Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wystrzał Vredestein Ultrac sensata


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd przeczytałem temat. Ja swoje oglądam częściej, ale mam z indeksem prędkości 300 km/h, więc liczę, że są mocniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nogrzxjv.jpg

Przecież ta opona się o coś przetarła, widać to jak na dłoni :decayed:

Coś nie tak z doborem ET felg, albo w ogóle rozmiaru :hi:

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niby o co miała się przetrzeć jak jest węższa niż powinna ?? i jakoś wielu osobom się przeciera w ten sam sposób

Wygląda jak by osnowa pękała i guma tak pracuje w tym miejscu intensywnie że się rozsypuje

Dziadowska seria opon zrób sobie zbliżenie jak wygląda guma jest sparciała jak by miała z 10 lat albo więcej anie dwa trzy lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację że będzie korekta, wygląda że na dwie opony.

Tak więc Vredestein wyszedł z twarzą, mimo że strasznie długo to trwało....

Edytowane przez Michallus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wskurałem niestety. Nie umiem znaleźć faktury zakupu. A nie pamietam gdzie kupiłem te opony. Pisałem juz do wszystkich opony.com oponytanio.pl oponeo.pl lecz od kazdego dostaje odpowiedz ze u nich nie kupowałem vredesteinów. Znacie jeszcze jakies inne popularne sklepy z oponami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem informację że będzie korekta, wygląda że na dwie opony.

Tak więc Vredestein wyszedł z twarzą, mimo że strasznie długo to trwało....

no to dobrze - postarali się, pomimo wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z reklamacji nic nie wyszło.

Napisali że pekniecia są spowodowane zbyt małym ciśnieniem. Wg ich zaleceń do a4 b6 przy rozmiarze 225/45/17 zalecane cisnienie to 2,9 bar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dołączyłem dzisiaj do grona osób niezadowolonych z Vredka. Po przeczytaniu tematu trochę się załamałem, zmieniać teraz wszystkie roczne opony?!

Dodam, zawieszenie trzy miesięczne TRW, zbieżność oczywiście ustawiona, auto świeżo po przeglądzie.

Wczoraj wróciłem z trasy i zauważyłem, że opony są trochę głośniejsze i zaczęło ciągnąć w prawo a dzisiaj strzeliła.

Jutro chciałem jechać na zbieżność wszystko sprawdzić jeszcze raz, ale nie dojechałem.

Wasze Sessanty też są dosyć głośne na deszczu??

nogrzxjv.jpg

to są jakieś jaja dosłownie ..... :facepalm:

za wąska opona do felgi :/ tak rozsypał mi się Goodyear efficientgrip run flat 225/45 R18 po 2 latach, jeździłem na ciśnieniu 2,4 tez za niskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kufa. Nie stało się nic pasażerom? Masakrycznie to wygląda. Nigdy już nie kupie opon tej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra.

Łukaszu dobrze że jesteś cały a doświadczenia pewnie nieciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... Zminialem na zimowki dzis i zobaczyłem pękniecie na środkowej części opony.. Wieczorem wstawie foto. Dunlop Sport max RT.. 8 tysi przejechane.. Ciekawi mnie czy uznaja reklamacje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnęło na autostradzie przy 130-140 km/h w sumie jechałem tylko ja, narzeczona i po bagażu na głowę więc obciążenie żadne, prędkość też daleka od limitu. Na szczęście, było dosyć pusto i szybko udało mi się zjechać na pas awaryjny. Skończyło się na poszarpanej oponie i nerwach.... ADAC zawiozło nas pod sam dom (300 km) dobrze mieć rozszerzone ubezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...