Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kto już założył zimowe opony ?


GILI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wlasnie dzisiaj zmienilem niuni juz na zimowki KLEBERA KRISALP HP 195/65 R15 91T bede smigal teraz drugi sezon po pierwszej zimie nie bylo problemow z tymi oponami.Fakt ze ostatnio malo sniegu jest.Duzo daje naped na przod zawsze mialem na tyl w innych autach to nawet dobre zimowki nic nie dalo.Teraz czekamy na snieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja już na zimowych latam a kupiłem takie coś firestone http://www.opony.com/opony/58391_firestone_winterhawk_2.html zna to ktos?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie czy oplaca mi sie kupno opon wielosezonowych do mojej drugiej audi, ktorym jezdzi moja zona,a jezdzi duzo mniej odemnie weekendy lub 2,3 razy w tygodniu chodzi mi tu o koszty kupna opon letnich i zimowych. Jezeli tak to jakie mozecie polecic na alufelgi 16". :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupuj opony z przeznaczeniem na zime i lato nie ma co oszczędzać na takich rzeczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kupić Klebera zimówki, albo jakieś inne oponki nawet do 150zł/szt. niż całoroczne.

Co jest do wszystkiego, to jest do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macius, to zależy gdzie jeździ Twoja żona.

Moja Żonka robi dziennie 5 km do pracy. Tylko po mieście, często w korkach, więc prędkości przejazdu są dość niskie i zamierzam właśnie zakupić oponki całoroczne (do Almery 1.4).

Jeżeli jednak jazda odbywa się także poza miastem i z większymi prędkościami (zakręty) to wziąłbym chyba jednak zimówki + letnie.

Chociaż jeżeli będzie taka zima jak w ubiegłym roku, to zakładanie zimówek mija się z celem - mrozu praktycznie nie było, a śnieg moje Audi widziało tylko w górach i też tylko widziało, nie poczuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrzuciłem zimóweczki.Pojechałem rano , byłem pierwszy i po 20 minutach gotowe.Gadałem z chłopakami , to mówili , że w sobotę ludzie stali w kolejce po 7 godzin :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz chyba czas. U mnie na podhalu wczoraj wieczorem temperatura spadła do -4 a na 2 łukach spotkałem się z lekkim oblodzeniem. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od soboty, różnicy nie ma bo cały czas 18" :naughty: tylko opony głośniejsze :)

ostro ... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać bo temperatura już raczej nie wzrośnie.

Ja już od poniedziałku na zimóweczkach :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dokladnie tydzien temu zalozylem, duzo nie jezdze wiec i tak nie bylo problemow.

a przy okazji dowiedzialem sie ze mam dystanse zalozone :decayed:

ale musze przyznac ze fele 15nastki wygladaja na naprawde po maksie malutkie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od soboty, różnicy nie ma bo cały czas 18" :naughty: tylko opony głośniejsze :)

Skubanniutki ...ja uskuteczniam lans na 17 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja biegam na letnich... moje zimówki nie wejdą bo zmieniłem latem chamulce na większe :chytry:

i muszę teraz sprzedać zimę, jakby ktos chciał to mam 15 alu ori do b6 z zimą bridgestone blizaak. mam 5szt alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zmieniłem na BS, od pon ma być chłodniej, a letnie udały się na śmietnik :wink4:

sam jestem ciekawy jak się będą sprawowały :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wrzucilem nowki Good Year'y UG7+ i pierwsze odczucie to sa za***iście ciche :kox: - nie moge tego powiedziec o moich letnich Dunlopach sp01 :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...