Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Vs Red Quattro By Fela


Fela

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie działo przez ten czas audi dostała nowe lampy poliftowe pomalowane na czarno, brakuje jeszcze ksenonu.

Wpadła tez nowa kiera skórzana , zawór DV z regulacja zeby było psyyyt i spoiler z hondy Accord :D

Na montarz czeka nowy tłumik przelotowy magnaflow, musze tylko ogarnać jakąś ładna końcówke

 

Obecnie Audi stoi u lakiernika i czeka ,az przyjdzie na nią kolej( na dniach) i zmieni swój obecny kolor, zostawie to narazie w tajemnicy na jaki dokładnie :D

 

po za tym Gwint czeka na montaz i szukam jakiegoś ładnego koła 18 cali minimum ..

f4b21fe56ee89be7med.jpg38e99e44998612femed.jpg541f8df038b14a41med.jpgd41a96df2dd42477med.jpg8494dfbf1518114amed.jpg68b49974fe1c08e3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadły nowe koła 19 i od razu postanowiłem zmienić opony na bardziej sensowne :D

Tutaj są załozone 215-35

55e25ec33ab6b412med.jpg

A Tutaj są załozone 255/35 i 235/40

0f43650f94e4e936med.jpg

 

Juz sie nie moge doczekać wyjazdu od lakiernika i wszystkiego składania do kupy :)

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz ciekawiej czekam na efekt finalny z lakierem i kołem na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu dostałem dwie fotki od lakiernika, auto prawdopodobnie do odebrania w sobote, przewidywany jest mały uslizg czasowy.. nie moge sie doczekać :D

 

2a6986f819a3fae2med.jpg 7263ebc015adceecmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie moge sie doczekać auta... wyszło kilka komplikacji ,lakiernik zapewnia mnie ze w tygodniu bedzie juz lakier na aucie. wysłał mi zdjecie polakierowanego blotnika od innego auta(na próbę) .. i tym bardziej nie moge sie doczekać. moge sie pochwalić kolorem jaki bedzie na aucie .. bologna red z palety color fantastics.Coś ala Red Canddy :P

 

184f8f675dd50016med.jpg

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, enczu napisał:

Malowanie rozumiem całe, z komorą silnika? 

Tak malowanie całe. ale bez komory silnika. w przyszłości bedzie w białą perłe lub coś w podobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odkładasz to na przyszłość to wiedz ze juz tego nie pomalujesz, bo zawsze będzie "coś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kowi87 napisał:

jak odkładasz to na przyszłość to wiedz ze juz tego nie pomalujesz, bo zawsze będzie "coś"

srebrny tez by pasował Tylko wystarczy umyć i lekko spolerować . komora nie jest zniszczona. jesli jednak nie bedzie to pasowało . to pomysle nad lakierowaniem .. nie chcialem doplacac za wyciaganie silnika itp. komore moge sam polakierować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały wątek i jestem pod wrażeniem [emoji6] ładny projekt [emoji4] d*pa na tych 10.5j wyglądała bajecznie [emoji2] ciekaw jestem jak ten kolor siądzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 12:02, Houdini napisał:

Przeczytałem cały wątek i jestem pod wrażeniem emoji6.png ładny projekt emoji4.png d*pa na tych 10.5j wyglądała bajecznie emoji2.png ciekaw jestem jak ten kolor siądzie

Dzięki wielkie :) . audi nie wyjechało jeszcze od lakiernika :( podobno bardzo trudny kolor do polozenia w kolorze sa narazie drzwi i powiem szczesze, ze jestem milo zaskoczony zdjęcie nie oddaje tego efektu co na żywo , ale przynajmniej mam czas na zbieranie gratów , a co do felg to szkoda mi bylo wydac 4 tysiace :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się zapowiada, powodzenia w modzeniu i czekam na zdjęcia w nowym kolorku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było. i tak naprawde nic szczegolnego sie przy aucie nie dzialo.. kompletuje nadal graty do zestawu doszło: DP 2.75" koncówka tlumika podsufitka z polifta w czarnym materiale wzkazniki EGT Boost i Cisnienie oleju. lakiernicy robia co moga zeby skonczyc auto . fakt mija 3 miesiace ale rozumiem ich .. bardzo trudny lakier do polozenia.( nie kazdy by sie podjał) na szczescie wszystko idzie ku koncowi pierwsze elemnty sa juz w lakierze!!! dziś wieczorem i karoseria nabierze połysku..

20d3a142df80f878med.jpgfbd63d2092fbbe17med.jpg106fd504e7c114e8med.jpg6522bada2d101825med.jpgfd5d1bcc20e25873med.jpg87290bf861172c95med.jpgb31024ae87320272med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie ogień w tym kolorze. Szkoda tylko że nie pomyślałeś o zderzaku z przodu z esy albo RSa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2017 o 20:26, egon47 napisał:

Będzie ogień w tym kolorze. Szkoda tylko że nie pomyślałeś o zderzaku z przodu z esy albo RSa. 

niby tak. ale one kosztują sporo i teraz co trzecia audi z forum ma taki zderzak. nie mowie ze mi sie nie podoba :D moze sie kiedyś o nim pomysli :P 

 

8870ad031c620265med.jpg

 

Taki jest stan prac nad autem z dnie przedwczorajszego. jutro auto do odbioru i za dwa tygodnie wracam z powrotem na polerkę .. jest sporo warstw lakieru wiec lepiej poczekać, aż wszystko dobrze siądzie.. w tym czasie będę miał dużo pracy nad wnętrzem zawieszeniem wydechem itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b14402283572879emed.jpgb95cab89244fbfa5med.jpgcbf7306053508199med.jpg73533f8e62d06553med.jpg

 

Brakuje tu ewidentnie gleby i koła :D

Edytowane przez Fela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cukierkowy kolor, teraz to z gruchy ni z pietruchy wygląda.  Wiadomo że uroku nabierze jak wleci gwint i koło.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...