Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wystrzał Vredestein Ultrac sensata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bieniek dobrze mówi, szukaj przyczyny. Opona sama z siebie nie pęka, zdarzają się wady produkcyjne ale przy 4 oponach raczej do wykluczenia. Chyba, że producent wydał wadliwą serię ale o tym powinien powiadomić chociażby na oficjalnej stronie.

Parametry opon dobrane odpowiednio?

Opublikowano
  • Autor

225/45/17 standart rozmiar felga ori 17 audi. Cisnienie 2.2. Zbierznosc robiona bo byla zla 2 lata temu. Po tym zabiegu auto jak po sznurku jechalo. Zawiecha wymieniona na nowa 2 lata temu razem z amorami. Nie szukam przyczyny w aucie bo jej nie ma

Opublikowano

Mój ojciec tez reklamował te opony bo miały takie same pęknięcia jak u kolegi marcuso86 ...Widać nie warto ich kupować :/

Opublikowano
  • Autor

I jak przyjeli reklamacje

?

Opublikowano

Sprawdź czy wszystkie numery seryjne są podobne. I proszę podaj je tutaj. Sprawdzę u siebie.

Opublikowano

Jak tak to jakaś wadliwa partia.

Wróć, seria. :facepalm:

Edytowane przez Fido

Opublikowano

No nie powiem nieźle te opony wyglądają, opona 3 letnia to jeszcze jak nowa, a te tak roz*ebane...

Dobrze że to się tylko tak skończyło

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sprawdze numery, doty i napisze wieczorem

Opublikowano

Mój ojciec tez reklamował te opony bo miały takie same pęknięcia

a jak długa jest u nich gwarancja?

no i - chcieli podjąć rozmowę?jak się skończyło?

Opublikowano

225/45/17 standart rozmiar felga ori 17 audi. Cisnienie 2.2. Zbierznosc robiona bo byla zla 2 lata temu. Po tym zabiegu auto jak po sznurku jechalo. Zawiecha wymieniona na nowa 2 lata temu razem z amorami. Nie szukam przyczyny w aucie bo jej nie ma

Posiadany przez Ciebie rozmiar opony nie jest standardem w B6.

Opublikowano
  • Autor

Mój ojciec tez reklamował te opony bo miały takie same pęknięcia

a jak długa jest u nich gwarancja?

no i - chcieli podjąć rozmowę?jak się skończyło?

wiem ze gwarancja jest 3 lata od momentu produkcji u mnie 8 tydzien 2012

225/45/17 standart rozmiar felga ori 17 audi. Cisnienie 2.2. Zbierznosc robiona bo byla zla 2 lata temu. Po tym zabiegu auto jak po sznurku jechalo. Zawiecha wymieniona na nowa 2 lata temu razem z amorami. Nie szukam przyczyny w aucie bo jej nie ma

Posiadany przez Ciebie rozmiar opony nie jest standardem w B6.

Bez przesady - wiekszosc ludzi jeździ na 225 ze wzgledu na szerokosc - wątpie aby to miało takie znaczenie (wiem ze instrukcji pisze 235/45). Jak bym miał jakieś kosmiczne 215/50 itp to rozumie ze dziwny rozmiar i mogło to wpłynąć na opone ale nie 225/45

Opublikowano

No to z gwarancji raczej nici ...

Opublikowano

Jeśli zamierzasz reklamować to mozesz się spodziewać że właśnie z powodu innej niż standardowa szerokość (235) mogą Ci odrzucić reklamację. Z drugiej strony powinieneś zrobić awanturę, np zgłosić do jakiegoś pisma motoryzacyjnego lub programu,oni lubią takie tematy. Nigdy nie kupowałem żadnych produktów Vredesteina i po tym co tutaj zobaczyłem na pewno nie kupię.

Zmień jak najszybciej na coś pożadnego a ten szmelc reklamuj i rób odpowiedni PR.

Opublikowano

Jeśli zamierzasz reklamować to mozesz się spodziewać że właśnie z powodu innej niż standardowa szerokość (235) mogą Ci odrzucić reklamację.

Dokładnie o to mi chodzi :)

Opublikowano
  • Autor

I tak jest po okresie gwarancji. Nie licze ze cos ugram na tym.

Dzisiaj zakładam nokiany zline. Mam nadzieje że bedą lepsze niż te...

Opublikowano

Będziesz pan zadowolony :)

Opublikowano

napisz koniecznie o wrażeniach - też o tych myślę

Opublikowano

I jak przyjeli reklamacje

?

Przyjeli reklamacje ale nie było łatwo . Tłumaczyli się ze już bieżnik słaby bo miał około 4.5 mm ale co to ma do rzeczy ? po to jest gwarancja żeby w razie wady wymieniać ... a trwało to jakieś 4-5 miesięcy w zimę za czym przysłali nową gumę i to przez to ze mamy znajomego gumiarza który tym się zajął .

Opublikowano

Masakra też mam te gumy, kupione w tym roku, trzeba będzie kontrolować wewnętrzne strony :facepalm:

Opublikowano

225/45/17 standart rozmiar felga ori 17 audi. Cisnienie 2.2. Zbierznosc robiona bo byla zla 2 lata temu. Po tym zabiegu auto jak po sznurku jechalo. Zawiecha wymieniona na nowa 2 lata temu razem z amorami. Nie szukam przyczyny w aucie bo jej nie ma

Nieźle, to odpukać moje budżetówki lepiej trzymają się... Ciśnienie nie za niskie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.