Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Q hamuje jak kazde, ale hamowanie silnikiem jest o wiele skuteczniejsze.

Tylko że hamowanie silnikiem tylko na przedniej osi pozwala na ostrzejsze wejście w zakręt na śliskiej nawierzchni, auto staje się lekko nadsterowne i można zdziałać cuda jak się ma nieco umiejętności. To chyba jedyna trudna rzecz w opanowaniu auta przednionapędowego :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q hamuje jak kazde, ale hamowanie silnikiem jest o wiele skuteczniejsze.

Tylko że hamowanie silnikiem tylko na przedniej osi pozwala na ostrzejsze wejście w zakręt na śliskiej nawierzchni, auto staje się lekko nadsterowne i można zdziałać cuda jak się ma nieco umiejętności. To chyba jedyna trudna rzecz w opanowaniu auta przednionapędowego :tongue4:

takk fwd najlatwiejsze... chociaz powiem wam, ze zdziwilem sie jak moja zona tuz po zdaniu prawka mercem jechala i na krzyrzowce za duzo gazu depla a zwir byl rozsypany... naprawde zdziwila mnie swoja reakcja... ze po tak krotkim czasie elegancko wyszla[br]Dopisany: 25 Grudzień 2008, 00:23_________________________________________________nigdy nie jechalem 4x4 po sniegu, lodzie... takze sie nei wypowiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj nie ma czego udowadniać :decayed:

Na mega suchym asfalcie i dobrej oponie przednionapędówka ma szansę powalczyć z 4x4

ALE jak już zrobi się ciutkę mniej przyczepnie to jest przepaść :kox: :kox: :kox:

i zakończmy na tym proszę :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mega suchym asfalcie i dobrej oponie przednionapędówka ma szansę powalczyć z 4x4

...i ciut szerszej niz defaultowy rozmiar :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mega suchym asfalcie i dobrej oponie przednionapędówka ma szansę powalczyć z 4x4

...i ciut szerszej niz defaultowy rozmiar :naughty:

i z negatywem w geometrii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sypneło sniegiem i tez wyskoczyłem na miejscowy parking :kox: porobić pare oberków :polew: A mam pytanie czy taka jazdą można zaszkodzic przegubom??(nie chodzi o ewentualne zawadzenie o krawężnik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w twardogorze pod biedonka sie slizgałem :kox:

u mnie sypie dosyc porzadnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeden koles w rowie lezał :gwizdanie:

a kumpel ma wulkanizacje zamknieta :decayed: i zimowek nikt nie dostanie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zima zaskoczyła ... kierowców.

A ja dzisiaj ręczny trenowałem i wieczorkiem biere Almerkę żony i pod Ikeę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pół miasta bokiem na ulicach jeździło hyhyhy , fajny widok , a parkingi na marketach zaorane w h*j :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieścinie jest tylko jeden wielki parking nadajacy sie do oberków :wallbash: wczoraj tak go zooralismy że już nie ma co tam wjeżdzac póki śnieg nie spadnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pół miasta bokiem na ulicach jeździło hyhyhy , fajny widok , a parkingi na marketach zaorane w h*j :cool1:

Dokładnie :wallbash: O 23.00 przy M1 w Markach nie miałem się gdzie wcisnąć, więc tylko parę oberków i doma ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe

a ja dzis na letnich kapciach ledwo z wolomina do piaseczna wrocilem :kox: :kox: :naughty: :naughty:

widać ze jeszcze są osoby które jeżdzą na letnich :kox: nie jesteś sam też jeszcze na letnich ganiam :wink4:

Znowu zima zaskoczyła ... kierowców.

hehe nie wszystkich bo u mnie to tylko małe opłatki sniegu spadły :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem do domu....

dzieciakom kulig robiłem :kox: nie chcielibyscie zobaczyc jak slizgi sanek wygladaja... :gwizdanie:

troche asfaltu a reszta na samym piachu.... taka mala pokrywa jest... ale autem slizgac sie idzie :decayed:

ale za to po stawie zamarznietym jezdza traktorem :kox: taka samorobka... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to po stawie zamarznietym jezdza traktorem

ja bym sobie jakims malcem posmigał :kox: bo jak by poszedł na dno to nie było by go nawet szkoda :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...