Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SWAP 2.7BIT do B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skrzynie dostałem razem z motorownia i całą resztą złomu :wink:

Opublikowano

To chyba żałuję sz że teraz dzień taki krótki. Nie ma czasu dłubać☺

Opublikowano

No to ładnie, ja musiałem kupować wszystko z S4

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

a jak sprawa skrzyni przy swapie z 1.8 T na 2.7 BT czy spasuje się skrzynia z 1.8T BEX do silnika 2.7 BT , czytając różne tematy sam nie wiem gdybym się zdecydował iść dalej co robić , czy dalej modzić BEX zakuwanie stroker itp czy lepiej swap na 2.7

Opublikowano

Rob swapa, ale przygotuj sie na spore koszta :facepalm:
Wandej chodzi caly osrany bo ma ledwo 250kM :polew:

Opublikowano

a jak sprawa skrzyni ? mam quattroi i skrzynie 6b jeżeli by została to miałbym koszta niższe , swap mechanicznie to nie problem tylko ta nieszczęsna elektryka :facepalm:

Opublikowano

Szukaj swapa ze skrzynia, swoje graty sprzedasz, w koncu to BEX :wink:

Opublikowano

ok zobaczę jak to będzie , mój BEX to już nie seria jest zmodzony na 247 km i 353 NM , chciałbym uderzyć w coś koło 300 + KM i 400 + NM

Opublikowano

W 2.7 bit przy wiekszych turbinach i wydajniejszych wtryskach siegniesz 350kM ale do tego potrzeba porzadnego ICka.

Opublikowano

obecnie mam 230x550x65 na moce które podałem powyżej przy pozostaniu przy 1.8 wystarczy w BI turbo musiały by być dwa lub jakiś podwójny chyba ? albo się mylę

Opublikowano

Wejdź na fb i wpisz awracing. Mój kolega wszystko wie o 2.7 ktorego aktualnie osiagnął ponad 700 km

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Rob swapa, ale przygotuj sie na spore koszta :facepalm:

Wandej chodzi caly osr...ny a ma ledwo 250kM :polew:

No powiem Ci że jeździłem eSą i ta moja dużo nie odstaje :kox: Pewnie też przez wagę inną. ogólnie mi wyszło około 7,5k po sprzedaży nędznego alt. Jak ktos ma 1.8t to może wyjść mniej :hi:

Opublikowano

Jak sprzedam swojego AJLa z wszystkimi gratami to wyjde na "0" :polew:

Opublikowano

skrzynia z r4 do v6 pasuje.

Opublikowano

skrzynia z r4 do v6 pasuje.

z 2,5tdi pasuje do 1.9tdi ,więc myślę że w benzynie jest tak samo ,wg mnie wszystkie skrzynie audi pasują zamiennie nie zależnie od silnika ,kwestia przełożeń

Opublikowano

skrzynia z r4 do v6 pasuje.

z 2,5tdi pasuje do 1.9tdi ,więc myślę że w benzynie jest tak samo ,wg mnie wszystkie skrzynie audi pasują zamiennie nie zależnie od silnika ,kwestia przełożeń
Korpus skrzyni do bloku silnika pasuje w każdej mozliwe opcji.

Kwestia przełożeń, i sprzęgła...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dawid, to w końcu jaką turbawke do swojego 1.8T wrzucasz? Coś pamiętam mówiłeś o K04 TFSI

Opublikowano

skrzynia z r4 do v6 pasuje.

z 2,5tdi pasuje do 1.9tdi ,więc myślę że w benzynie jest tak samo ,wg mnie wszystkie skrzynie audi pasują zamiennie nie zależnie od silnika ,kwestia przełożeń
Korpus skrzyni do bloku silnika pasuje w każdej mozliwe opcji.

Kwestia przełożeń, i sprzęgła...

Jedynie kwestia dystansu

Opublikowano
  • Autor

Dawid, to w końcu jaką turbawke do swojego 1.8T wrzucasz? Coś pamiętam mówiłeś o K04 TFSI

Niestety tylko k03H niestety

  • 1 rok później...
Opublikowano

odświeże temat, montował ktoś silnik z s6 c6 BXA V10 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.