Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U nas w UK (Ipswich) jest tez za***iście :decayed:

1a6c80a7ab1109b5med.jpg

b62942d219601d17med.jpg

Angole panikują, dzieci do szkół nie chodzą :)

Mój 50 letni sasiad z zona lepili dzisiaj bałwana bo mówił, że ostatni raz tyle śniegu było u nich w 1969 więc musi to wykorzystać bo czasmi następnego razu może już nie dożyć :naughty:

A ja bez Quattro :wallbash: ale i tak wszystkich objeżdzam bo oni myślą ze jak przy ruszaniu dadza gazu na maxa to szybciej ruszą :kox: barany ze szkmoda gadać :naughty:

U mnie pdoobnie Amerykany na all sezon smigaja lub sumer tires :) wiec nie odbiegaja zwiele od siebie heh natomiast ja zimoweczki w tym roku do nowego autka zapodalem Bridgestone Blizzak WS-60 wiec trzymaja sie drogi jak cholercia zdjec nie robilem zimie natomiast zrobilem film widac jak kozacko po polsku wyprzedzam frajerow ktorzy spanikowani stoja nie wiedzac co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ale przyznacie rację że w obecnych warunkach atmosferycznych w Polsce Quattro nie ma sobie równych.Jak dziś wyjeżdżałem z parkingu rano to tylko śnieg strzelał a mój "lodołamacz" wyjechał,gdzie inni się meczyli,bo im koła buksowały. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracałem wczoraj w nocy z wesela Tczwórką,ale była jazda zaspy konkretne zero pługów i innych aut,a śnieg miękki i można było nieźle poszaleć :kox:

Zrobiłem 40kilometrów w 35minut, osobówkom bez Q zajęło to ok.3godzin :polew:

Nie mam wątpliwości następne Audi będzie z quattro :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały, ale przynaj rację, że przy hamowaniu Ci nie pomoże Q... :decayed:

wlasnie to jest najgorsze w quattro.... zeby tak hamowalo jak sie rozpedza to by dodrze bylo.... :decayed: (ja u siebie po pierwszych sniegach wymienialem felgi i wachacz po kontakcie z kraweznikiem :wallbash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały, ale przynaj rację, że przy hamowaniu Ci nie pomoże Q... :decayed:

Masz rację że tu i Quattro nie pomoże,jedynie może pomóc ABS i umiejętności kierowcy.A komentarza Jacoba z USA nie będę komentował :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu wyjechałem i to na letnich oponkach.

Samochód stoi przez zimę, szkoda kasy na zimówki, z jazdą nie ma problemów w końcu to Quattro, ale z hamowaniem to już problem bo idzie jak łyżwa po lodzie :>

ja nie moge :wallbash: masz chlopie a4 b6 i szkoda Ci kasy na zimowki?!<olaboga>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzy autko w QUATTRO :)[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 22:01_________________________________________________a najlepiej b6 :) szara 130km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem A6 z 2003 roku w Quattro a teraz przesiadłem się na ośkę :wallbash: ale musze jakoś ta zimę przepekać bo na przyszłą zimę bedzie juz B7 3.0 TDI Quattro :kox: Juz nie mogę sie doczekać :banan:

Jozku moja bedzie na sprzedaż ale brak Quattro, najwyzej sobie dorezasz :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro nie pomoże,jedynie może pomóc ABS i umiejętności kierowcy.

Akurat ABS przeszkadza bo pozwala sie kolom toczyc.

To fakt, ale można pomóc sobie silnikiem. Wbijasz 2. bieg (lub 3. lub nawet1., zależnie od prędkości), puszczasz sprzęgło i wtedy dajesz po heblach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem A6 z 2003 roku w Quattro a teraz przesiadłem się na ośkę :wallbash: ale musze jakoś ta zimę przepekać bo na przyszłą zimę bedzie juz B7 3.0 TDI Quattro :kox: Juz nie mogę sie doczekać :banan:

Jozku moja bedzie na sprzedaż ale brak Quattro, najwyzej sobie dorezasz :naughty::decayed:

ładna ta Twoja furka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem A6 z 2003 roku w Quattro a teraz przesiadłem się na ośkę :wallbash: ale musze jakoś ta zimę przepekać bo na przyszłą zimę bedzie juz B7 3.0 TDI Quattro :kox: Juz nie mogę sie doczekać :banan:

Jozku moja bedzie na sprzedaż ale brak Quattro, najwyzej sobie dorezasz :naughty::decayed:

ładna ta Twoja furka ;)

Taka sobie, szału nie ma ale bidy tez nie :) tylko brak Q jest i to jest największy ból ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...