Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wystrzał Vredestein Ultrac sensata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Michallus jaki masz DOT tych opon. Pisałeś juz do vredesteina?

Opublikowano

DOT 0814. Napisałem do Vredesteina wczoraj maila.

Opublikowano

No to dołączyłem dzisiaj do grona osób niezadowolonych z Vredka. Po przeczytaniu tematu trochę się załamałem, zmieniać teraz wszystkie roczne opony?!

Dodam, zawieszenie trzy miesięczne TRW, zbieżność oczywiście ustawiona, auto świeżo po przeglądzie.

Wczoraj wróciłem z trasy i zauważyłem, że opony są trochę głośniejsze i zaczęło ciągnąć w prawo a dzisiaj strzeliła.

Jutro chciałem jechać na zbieżność wszystko sprawdzić jeszcze raz, ale nie dojechałem.

Wasze Sessanty też są dosyć głośne na deszczu??

nogrzxjv.jpg

to są jakieś jaja dosłownie ..... :facepalm:

Opublikowano

Kolejne 225/45/17. Ciekawe, czy to wada opon, czy nieodpowiednio dobrany rozmiar...

Opublikowano
  • Autor

Zobacz na jakich kołach ludzie smigają i nie mają problemów. Zakładają 205 na felge 8 cali i nic sie nie dzieje a ty sie czepiasz ze 225 nie można założyć na felge 7,5 cala :facepalm: ok wiem że to nie jest zalecana opona do b6 i wiem że nie ma jej na wlepce tylko jest 235/45

Opublikowano

a z ciekawości - dlaczego w takim razie nie założyłeś rekomendowanego rozmiaru ?

Opublikowano
  • Autor

Bo smigam na 17 i moge spojnie zalozyc 225. Wole wezsze bo nie musze tak walczyc w koleinach

Opublikowano

Nie interesuje mnie, kto i na jakich oponach jeździ. Interesuje mnie moje bezpieczeństwo i moich pasażerów, a takie sytuacje, jak widać, mogą stworzyć spore zagrożenie na drodze.

Opublikowano

Spore to mało powiedziane

Opublikowano

DOT 0814. Napisałem do Vredesteina wczoraj maila.

Nie ścinało Ci opon od wewnątrz lub po bokach?

Wygląda (choć nie do końca zdjęcie to oddaje) jakby opona brzegami była ścięta...

Opublikowano

też tak mi się wydaje, że gdzieś tam musiało się stykać z elementami nadwozia, choćby podczas pokonywania ostrych zakrętów :eusathink:

Opublikowano

Na innych forach też można poczytać o podobnych uszkodzeniach tych opon więc to raczej nie kwestia nadwozia czy podwozia

Opublikowano

opona się aż tak zniekształciła, w dalszej części opony jest ok.

Opublikowano

Widocznie wada fabryczna

Opublikowano

ależ jestem ciekaw ich reakcji ..... ciekawe co vred zrobi

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano

Ta z lewego przodu ma już bucla, założę się że prawa zanim pękła też miała a Ty nic podejrzanego nie czułeś w czasie jazdy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jesli do mnie piszesz to czułem lekkie buczenie przy 60km/h ale bylem pewny ze to łożysko siada, a tu opona...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dostaliście jakieś odpowiedzi od Vredestein?

Opublikowano

no właśnie, też czekam na ciąg dalszy - już prawie 3 tygodnie, i co ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

temat chyba umarł

jak dla mnie sessanty sprawują się aż zaskakująco dobrze narazie nie żałuję zakupu

może wadliwa seria ot co, szkoda że koledzy którzy założyli temat i mieli problem z nimi nie odpisują

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.