Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)


T-żółw

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie drogi gminne i powiatowe w tym roku nie potrzepane ani solą ani innym syfem :)

Lubię to :good:

Opony niby chinole ale na śniegu i błocie dają radę za***iście.

na Podpromie zaglądnij - wyślizgane ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie drogi gminne i powiatowe w tym roku nie potrzepane ani solą ani innym syfem :)

Lubię to :good:

Opony niby chinole ale na śniegu i błocie dają radę za***iście.

na Podpromie zaglądnij - wyślizgane ładnie

Wolę jak jest warstwa białego puchu :tongue4: albo zwykły gładki asfalt po deszczu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje wyciaganie przodu :angry: trzeba by wrzucić kawałek szyny na prżód i dociazyć :decayed:

Było kupić V6 :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje wyciaganie przodu :angry: trzeba by wrzucić kawałek szyny na prżód i dociazyć :decayed:

chyba na odwrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje wyciaganie przodu :angry: trzeba by wrzucić kawałek szyny na prżód i dociazyć :decayed:

chyba na odwrot

dokładnie :wink4:

nie dociążasz masą dodatkową a wykorzystując masę auta.

auto wyjeżda bo nie ma przyczepności na przedniej osi, istota to przyczepnośc zapewnić, dohamowaniem, odjęciem mniej lub bardziej gwałtownym.

każde auto wyjedzie przodem, bez znaczenia czy fwd rwd czy awd, to czysta fizyka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w V6 szczególnie przód wylata....

Tu sie zgadzam , nie tylko na sniegu .

Ps

Zna ktos miejscówke w W-wie gdzie mozna polatac bokiem ;) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos miejscówke w W-wie gdzie mozna polatac bokiem ;) ?

W zeszłym roku latałem pod M1 na parkingu(dokładnie przy Leroy Merlin.Wieczorami było kilka autek i można było poszaleć.Nie wiem jak teraz,nie sprawdzałem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedne maja skłonność do podsterowności ( FWD) a inne do nadsterowności (RWD) :hi:

ta skłonność wynika z rodzaju napędzanej osi, klasyczna podsterowność z fizyki :wink4:

bez względu na to czy to fwd awd czy rwd jeśli nie zapewnisz przyczepności wyjedziesz przodem.

Nadsterowność nie pojawi się w pierwszej fazie zakrętu (pomijam wymuszenie) tylko w drugiej.

Dlatego jak tak samo wyjedziesz przodem bmw jak i vw jak przedobrzysz i nie dociążysz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w V6 szczególnie przód wylata....

O V8 w S6 C5 nie wspomne.

Załamany byłem po pierwszych zabawach jak beznadziejnie cięzki jest ten przod i jak słąbo wykonany jest rozkład masy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna wrzucic do bagaznika kilka pokryw z kanalizy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład masy zawsze był zmorą Audi, wszystko przez przednio-napedowy rodowód. Dopiero w nowej A6 zaczeli coś z tym robić min przez przesuniecie przedniej ośi do przodu i przeniesieniu aku do tylniej cześci nadwozia - co konkurencja stosowała już lata świetlne temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o takie cos (plac znaczy) by sie przydało :)

Latanie po takim wolnym placu to żadna zabawa :no: zabawa to jest na ulicach albo jak pod centrum handlowym jest więcej niż jeden parking to wtedy można polatać po uliczkach, które łączą parkingi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma pewnie umiejętności na poziomie Blocka - ja natomiast chciałbym pouczyć sie jazdu q w poslizgu bez dodatkowych atracjii tyou lampy czy krawężniki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma pewnie umiejętności na poziomie Blocka - ja natomiast chciałbym pouczyć sie jazdu q w poslizgu bez dodatkowych atracjii tyou lampy czy krawężniki :>

to albo plac albo rondo póżno póżno w nocy- ale i tak najlepsza jest długa szeroka prosta i gaz w podłogę jak dupsko lata z lewej na prawą i spowrotem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...