Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo :)

4 tyś to ja rozumiem za gotowy układ do kupienia, robiąc wydech od kolektora do końcowego na jednym tłumiku płaciłem około1 tyś. a wydechy robiłem w MGmotosport :wink:

Opublikowano

Kurde, setki chyba jednak nieco za duże..

Opublikowano

90mm myślę, że są odpowiednie nie za duże nie za małe;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

90 sa git tj to juz 3.5 cala czyli dwie takie jak w subaru

Opublikowano

zamówione 90....

Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?

Opublikowano

zamówione 90....

Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?

Kolego ja od siebie dodam że też miałem taki dylemat i wybrałem 90 ultera, u mnie tak to wyszło:

DSC_0292.jpg
DSC_0309.jpg
przy spasowaniu postanowiłem je wysunąć jakiś 1-2 cm tak żeby było widać napis ULTER :decayed:
Opublikowano

Super wyszło! mógłbyś zbliżenie z boku jak to z bliska wygląda

czy musiałeś dodawać jakieś przedłużki aby tak wyszło?


ja mam trochę inny zderzak ...

7a31796685c3c971.jpg

Opublikowano

Jasne jutro zrobię zdjęcia z bliska to sobie zobaczysz , z mocowaniem nie było problemu długość rurki montażowej z końcówki ultera pozwoliła na przyspawanie jej przy samej puszce wydechu, widzę że Ty masz 2.5 tdi ja miałem wydech od 1.8 T ale to żaden problem i tak trzeba ori fifke trochę ciąć i tak,różne będą tylko średnicę montażowe końcówek u mnie pasowała 45 mm u Ciebie podejrzewam że jest jakieś 50-55mm.

Opublikowano

U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"

Opublikowano

U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"

Tak wiem, 2.5 tdi takie właśnie miały szkoda że końcówek nie wyprowadzili z nich tylko na wprost, wg mnie najlepsze są ultery 90 rs są fajnie ścięte pasują w sam raz pod zderzak, możesz je też zamontować na dwa sposoby na wprost- tak jak u mnie, albo zgodnie z linią zderzaka tak jak w nowych audi, ale szczerze wolę na wprost :decayed:

Tu masz kilka fotek jak to założyłem u siebie:

DSC_0381.jpg

Pzdr

Opublikowano

super dzięki wielkie

juz dotarły do mnie powiem z w ręku robią wrażenie ! naprawdę nie są małe!

powiem że sklep załatwił dostawę piorunem!

Opublikowano

He he w rękach to wyglądają byczo ;) sam z ciekawości mierzylem ich średnicę czy aby napewno to są 90', po założeniu na auto wrażenia za dużych nie robią za to pasują w sam raz ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo :)

4 tyś to ja rozumiem za gotowy układ do kupienia, robiąc wydech od kolektora do końcowego na jednym tłumiku płaciłem około1 tyś. a wydechy robiłem w MGmotosport :wink:
Dzwoniłem niedawno do nich o wycenę kompletnego wydechu do a4 b6 z 2. 7 by. Dwa koncowe tlumiki i reszta rura 3" koszt 4/4.2tyś zl

Edytowane przez hiszpan123

Opublikowano

90mm do zderzaka S4 to chyba idealny rozmiar
82fcea50cf3ac889.jpg

Ile mają wystawać? Według uznania. U mnie było widać pół napisu ulter na końcówce.

Co do wydechu za 1000 zł to bardzo tanio, mnie wyszło ok 1500 same graty(rury kolanka tłumiki) i spawanie 500...

Opublikowano

Ładne rzeczy!

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Do mnie także dotarły w końcu końcówki :)
Po rozpakowaniu pudła.....łoooo spore :D
Zobaczymy jak będzie bo montażu :)
Ulter 90 Rs

Edytowane przez boguc

Opublikowano

90 rs to najlepszy wybór do b6 obojętnei czy zderzak s4 czy s-line !! :D

Opublikowano

I w 1.8t średnica montażowa 45mm?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

I w 1.8t średnica montażowa 45mm?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Podbijam. Ktoś wie jakie trzeba zamówić do 1.8T w B7 (B6 chyba to samo)? 45-50-55 ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

a jakie do 2.0tfsi? zamontowałem wydech i przymierzam się do tych ulterów ale nie wiem jaka średnica montażowa :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.