coś tam ruszyło wymieniony olej Motul 8100 xcess 5w40+filtr mann, przy okazji zdjęta miska i wyczyszczony smok.4a12726324abb14baaabca5319f4412a.jpg211da85ec5ea83d0aca0fafa57cb1c47.jpg

W weekend zmieniam zawieszenie przód cały komplet, gumy na stabilizatorze i osłony przegubów wewnętrznych.
7179e9521558ac21eb3e12ec28814bcc.jpg

A w ten weekend na opony wrzuciłem napisy od Tire Letters Poland [emoji41][emoji41]bec238d5ccdcbd45d4b6cb66c2220420.jpgb85603c69e2dc211558e8b346f24d738.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Napisy dla nie na + :D fajnie się prezentują 

Opublikowano

Naklejki na opony za parę stówek, a hamować tu nie ma czym. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Naklejki na opony za parę stówek, a hamować tu nie ma czym. :decayed:

Nie powiem że nie ale właśnie jestem w trakcie poszukiwań zestawu 345 i 300 bo to wgl nie hamuje [emoji849] mam na oku na olx przednie ale daleko troche..

 

Miras95 dzięki [emoji3]

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Lece dalej z tematem wtryski 525cc już czekają, wpadła gałka s-line, nakładka na ręczny rs, szufladki i esp chrom z podświetleniem [emoji41][emoji2]

764c7f02f644a59fdce68b95393b74bd.jpg9dff51e0dd79644b97c67d814baa33e5.jpg342e55df59acefce18c2e9d6956658b2.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A więc tak troszkę podłubałem wpadł fmic 230x550x65 (rury 2.5”), tip 50mm-2.5”, hybryda od Geremiego no i strojenie digitun. Na pewno będę chciał ugrać troche więcej tylko zrobie wydech wrzucę kolektor wydechowy hiflow i wałek adr. No i by moment trzymał trochę dłużej [emoji41]e1f514051ac1172f819a953d25398d07.jpg2223f0a34b7bbf55a7f9a285b5744930.jpg2ec12d3212de4ee14e6851f763a6c382.jpg55a3a44141705dadc5ad6adfc1ab43f1.jpg1be41b288786d65045778b00dd1e07bc.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Szkoda, ze obcięte osie i nie widać kiedy osiąga te pierwsze 100KM. Obecnie wygląda jakby późno wstawało i potem duży strzał z Nm. To w sumie takie typowe dla GTO, że ustawia duże doładowanie z dołu. Tez mi tak kiedyś zrobił. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.