Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna robota Daniel:oklasky:

Może uda się kiedyś na żywo zobaczyć:buhaha:

Opublikowano
8 godzin temu, Dev napisał:

ogarnia ktos VFIZa do B8 ?

Raczej nikt nie ogarnia bo QMatis nie zrobił jeszcze vFiza pod tą platforme (B8, A6C6+ Q5 itd)

Na szybko jest coś takiego u naszych zachodnich sasiadow

FIS-CONTROL.DE

 

9 godzin temu, DanielMod napisał:

Święta niedługo ale choinki na zegarach po swapie nie ma :decayed: 

 

Eeeee tam, wiedziałem że i tak to będzie w końcu działać u Ciebie hehehe :D

Opublikowano
  • Autor

Postawiłem na czerń w sumie już dawno i coś się zrobiło :decayed: spacer.png a następnie na proch  spacer.png

Opublikowano

Ja ******** :shock3:

to już nie jest b7... raczej b7,5 macan :grin:

teraz możesz zrobić nam prezent pod choinkę i pokazać jak to leci na drodze :whistling:

Pozdrawiam !!

Opublikowano

Sztos projekt!?

Opublikowano

Konkretne kominy.

Jaram się Twoim projektem jak małe dziecko!

Opublikowano
  • Autor

I kolejny :decayed:

 

Opublikowano

Zdrowo furczy bez obciążenia. Na trasie po wygrzaniu będzie lepiej gadać.  :thumbup1:

Opublikowano

Strach podchodzić :wink:

Ładnie mruczy:thumbup1:

Opublikowano

O jaaaaa ... :shock3:

Somsiady bedo zadowolone :dance:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, KoJ@K napisał:

O jaaaaa ... :shock3:

Somsiady bedo zadowolone :dance:

Oni to już dawno nie są zadowoleni :grin:

Opublikowano
7 minut temu, DanielMod napisał:

Oni to już dawno nie są zadowoleni :grin:

Trudno, tak czy inaczej muszą się nauczyć z tym żyć :)

Ważne, że Ty jesteś zadowolony.

Dobra robota. Gratulacje.

Opublikowano

A jakiś program juz jest? Prosiak z tym motorem nieźle się odpycha,takie a4 to będzie chyba poniżej 5,5s do 100km/h.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
2 godziny temu, pila24 napisał:

będzie chyba poniżej 5,5s do 100km/h

Tyle to ASB po stage2 robia :D 

Opublikowano
15 minut temu, pksmlody napisał:

Tyle to ASB po stage2 robia :D 

Prosiak z ~200kg większą masą w automacie ma 6,3s do setki...

Opublikowano

Silnik w serii 258/550  + wydech i cooler powinno już wyskoczyć 280/ 590 bez programu wg mnie. :eusathink:

Opublikowano

Jest potencjał !

 Zdaje się, że w tym 3.0 TDI siedzi GTB2260VK.

Na tej sprężarce z 2.7 TDI 180PS robią 320+ PS.

A ładne hybrydy z tego GTB wychodzą ?

Powodzenia w modach.

??

Opublikowano
  • Autor

W tym momencie jest około 320 km i 670 Nm , więcej nie chcę dmuchać na tej suszarce . Seryjnie siedzi tu GTB2260VZK . Niedługo wskoczy 2568VZK zrobione na kolkę , oczywiście wtedy MAP 4 bar , czujnik Rail 2700 bar i zobaczę co z tego wyjdzie . W dalszym planie turbo John Deere S200V , pompa i wtryski oczywiście nie będę zdradzał na razie jakie :decayed: Dodam że sprzęgło jest mojego pomysłu , lekkie koło Alu z wymienią wkładka cierną , więc nawet jak spiek zje powierzchnię to wymieniam wkładkę i heja dalej ? 

Opublikowano
19 godzin temu, DanielMod napisał:

W tym momencie jest około 320 km i 670 Nm , więcej nie chcę dmuchać na tej suszarce . Seryjnie siedzi tu GTB2260VZK . Niedługo wskoczy 2568VZK zrobione na kolkę , oczywiście wtedy MAP 4 bar , czujnik Rail 2700 bar i zobaczę co z tego wyjdzie . W dalszym planie turbo John Deere S200V , pompa i wtryski oczywiście nie będę zdradzał na razie jakie :decayed: Dodam że sprzęgło jest mojego pomysłu , lekkie koło Alu z wymienią wkładka cierną , więc nawet jak spiek zje powierzchnię to wymieniam wkładkę i heja dalej ? 

Wariat. :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.