Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Panowie za info odnośnie zachowania Q w zakrętach,trzeba uważać:decayed: Dlatego wole wolne place,bo jak coś pójdzie nie tak to nie będzie większych szkód.A na takim terenie (jak filmik Piotrka) to bym z checią polatał,nawet przy większych prędkościach :kox: Nie ma co ukrywać,ale doświadczenie trzeba mieć no i dobre opony,jak ktoś wcześniej wspomniał.Ja mam Nokian WR G2,na prostej ok,ale w zakretach niepewnie się czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu na mózg padło albo nie wie co to śnieg bo u nich tylko deszcz znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawaliło śniegu u mnie , lata się pięknie :) Dobrze że nie odśnieżają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie solą więc rama nie dostaje w pupę, ja tam korzystam z uroków RWD ze szperą ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się pewnie , ale mając Q , RWD wydaje się być powolne na śniegu , i tracisz całą przewagę na mieście :D Ale fakt faktem bokami polatać jest o wieeeele łatwiej RWD :) Jak to w tym roku nie sypią ? hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was, ale w Ostrowie popodpisywali jakieś umowy i jest tak, że puki śnieg pada to nie będą jeździć, dopiero 4 godziny jak śnieg przestanie padać mogą wyjeżdżać...

osobiście nic do tego nie mam, bo za***iście się tak po mieście lata, ale co do bezpieczeństwa to rzecz oczywista, że zaniedbują je, ze względu na pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie widać na ulicach pługi na szczęście. Chu... mnie strzela jak są nie odśnieżone chodniki i ulice:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym kraju są tak umowy podpisywane z firmami że ileś tam godzin od zakończenia opadu mają na odsnieżenie dróg i doprowdzenie ich do odpowiedniego stanu, ale jak widać to też nie zawsze się udaje bo firmy kombinują żeby jak najwięcej wyciągnąć jeżdząc jak najmniej, a gminy kombinują żeby jak najmniej zapłacić firmie i kółko się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...