Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l Dnia 22.08.2017 o 08:37, rafalpe napisał: pochwalę się malowaniem pokaz wewnętrzną strone zacisku
Opublikowano 26 Sierpnia 20178 l Godzinę temu, rafalpe napisał: Wewnątrz nie malowałem zastanawialem się nad tym ale póki co pomalowane tylko zewnątrz ja nie pisze o malowaniu chciałbym zobaczyć jak wygląda zacisk od srodka
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l szybkie pytanie jaki nr ma zacisk na lewą stroną a jaki na prawą bo nie mogę znaleźć chodzi o system TRW na tarcza 320mm ??
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l 1 godzinę temu, chrisx napisał: szybkie pytanie jaki nr ma zacisk na lewą stroną a jaki na prawą bo nie mogę znaleźć chodzi o system TRW na tarcza 320mm ?? mam jak chcesz gotowy kpl
Opublikowano 27 Sierpnia 20178 l 3 godziny temu, chrisx napisał: Mam już komplet tylko nie wiem który zacisk na którą stronę Jak masz to, w czym problem ? przewód wchodzi od góry do dolnego otworu, odpowietrznik zawsze jest wyzej Edytowane 27 Sierpnia 20178 l przez Dev
Opublikowano 9 Września 20178 l Panowie, co to za klucz potrzebny żeby odkręcić te śruby w zacisku trw ?
Opublikowano 9 Września 20178 l 51 minut temu, czarek76 napisał: Panowie, co to za klucz potrzebny żeby odkręcić te śruby w zacisku trw ? 10-kątny splin niedostępny dla zwykłego śmiertelnika Edytowane 9 Września 20178 l przez Dev
Opublikowano 9 Września 20178 l 10-kątny splin niedostępny dla zwykłego śmiertelnikaW Hameryce mają wszystko[emoji41]http://www.ebay.com/itm/201355960330
Opublikowano 10 Września 20178 l 13 godzin temu, piotrekb_tt napisał: W Hameryce mają wszystkohttp://www.ebay.com/itm/201355960330 A to nie jest taki ? http://www.proficentrum.pl/4632,klucz-nasadka-spline-m12-10-katow-3x55mm-1-2-vw.html
Opublikowano 19 Września 20178 l Zakładał ktoś zacisk ZACISKI BREMBO 18 ZL ZR PRZÓD od Q7 podejdą do b8 ?? na pewno adaptery trzeba dać do zacisków , a jakie tarcze ??
Opublikowano 19 Września 20178 l Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mm
Opublikowano 20 Września 20178 l Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mmBardzo ladny zacisk ale za duzo zabawy jak dla mnie[emoji51] Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 21 Września 20178 l W dniu 19.09.2017 o 21:27, corradoowner napisał: Wejdą, kolega ma takie założone do B8. Trzeba frezować zwrotnice i zacisk, do tego tarcza z a6 c7 356mm stoczona na na 350mm No to super rozwiązanie zrobił jak mógł dać 2-tłok z A6 bez toczenia tarczy
Opublikowano 21 Września 20178 l Czy ktos tutaj ma moze hebel z przodu z Q5 i flocki ferodo ds2500? puka wam taki zestaw? w sensie przy mocniejszym hamownaiu jest pukniecie i jak prostuje kola ze skretu czasami... 2 "mechnikow" uznalo ze to klocek w zacisku sie przemieszcza bo jest za maly... nie wiem czy szukac lepszego magika, czy uznac ze maja racje. dzieki
Opublikowano 22 Września 20178 l W dniu 21.09.2017 o 02:41, Wandej napisał: No to super rozwiązanie zrobił jak mógł dać 2-tłok z A6 bez toczenia tarczy Mógł mieć 2 a ma 6 tłoków. Zacisk z A6 wygląda słabo w porównaniu z tym z Q7 W dniu 21.09.2017 o 08:21, Dev napisał: I osłabił mocowanie jarzma w aluminiowej zwrotnicy, powodzenia Bez przesady, tam brakowało 2mm, które mógł zebrać z zacisku. Zebrał po 1mm z zacisku i ze zwrotnicy, poza tym w zwrotnicy są otwory przelotowe a gwinty za pomocą stalowych tulei w zacisku. Nie wiem w czym macie problem. Zrobił to z głowa i jest bezpiecznie. Jeździ tak od ponad roku.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto