Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
21 godzin temu, danielstol napisał:

Jaka jest roznica pomiędzy 320 a s4? 

Nie wielka... oba zaciski sa na tym samym klocku, tylko tarcza troche wieksza....

Moze w końcu ktos sie pokusi o ten swap z A8D3 360 mm, to już by było coś... a Ty Daniel lecisz odwaznie :)

Opublikowano
4 godziny temu, golden87 napisał:

Nie wielka... oba zaciski sa na tym samym klocku, tylko tarcza troche wieksza....

Moze w końcu ktos sie pokusi o ten swap z A8D3 360 mm, to już by było coś... a Ty Daniel lecisz odwaznie :)

Z tego co wiem po zaadoptowaniu klocka z 320 do 345 są  później jakieś problemy z tego co kiedyś wyczytałem

Zacisk 345 jest minimalnie większy od 320, znajdą się co powiedzą że oba te zaciski są te same ale Dev. przy mnie przykładał oba zaciski i ten od s4 jest minimalnie większy 

Na większych prędkościach na pewno odczujesz różnicę przy hamowaniu ;) z prosiakiem jest taki problem, że twoje ispiri już raczej nie wejdą gdy będziesz je miał na aucie 

 

Opublikowano

Dajcie spokoj z hamulcami od prosiaka,był temat na forum ze to ladnie aby wyglada a hamuje tak samo jak z S4 B7 i w dodatku trzeba kombinowac z felga,wedlug mnie zabieg nie wart uwagi,chyba ze chcesz sie chwalic duzym zaciskiem :D Wez taki zestaw jak ja mam i bedziesz mega zadowlony.

Opublikowano
  • Autor

Jak na razie wygrywa s4 345 mm i tył 330 z zaciskiem T5 ? Jednak TTRS kusi strasznie ale nie wiadomo jak siadzie z moim kołem. Widziałem jeszcze brembo z Q5, ktoś wie coś na temat? ?

Opublikowano
7 minut temu, danielstol napisał:

Jak na razie wygrywa s4 345 mm i tył 330 z zaciskiem T5 ? Jednak TTRS kusi strasznie ale nie wiadomo jak siadzie z moim kołem. Widziałem jeszcze brembo z Q5, ktoś wie coś na temat? ?

Tylko to dalej jednotłok....
Powiem tak mialem 320 i Ferrodo DS Sport,

teraz mam 345 i Ferrodo zwykly klocek... i szczerze, zaluje ze nie dalem DS Sport'ow, bo hamuje to podobnie ? do tego Ferrodo zwykle pyla jak chol..... ? mimo ze Rottinger zalecal je do tych tarcz

Po tym jak w Passacie przeszedlem z jendotloku 312 mm na dwutlok 321  z S6C5 naprawde roznica byla mega.

Gdybym wiedzial, ze sprzedajacy moje auto zrobil mnie lekko w trabke i nie kupil tarcz 345 gdzie okazalo sie ze hebel mam 320, i na predkosci zaciski kombinowalem to bym uderzal w to A8, tam jest wiecej tloczkow i mozna czasem trafic w bardzo atrakcyjnej cenie zestaw.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj mały spocik naszej grupy z Podkarpacia ? 

40202719_2245039352236405_30410024895717

40102003_2245039955569678_17896389000214

40229410_2245040482236292_34457091532704

40257876_2245042012236139_57247485643750

40288023_2245042452236095_36328675586940

40132615_2245043885569285_54839954310231

40284179_2245043055569368_21084486015071

 

 

 

Opublikowano
Godzinę temu, danielstol napisał:

Wczoraj mały spocik naszej grupy z Podkarpacia ? 

40202719_2245039352236405_30410024895717

40102003_2245039955569678_17896389000214

40229410_2245040482236292_34457091532704

40257876_2245042012236139_57247485643750

40288023_2245042452236095_36328675586940

40132615_2245043885569285_54839954310231

40284179_2245043055569368_21084486015071

 

 

 

??

Opublikowano

Zaletą brembo z q5 jest jego waga, co do grama to już nie pamiętam, ale zacisk z  klockami waży chyba coś koło 5,5 kg 

trzeba stoczyć tarczę S4 na coś koło 343 mm, i pobawić się z elastycznym  przewodem hamulcowym. 

Opublikowano

Ale sk***iel ?

Opublikowano

Gratulacje Panowie piękne auta !

Dzięki za foty :D

Pozdrowienia od A4 Klub Warszawa 

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne auto. Daniel a czy dużo jest kłopotu z zamontowaniem GTB2060 do Bpw?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli kupisz gotową przerobioną turbinę np. od Krzyśka to do przeróbki dolot powierza z puszki filtra do turba , wydech tzn. minimum DP z 2,75 cala , i wylot powietrza doładowanego do FMIC bo to wymagane przy takiej dużej dmuchawie oczywiście . Weże chłodzenia podpiąć zamiast chłodniczki spalin , podłączyć spływ i dolot oleju i to chyba wszystko .

Opublikowano

To nie tak łatwo.Dziękuję za odpowiedź

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wyjazd z pracy do końca października ale pomału kompletuje hamownie. Po przymiarkach będzie 345 przód i 330 tył na zacisku T5. Myślę jeszcze jaki kolor siadzie do mojej czarnej mamby? ?Aa i dzięki @Wandej za blaszki. ?42423097_2293782737362066_90166656160644

Opublikowano

Jebaj seledynowe :cool1:

Takie jaśnoutkie Będą fajnie kontrastowały z ciemną budą i ciemnym kołem :good:

FyRKyPh.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
11 godzin temu, KoJ@K napisał:

Jebaj seledynowe

Ta majtkowy róż :P ja bym tu nie kombinował , wsio na czarno to i heble 

Opublikowano
15 minut temu, tomekhxc napisał:

Ta majtkowy róż :P ja bym tu nie kombinował , wsio na czarno to i heble 

Najbardziej pasuje wszystko czarne..

Opublikowano
  • Autor

A może kolor jak u @FroS-t? ? 

Opublikowano
  • Autor

Eska na blaszkach zacisków to i w dokładce też pasuje :D 

42921238_2307535112653495_40127368388369

Opublikowano

Ciekawy jestem efektu, bo jak dobrze widzę, to nachodzą na siebie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.