Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do układu wspomagania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na mineralnych ( chyba bo był to ori GM płyn do Astry F )w Astrze zacieraly mi się pompy po regeneracji 3 razy, po wlaniu tego Febi gość jeździ do dziś.

Opublikowano

A widzisz. Zobaczymy co będzie. Wleje chyba g004000.

Co do minerał vs syntetyk wszystko odnosi się tylko pomp wspomagania. Gdzieś kiedyś wyczytałem ,że tylko pompy bodaj koyo z początków produkcji wymagały minerału. ZF latał na syntetyku i było ok.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

Witam, Panowie poradźcie czy do układu wspomagania zalać olej TOTAL LHM PLUS Citroena taki http://allegro.pl/olej-total-lhm-plus-1l-zielony-citroen-wroclaw-i5060662572.html?bi_s=archiwum_allegro&bi_m=Offers&bi_c=Product&bi_term=Motoryzacja-3_Chemia-18903_Oleje,+p%C5%82yny+eksploatacyjne-18924_Pozosta%C5%82e-18925

Czy jak tutaj piszecie tez sie zastanowić nad syntetykiem ATF Mobila ? Ten total to nie minerał ? bo na wiekszoci aukcjina allegro własnie tak pisze.. :kwasny:

Opublikowano

Total LHM to minerał i taki masz wlać. Mobil LHM to też minerał tylko, że czerwony. Dopiero się o tym dowiedziałem. To tylko potwierdza jakim gófnem jest pyn od Febi.

Opublikowano

Róbta co chceta, ale aso zalewa syntetykiem. I nie pitolta że nie bo brat w aso Skody.

Opublikowano

Zalewa syntetykiem bo os 2007 nic innego nie mają. Ja g004000 i tak spróbuje ale to nie szybko. Co do aso to zależy które. Jedni mówią lać syntetyk inni żeby trzymać się minerału jak książka pisze.

Opublikowano

Jak pojedziesz do aso na wymianę czymkolwiek i tak wleja syntetyk, chyba że swój przywiezie ktoś.

Wycofali z aso minerały.

Opublikowano

Wiem, że wycofali. Pytanie tylko czemu.

Opublikowano

bo jest z nimi wiecej problemów

Opublikowano

Więcej problemów z minerałem?

Opublikowano

a z czym ?

musisz go wymieniać co 2 lata lub co 60000km, rozkłada sie, robia sie osady w układzie, potrzebne sa specjalne uszczelki

z syntetycznym tego nie ma, wymieniasz raz na 5 lat i z głowy

Opublikowano

Mogłeś to dawno temu napisać :wink:

Opublikowano

To jaki lepiej w koncu lac? Bo jeszcze nie zamowilem :wink:

Opublikowano

LHMa

Opublikowano

Ale mineralny?

Opublikowano

a widziałes LHMa syntetycznego ?

Opublikowano

Koleś pyta bo wyżej piszesz, że minerał to syf i syntetyk lepszy a potem każesz lać LHM'a mineralnego.

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano

No otoz to :wink: tak jak Mesiah napisal :D

Opublikowano

czytac ze zrozumieniem Czeresniaki :facepalm:

nie może wlac syntetyka bo rozyebie mu magiel

ale jak go zregeneruje to nie ma problemu, moze go wlać

Opublikowano

Nie czytać ze zrozumieniem tylko pisać z głową. Ok ja mam regenerowany. Czyli na 100% dali odpowiednie uszczelki i lać syntetyk?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.