Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6


Wegor

Rekomendowane odpowiedzi

bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo :)

4 tyś to ja rozumiem za gotowy układ do kupienia, robiąc wydech od kolektora do końcowego na jednym tłumiku płaciłem około1 tyś. a wydechy robiłem w MGmotosport :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówione 90....

Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówione 90....

Wegor mogłbys fotke wrzucic troche z biliska fifek i moze jak to od spodu wygląda?

Kolego ja od siebie dodam że też miałem taki dylemat i wybrałem 90 ultera, u mnie tak to wyszło:

DSC_0292.jpg
DSC_0309.jpg
przy spasowaniu postanowiłem je wysunąć jakiś 1-2 cm tak żeby było widać napis ULTER :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło! mógłbyś zbliżenie z boku jak to z bliska wygląda

czy musiałeś dodawać jakieś przedłużki aby tak wyszło?


ja mam trochę inny zderzak ...

7a31796685c3c971.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jutro zrobię zdjęcia z bliska to sobie zobaczysz , z mocowaniem nie było problemu długość rurki montażowej z końcówki ultera pozwoliła na przyspawanie jej przy samej puszce wydechu, widzę że Ty masz 2.5 tdi ja miałem wydech od 1.8 T ale to żaden problem i tak trzeba ori fifke trochę ciąć i tak,różne będą tylko średnicę montażowe końcówek u mnie pasowała 45 mm u Ciebie podejrzewam że jest jakieś 50-55mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wydech jest oryginalny taki już kupiłem zderzak tez juz taki był .... w końcu musze te "dziury załatać"

Tak wiem, 2.5 tdi takie właśnie miały szkoda że końcówek nie wyprowadzili z nich tylko na wprost, wg mnie najlepsze są ultery 90 rs są fajnie ścięte pasują w sam raz pod zderzak, możesz je też zamontować na dwa sposoby na wprost- tak jak u mnie, albo zgodnie z linią zderzaka tak jak w nowych audi, ale szczerze wolę na wprost :decayed:

Tu masz kilka fotek jak to założyłem u siebie:

DSC_0381.jpg

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzięki wielkie

juz dotarły do mnie powiem z w ręku robią wrażenie ! naprawdę nie są małe!

powiem że sklep załatwił dostawę piorunem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he w rękach to wyglądają byczo ;) sam z ciekawości mierzylem ich średnicę czy aby napewno to są 90', po założeniu na auto wrażenia za dużych nie robią za to pasują w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wydawanie 4 tys na cały układ raczej nie za bardzo :)

4 tyś to ja rozumiem za gotowy układ do kupienia, robiąc wydech od kolektora do końcowego na jednym tłumiku płaciłem około1 tyś. a wydechy robiłem w MGmotosport :wink:
Dzwoniłem niedawno do nich o wycenę kompletnego wydechu do a4 b6 z 2. 7 by. Dwa koncowe tlumiki i reszta rura 3" koszt 4/4.2tyś zl Edytowane przez hiszpan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90mm do zderzaka S4 to chyba idealny rozmiar
82fcea50cf3ac889.jpg

Ile mają wystawać? Według uznania. U mnie było widać pół napisu ulter na końcówce.

Co do wydechu za 1000 zł to bardzo tanio, mnie wyszło ok 1500 same graty(rury kolanka tłumiki) i spawanie 500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne rzeczy!

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie także dotarły w końcu końcówki :)
Po rozpakowaniu pudła.....łoooo spore :D
Zobaczymy jak będzie bo montażu :)
Ulter 90 Rs

Edytowane przez boguc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w 1.8t średnica montażowa 45mm?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Podbijam. Ktoś wie jakie trzeba zamówić do 1.8T w B7 (B6 chyba to samo)? 45-50-55 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie do 2.0tfsi? zamontowałem wydech i przymierzam się do tych ulterów ale nie wiem jaka średnica montażowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...