Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wystrzał Vredestein Ultrac sensata


marcuso86

Rekomendowane odpowiedzi

Michallus jaki masz DOT tych opon. Pisałeś juz do vredesteina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dołączyłem dzisiaj do grona osób niezadowolonych z Vredka. Po przeczytaniu tematu trochę się załamałem, zmieniać teraz wszystkie roczne opony?!

Dodam, zawieszenie trzy miesięczne TRW, zbieżność oczywiście ustawiona, auto świeżo po przeglądzie.

Wczoraj wróciłem z trasy i zauważyłem, że opony są trochę głośniejsze i zaczęło ciągnąć w prawo a dzisiaj strzeliła.

Jutro chciałem jechać na zbieżność wszystko sprawdzić jeszcze raz, ale nie dojechałem.

Wasze Sessanty też są dosyć głośne na deszczu??

nogrzxjv.jpg

to są jakieś jaja dosłownie ..... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 225/45/17. Ciekawe, czy to wada opon, czy nieodpowiednio dobrany rozmiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na jakich kołach ludzie smigają i nie mają problemów. Zakładają 205 na felge 8 cali i nic sie nie dzieje a ty sie czepiasz ze 225 nie można założyć na felge 7,5 cala :facepalm: ok wiem że to nie jest zalecana opona do b6 i wiem że nie ma jej na wlepce tylko jest 235/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości - dlaczego w takim razie nie założyłeś rekomendowanego rozmiaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo smigam na 17 i moge spojnie zalozyc 225. Wole wezsze bo nie musze tak walczyc w koleinach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie, kto i na jakich oponach jeździ. Interesuje mnie moje bezpieczeństwo i moich pasażerów, a takie sytuacje, jak widać, mogą stworzyć spore zagrożenie na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOT 0814. Napisałem do Vredesteina wczoraj maila.

Nie ścinało Ci opon od wewnątrz lub po bokach?

Wygląda (choć nie do końca zdjęcie to oddaje) jakby opona brzegami była ścięta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mi się wydaje, że gdzieś tam musiało się stykać z elementami nadwozia, choćby podczas pokonywania ostrych zakrętów :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innych forach też można poczytać o podobnych uszkodzeniach tych opon więc to raczej nie kwestia nadwozia czy podwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ jestem ciekaw ich reakcji ..... ciekawe co vred zrobi

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z lewego przodu ma już bucla, założę się że prawa zanim pękła też miała a Ty nic podejrzanego nie czułeś w czasie jazdy ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli do mnie piszesz to czułem lekkie buczenie przy 60km/h ale bylem pewny ze to łożysko siada, a tu opona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, też czekam na ciąg dalszy - już prawie 3 tygodnie, i co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat chyba umarł

jak dla mnie sessanty sprawują się aż zaskakująco dobrze narazie nie żałuję zakupu

może wadliwa seria ot co, szkoda że koledzy którzy założyli temat i mieli problem z nimi nie odpisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...