Opublikowano 9 Stycznia 201610 l masz jakiś dystans założony? konfiguracja to cztero-tłok z q5 na 345 tak? a co sądzicie o takim zestawie z a6-tki 356mm? http://allegro.pl/audi-hamulce-zaciski-s4-s6-356mm-tarcze-komplet-i5462857665.html
Opublikowano 12 Stycznia 201610 l dev mam pytanie pod fele 20'' 5 ramion wiec chce zeby jakos to wypelnic jak sie sprawa ma z rs3 heblami warto to wrzucac ??? one maja 370/32 jesli chodzi o przod? jak mozesz poradz mi cos na allegro znalazlem jeszcze taki zestaw czy warto . bardziej bym chcial RS 3 A moze ktos robil takiego swapa do naszych a4b8 http://allegro.pl/zaciski-chamulcowe-tarsze-audi-rs6-rs5-r8-s5-4-2-i5813695497.html
Opublikowano 22 Lutego 201610 l Panowie help 345 czy 320 ? q5 8RO615105AC 8RO615106 AC dzieki 345 po 2014
Opublikowano 24 Lutego 201610 l Mam pytanie czy zaciski i tarcze z rs4 będą pasowały do a4 3.0 tdi P&P? Ltylko przod Ak bedes mial na 100% tarcze od RS4 to pasuje P&P. Nie pasuje od RS5!
Opublikowano 26 Marca 201610 l http://allegro.pl/audi-q5-zacisk-tyl-3-0tdi-2013r-i6077324843.html Czy w takim Q5 z tyłu to są zaciski pod tarcze 330mm jak w S4?
Opublikowano 29 Marca 201610 l Dev a Ty nie masz czasem zacisków 330 na tył? Ewentualnie jarzma, żeby zamontować 345 z przodu? Ta felga 17" ET46 wejdzie na 345? Dev? Edytowane 29 Marca 201610 l przez komoornik
Opublikowano 30 Marca 201610 l Podpinam się pod temat. Co największego wejdzie do poliftowego B8. Ori zestaw wygląda biednie na letnich 19" rotorach, nie wiele lepiej na zimowych 18" z S5 (ET29). Zestaw z RS4 z tego co pytałem nie ma szans na to 18" się zmieścić, więc może S4 albo inna alternatywa, co polecicie ?
Opublikowano 31 Marca 201610 l S4 lub Brembo z Q5 3.0 lift Jaki koszt takich wynalazków ? Jak sprawdzić (oprócz fizycznego mierzenia) jakie tarcze mam ori w poliftowym B8 z 2014, zawsze w polifcie są 320mm czy 314mm też występują ? Który to kod w ETCE określa, pomożecie ? Edytowane 31 Marca 201610 l przez LukiKRK
Opublikowano 31 Marca 201610 l W 1.8 TFSI chyba tylko 314/25. Masz pewnie kod 1LT. 320/30 to 1LA. Ale jak to niektórzy wskazują, chyba najlepiej jak byś wrzucił zdjęcie zacisku
Opublikowano 31 Marca 201610 l W 1.8 TFSI chyba tylko 314/25. Masz pewnie kod 1LT. 320/30 to 1LA. Ale jak to niektórzy wskazują, chyba najlepiej jak byś wrzucił zdjęcie zacisku Tak, 1 LT na ETCE. Dla weryfikacji zdjęcie koła: https://www.dropbox.com/s/3tlovq4i5y5tb6m/2014-12-31%2014.28.42.jpg?dl=0
Opublikowano 1 Kwietnia 201610 l Aż wstyd że takie coś montuja do 19" felgi fabrycznie... Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 22 Kwietnia 201610 l Zestaw z RS4 z tego co pytałem nie ma szans na to 18" się zmieścić pewne info? bo dokładnie to pytanie mnie nurtuje jeśli tak to co jest problemem przy zacisku z RS4 B8 średnica wewnętrzna czy ET felgi 18"?? oraz czy takie zaciski przyjełyby tarczę o szerokości 36mm i tarczę o min,. większej średnicy?
Opublikowano 3 Maja 201610 l Czy da rade założyć same zaciski brembo pod tarcze 320,jeśli tak to z jakiego aut, szukałem wielu możliwości ale nie znalazłem
Opublikowano 4 Maja 201610 l A które zaciski będą pasowały pod tarcze 320. Chodzi oczywiście o zacisk Brembo.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto