Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP hamulców w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

? zaciski to raczej wiem jak wyglądają, ale nie kupuje się "kota w worku"

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 495 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a widziałes na forum kogos kto kupił ode mnie "kota w worku" ?

jak masz WhatsAppa to napisz do mnie to Ci wysle przykładowe foty

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Nowy jestem i raczej nie w temacie, kto i co? whats up mam ale jeszcze jakis namiar by sie przydal na Cb

Edytowane przez Malacz330

Opublikowano
8 minut temu, Malacz330 napisał:

Nowy jestem i raczej nie w temacie, kto i co? whats up mam ale jeszcze jakis namiar by sie przydal na Cb

zawsze masz w podpisie 693 456699

Opublikowano

Ok. Jutro się odezwę, późno już A na rano do roboty. 3maj się. do uslyszenia

Opublikowano
3 minuty temu, Malacz330 napisał:

Ok. Jutro się odezwę, późno już A na rano do roboty. 3maj się. do uslyszenia

jutro ja moge nie miec czasu

wrzuc info na WA to wysle Ci foty

Opublikowano

Poszlo

Opublikowano

Panowie z czego wrzucić tarcze 375mm pod akebono w audi s5? Zalezy mi na tym aby było bez żadnych adapterów podkładek itp

Czy tarcza z nowego q7 będzie dobra?

 375mm

 57mm

 36mm

Edytowane przez KrzychuR1

Opublikowano
3 godziny temu, KrzychuR1 napisał:

Panowie z czego wrzucić tarcze 375mm pod akebono w audi s5? Zalezy mi na tym aby było bez żadnych adapterów podkładek itp

Czy tarcza z nowego q7 będzie dobra?

 375mm

 57mm

 36mm

Nie ma takiej tarczy, zresztą zacisk też nie pasuje P&P

Jesteś z Zawiercia, to masz do mnie 20min drogi, mogę Ci taki zestaw ogarnąć. 

Opublikowano

No to coś wymyślimy bo kupiłem dwa komplety akebono jeden muszę wrzucić do a5 drugi do vw caddy z 2012roku

Opublikowano

Pany mam takie pytanko- mam okazję na nowe 6tłoki akanebo z b9 z adapterami do b8 pod tarczę 375mm. Pytanie czy to wejdzie do 19x9,5" ET40 to 1 a 2 czy jest sens pakować taki talerz do avanta b8.5, czy pompa uciągnie itp? I tak musze wymienić tarcze i klocki to od razu bym to zapakował jeżeli ma to oczywiście sens, z góry dzięki za odpowiedzi :)
EDIT: na zimę też 19" tyle, że mniejsze et ale wrzucić dystans to żaden problem

Edytowane przez kabe

Opublikowano

Wejdzie i pod 18 niektóre wie 19 na sto kwestia ramion felgi, możliwe że dystans będzie potrzebny co do pompy da radę bo gdzieś tam pisali ze a4 a rs4 mają te same  chyba że się mylę to niech mnie ktoś poprawi. 

Opublikowano
W dniu ‎10‎.‎03‎.‎2020 o 13:51, kabe napisał:

Pany mam takie pytanko- mam okazję na nowe 6tłoki akanebo z b9 z adapterami do b8 pod tarczę 375mm. Pytanie czy to wejdzie do 19x9,5" ET40 to 1 a 2 czy jest sens pakować taki talerz do avanta b8.5, czy pompa uciągnie itp? I tak musze wymienić tarcze i klocki to od razu bym to zapakował jeżeli ma to oczywiście sens, z góry dzięki za odpowiedzi :)
EDIT: na zimę też 19" tyle, że mniejsze et ale wrzucić dystans to żaden problem

Przy tak szerokiej feldze to w większość wzorów wejdzie. Uciągnie spokojnie. Jakbyś chciał taki gotowy zestaw na tarczy 375mm pisz pw:hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli ktoś będzie miał ten sam problem- do jr28 9,5j et40 nie wejdzie (brakuje dosłownie 1-2mm) :decayed: ale dystans 5mm i jest gitara
jak ktoś by się zastanawiał jak siądą 6tłoki z 375mm tarczą na 19" to siądą tak:
IMG_1149.JPG

IMG_1142.JPG

IMG_1114.JPG

Opublikowano

Witam szukam dobrej alternatywy na hamulce do mojej esy, bo ma troszke więcej mocy niż fabryka. A jednak jak może się rozpędzić to niech coś to później zatrzyma. Tarcze i klocki i tak idą do zmiany, wiec mysle również o zmianie zacisków. Koła jakie mam to 20x8,5j et33. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Opublikowano
24 minuty temu, gwaliza napisał:

Witam szukam dobrej alternatywy na hamulce do mojej esy, bo ma troszke więcej mocy niż fabryka. A jednak jak może się rozpędzić to niech coś to później zatrzyma. Tarcze i klocki i tak idą do zmiany, wiec mysle również o zmianie zacisków. Koła jakie mam to 20x8,5j et33. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Mam kilka zestawów co podejdzie pod te koła. 

Jakie masz na zimę? 

Opublikowano
29 minut temu, Gibons napisał:

Mam kilka zestawów co podejdzie pod te koła. 

Jakie masz na zimę? 

Zimy nie ma aktualnie ale będzie raczej 19”

Opublikowano
3 godziny temu, gwaliza napisał:

Witam szukam dobrej alternatywy na hamulce do mojej esy, bo ma troszke więcej mocy niż fabryka. A jednak jak może się rozpędzić to niech coś to później zatrzyma. Tarcze i klocki i tak idą do zmiany, wiec mysle również o zmianie zacisków. Koła jakie mam to 20x8,5j et33. Proszę o jakieś podpowiedzi.

Najmniej 380 z przodu :wink:

Opublikowano

Nie chciałem tego słyszeć :D myślałem o 356 z c7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.