Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 Avant B8 3.0 TDI CDUC S-Line upgrade strona 1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nareszcie znalazlem troche czasu zeby przedstawic moja A4.

Po siedmiu latach zwiazku z B7

tieferstuev.jpg

nadszedl czas na zmiany. Pojawila sie B8

0x5a6372b0x6m.jpg

0x5a637685yzb.jpg

0x5a6379fbxt0.jpg

0x5a6382bsb09.jpg

0x5a6383j7l2j.jpg

0x5a6386c6x7t.jpg

0x5a6387geaxe.jpg

0x5a6390r2bds.jpg

0x5a6391ney95.jpg

0x5a6392osb7n.jpg

0x5a6394k0aeq.jpg

Wyposazenie :

  • Silnik CDUC 245 KM
  • S-Line
  • Bi-Xenon Plus (skretne)
  • Podgrzewane sportowe siedzenia skaja i szmata (czyt. skora i alcantara) :grin:
  • Navi Plus
  • Bang & Olufsen
  • MMI 3G Plus HDD (DVD)
  • Czujnik zmierzchu
  • Czujnik deszczu
  • CH/LH
  • Multi-kiera
  • SDS
  • Tempomat
  • automatycznie przyciemniane lusterka (wszystkie 3)
  • elektr. skladane lusterka zew.
  • Pakiet schowek
  • Pakiet swiatlo
  • Pakiet chrom

Planowane mody to:

  • w pierwszej kolejnosci dodanie APS z przodu i tylu (wrclaguna) wielkie dzieki :hi:

APS dołożyłone!

 

Mały upgrade po długiej przerwie. W miedzyczasie znaleźli się zdolni kierowcy,  którzy zdołali mi poobdzierać przedni i tylni zderzak. Korzystając z okazji wpadł do przodu nowy grill s-line czerń fortepianowa oraz do tyłu zderzak i dyfuzor s-line też  w czerni fortepianowej.

 

Przed:

8b914f-1497471798.jpg

i po:

5e9de6-1497471922.jpg

030e60-1497471955.jpg

 

Przed:

 

b12f53-1497471992.jpg

i po:

399ff7-1497472047.jpg

ff005d-1497472072.jpg

 

eb859c-1497472100.jpg

 

Edytowane przez Muskel1
Update

Opublikowano

Auto marzenie :) Ma wszystko co chciałbym żeby moja miała, może poza kolorem. Gratulacje zakupu i bezawaryjności!

Opublikowano

Rewelacyjne!

Opublikowano

245 .....

grubas !!!!

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje!

Kolorek taki chcialem ;-)

Silnik sprawuje sie dobrze. Ostatnio zauwazylem tylko, ze peawdopodobnie napinacz lancucha bedzie do wymiany. Czasem slychac przy rozruchu przez 1-2 sekunde po odpaleniu. Podobno mozna z tym bez problemu jezdzic ale sam nie wiem. Mam rekojmie wiec chyba bede reklamowal.

Opublikowano

Motor robi robote...
Jaki masz przebieg?
Z tego co się orjentuje to w tych po 2012 roku napinacze wytrzymują co najmniej 300tys.

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
  • Autor

Motor robi robote...

Jaki masz przebieg?

Z tego co się orjentuje to w tych po 2012 roku napinacze wytrzymują co najmniej 300tys.

Przebieg ponad 140kkm. W poliftach tez sie sypia napinacze. Jeden z kolegow na forum tez na gwarancji wymienial.
Opublikowano

3.0tedeji król niemieckich autostrad :slina: Malyna wypas :slina: Ale wajchowanie w takim aucie? Chyba na zamówienie :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

3.0tedeji król niemieckich autostrad :slina: Malyna wypas :slina: Ale wajchowanie w takim aucie? Chyba na zamówienie :rolleyes:

Silnik cieszy morde. Najlepsze to to, te jak spokojnie jezdze to 6l spala

Opublikowano

Fajne wozidełko :)

Takie mizerniutkie plany na rezanko ? tylko APS?

Bezawaryjności życzę :)

Opublikowano
  • Autor

Fajne wozidełko :)

Takie mizerniutkie plany na rezanko ? tylko APS?

Bezawaryjności życzę :)

Dziekuje!

No tyle mi wystarczy. W B7 troche wiecej zrobilem, zew. S-Line, audio, felgi 19" ale tu wlasnie mam co potrzeba. Wiecej naprawde nie musze miec. Felgi EtaBeta leza w piwnicy na sprzedaz wiec jak ktos ma ochote na kupno to prosze bardzo;-)http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/etabeta-tettsut-x-black-mit-fast-neuen-sommerreifen/308297939-223-484

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

graty wózka!

Opublikowano
  • Autor

graty wózka!

Dziekuje :hi:

  • 5 lat później...
Opublikowano
  • Autor

Dwa lata temu wpadł czarny grill i tylny zderzak S-Line. Ostatnio wpadły listwy drzwiowe i lotka S-Line od kolegi @Gibons dziekuję :hi:

Trzeba było wypolerować i zrobić pare zdjęć:wink:

 

PicsArt_06-27-01.47.36.jpg

PicsArt_06-27-01.10.18.jpg

PicsArt_06-27-01.45.12.jpg

PicsArt_06-27-01.24.08.jpg

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Motor i skrzynia bajka ? 

Drugie albo trzecie do kalendarza ?

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje! Motor jest super ale ma swoje wady jak rozrząd i utrata płynu. Wszystko mam już za sobą:rolleyes:

Do kalendarza mam jeszcze kilka innych muszę tylko poszukać na jaki miesiąc i gdzie to wrzucić.

Opublikowano

No ma ale i tak nie ma tragedii.  Rozrząd dostaje po d*pie, według mnie przez start/stop  Oraz Wymianę oleju. Znajda się auta, które nie dobijają do setki... co do ubytku płynu to zbyt duża temperatura w środkowej części robi swoje i uszczelki oraz króćce nie maja tam lekko. Gdyby nie to, ze w NO ceny 3.0 zabijają i ich liczba w A4 jest nie wielkie to chciałbym mieć taki zestaw ;) 

Przy jakim przebiegu wymieniałeś opisane rzeczy ? Dużo już masz nalatane ? 

 

Opublikowano

Super Audik, w moim guście! No i 3.0, mało ich jakoś na a4-klubie ?.

Opublikowano
  • Autor

Zgadza sie S/S i Longlife to główni winowajcy. Dlatego S/S mam zakodowaną funkcję memory i nie używam tego a olej gora co 15kkm wymieniam. Rozrząd był robiony przy 145kkm ale już dużo wcześniej było czasami słychać. Ten silnik ma zabezpieczenie przed przeskoczeniem łańcucha wiec w sumie można trochę odwlec wymianę. Króćce i uszczelki miegzy głowicami były przy 216 kkm wymieniane. U mnie nie było majej nieszczelności tylko nagle wyjeżdzając którego pięknego dnia wywaliło nagle info na FISie że poziom za niski. W zbiorniczku wyrównawczym nagle  nie było ani kropli:grin:

W Pl rzeczywiście 3.0 to wieka różnica finansowa do 2.0 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.