Opublikowano 11 Sierpnia 20178 l Dnia 8.08.2017 o 17:46, Marcin_G napisał: Witam, Jeśli chciałbym zmienić hamulce na S4 to jakie powinenem wybrać tarcze bo etka podaje dwa rozmiary 345x29,5 oraz 345x30 Samochód jest z czerwca 2009r przedlift, więc ori szły 345x29,5 aczkolwiek, jak napisano, różnica marginalna
Opublikowano 11 Sierpnia 20178 l przedlift, więc ori szły 345x29,5 aczkolwiek, jak napisano, różnica marginalnaTylko chodziło mi o to czy podejdą 345x30 bo w rozmiarze 345x29,5 jest znikoma ilość tarczyWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano 11 Sierpnia 20178 l czy przy zmianie zacisków z 314 na 320 trzeba coś zmienić oprócz zacisków i jarzm?? przewody??
Opublikowano 11 Sierpnia 20178 l Godzinę temu, chrisx napisał: czy przy zmianie zacisków z 314 na 320 trzeba coś zmienić oprócz zacisków i jarzm?? przewody?? tarcze i klocki reszta bez zmian
Opublikowano 11 Sierpnia 20178 l 2 minuty temu, rafalpe napisał: Podłączam się pod pytanie. Dodatkowo czy po zmianie 314->320 trzeba coś kodować / zmieniać jakieś ustawienia / itp? jw
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l pytanie z innej beczki czy rozmiar tylnich tarcz hamulcowych w przypadku 1,8 tfsi a 2,0 tfsi jest taki sam??
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l 4 godziny temu, chrisx napisał: pytanie z innej beczki czy rozmiar tylnich tarcz hamulcowych w przypadku 1,8 tfsi a 2,0 tfsi jest taki sam?? taki sam
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l Godzinę temu, rafalpe napisał: trochę z innej beczki mówicie panowie, że trzeba czyścić otwory w tarczach wierconych bo inaczej będą pęknięcia wokół tych otworów. Jak zatem wytłumaczyć fakt, że w mercedesach ten problem nie występuje? Znam z 5 posiadaczy takich tarcz w mercach (montaż fabryczny), żaden z nich nie czyści otworów a pęknięć nie ma. Jakie tarcze i klocki montuje mercedes? Ktoś wie? Bzdura, chyba że tarcza jest już na tyle cienka i wymaga wymiany.
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l 25 minut temu, rafalpe napisał: ? ale że co bzdura? Że trzeba czyścić te otwory, bo pękają.
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l Ja zrobiłem na takich tarczach 60tyś i nie czyściłem ani razu. Nic nie pękało
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l Generalnie nie ma sensu kupowac z dziuerami jak sie nie chce czyscic...
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l 2 godziny temu, st4yKool napisał: Generalnie nie ma sensu kupowac z dziuerami jak sie nie chce czyscic... Nic nie trzeba czyścić... Nie siej fermentu.
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l Jasne ze trzeba czysic.. skad wy sie urwaliscie lolSent from my SM-G950F using Tapatalk
Opublikowano 17 Sierpnia 20178 l Normalnie wiedziałem, że ktoś to napisze [emoji3] a na poważnie panowie? totalnie nie wiem jak powinien wyglądać taki zacisk dlatego zapytałem.Można by go ewentualnie benzyną ekstrakcyjną maznąć jak by Ci sie chciało [emoji3]
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l Czy 4ro tłoczek z Brembo Q5 występuje w dwóch rozmiarach? dla tarczy 320 i 345? Nr części 8R0615107 vs 8R0615107A. Czy ten 320 to będzie p&p zastępstwo 8K0615123?
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l 17 minut temu, pydzik napisał: Czy 4ro tłoczek z Brembo Q5 występuje w dwóch rozmiarach? dla tarczy 320 i 345? Nr części 8R0615107 vs 8R0615107A. Czy ten 320 to będzie p&p zastępstwo 8K0615123? Tak. Tak.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto