Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

podlacz sobie do kostki obok nog kierowcy w slupku A do lampki podsufitki. Wiem ze trzeba to bylo zrobic wlasnie tam ale ju nie pamietam dlaczego bo nie mam rozpiski pinow. Jesli podlaczyc do lampki to nie bedzie dzialac jak trzeba czy cos :mysli: Przy odpowiednim podlaczeiu lampki beda sie zalaczac po kliknieciu na pilota przycisku otwarcia.Po zamknieciu drzwi i przekreceniu powoli gasna,zapalaja sie jak wyciagniesz kluczyk ze stacyjki albo poprostu otworzysz drzwi.Zreszta co tu duzo pisac.Dziala to tak jak lampa w podsufitce ale np jesli chcesz miec wylaczona lampke a dzialajace podswietlenie to nie mozesz sie wpinac do lampki.

Nie wiem jakie sa inne sposoby ale u mnie skonczylo sie na odkrecaniu ramek drzwi i wyciaganiu lusterek zeby przeciagnac przewody.

Pochwalisz sie w koncu ile cie wyszedl zakup tego ? Masz jakis dostep do wiekszej ilosci ? Ja bym sie pisal przy dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dałem 100zł za komplet z osłonami lusterka..

właśnie zakupiłem train horns :) tylko teraz myślę gdzie je upchnąć :confused4::cool1:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________41oeRdBtmaL._SL500_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyną opcją w A4 na podłączenie i działanie prawie jak w oryginale jest wlasnie lampka. Można się do nie wpiać tak żeby diody zapalaly się razem z lampką ale tylko i wyłącznie po otwarciu drzwi. Po zamknięciu przygasaja razem z lampką. Zapalenie lampki przyciskiem od wewnątrz nie wywoła zapalenia diod w lusterkach.

Podpiecie w nogi jest bez sensu bo przecież oswietlenie nóg działa po fizycznym otwarciu drzwi a nie otwarciu z pilota.

Nie da się niestety uzyskać następujących funkcjonalności:

- święcenia ledow po zamknieciu drzwi- zgasna zaraz razem z lampką

- nieswiecenia diod po złożeniu lusterek (w A6, Q7 itp) na złożonym lusterku dioda nie świeci

No chyba że komuś z Was uda się to jakoś ogarnąć ;-) [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 23:23_________________________________________________

tylko teraz myślę gdzie je upchnąć

Dawaj je pod lusterka-dioda będzie je dodatkowo podswietlac i będzie mega efekt! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz myślę gdzie je upchnąć

Dawaj je pod lusterka-dioda będzie je dodatkowo podswietlac i będzie mega efekt! :polew:

Ja bym zapodał zamiast tylnej kanapy tóż za fotelem kierowcy :good:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne Horn Blastery? gdzie upchać można znaleźć na www.hornblasters.com

na jakich klamotach robisz ciśnienie ?

nie wiem gdzie on to upchnie skoro ja ledwo co upchnalem jedno za lewa lampa -bez ciecia blachy sie nie obylo.Trabki Adama sa pewnie mniejsze tzn maja mniejsza srednice dolu jak i gory bo inaczej sobie nie wyobrazam zamontowac wiecej niz jedna.Gdybym mial drugiego Icka pod druga lampa jak V6 tdi to juz bym zamontowal trabke ale w snach chyba :)[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 17:09_________________________________________________

Nie da się niestety uzyskać następujących funkcjonalności:

- święcenia ledow po zamknieciu drzwi- zgasna zaraz razem z lampką

- nieswiecenia diod po złożeniu lusterek (w A6, Q7 itp) na złożonym lusterku dioda nie świeci

Lampki moga swiecic przez pare minut jesli nie przekrecisz kluczyka w stacyjce bo jesli jest przekrecony to zgasna pod warunkiem ze wszystkie drzwi sa zamkniete.Fajne jest to ze zapalaja sie diody jak klikniesz na pilot otwieranie i swieca przez okolo minute :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj foto spotu na pomorzu z Alvaro :D

P68494325.jpg

Już sie tak nie chwal że w trasie byłeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalne Horn Blastery ... na jakich klamotach robisz ciśnienie ?

Ciśnienie z opon można pociągnąć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci to :)

Faktycznie, z tych dwóch rzeczy to webasto jest kompletnie zbędne :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...