Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki płyn do układu wspomagania ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może być:wink:

Opublikowano

A jak z tą wymianą jest?

Opublikowano

Co 2 lata lub co 60000km

Opublikowano

Panowie ja mam zalany czerwony plyn do ukladu to na jaki wymienic ?

Opublikowano

Jak miałeś czerwony to daj czerwony.

Ktoś wymieniał już magie???

Opublikowano
Panowie ja mam zalany czerwony plyn do ukladu to na jaki wymienic ?

Czerwony czy taki bursztynowy?? Jako masz kolor korka od wspomagania??

Opublikowano

Kolor korka ma zielony,bynajmniej taki powinien mieć.

Opublikowano

Kolor korka zielony jak u wszystkich a plyn czerwony

Opublikowano

Jak np dajesz magiel do regeneracji to masz już wstawione uszczelki odporne na jakąś tam substancje(Tomek wie:decayed:)co jest w syntetycznym płynie.

Jak masz czerwony to lej czerwony.

Zmieniasz płyn bo upłynął termin ważności czy coś się dzieje???

Opublikowano

Jak masz czerwony to lej czerwony.

Zmieniasz płyn bo upłynął termin ważności czy coś się dzieje???

To jaki czerwony polecacie? Wymieniam profilaktycznie bo juz x lat nie byl wymieniany a juz mi wspomaganie buczy przy full skrecie

Opublikowano

Czemu LHM jest lepszy od mineralnego?

Opublikowano

U siebie miałem taki płyn jak na zdjęciu , zamówiłem u dzika nowy, dostałem zielony wymieniłem i wszystko ok! Z tego co się dowiedziałem to mój stary był już przepracowany dlatego miał taki kolor.

py2u4a8e.jpg

Opublikowano
Czemu LHM jest lepszy od mineralnego?

LHM jest minerałem:wink:

Panowie bez przesady,nie mylić płynu który jest przepracowany tzw kawa z mlekiem od tego czerwonego syntetyka.

Opublikowano
Czemu LHM jest lepszy od mineralnego?

LHM jest minerałem:wink:

Panowie bez przesady,nie mylić płynu który jest przepracowany tzw kawa z mlekiem od tego czerwonego syntetyka.

To czemu LHM z ASO Citroena od np FEBI mineralnego? lepszy jest ?

Opublikowano

Francuzi cwicza ten plyn juz 60 lat i maja wieksze doswiadczenie w tej materii

Hydropneumaty maja caly system zawieszenia, hamulcow i ukladu kierowniczego oparty na jednym plynie i pompie

Tam płyn dostaje bardziej w d... i musi spelniac wyzsze wymagania.

Opublikowano

To czyli lepiej zalać LHM ?

Opublikowano
To czyli lepiej zalać LHM ?

Przecież wyżej masz wystarczająco satysfakcjonującą odpowiedz:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Devastation na jakiej podstawie stwierdzasz, że płyn LHM od Citroena jest lepszy od ori płynu?? Tak czytam i czytam, ale nikt nie zadał Ci tego pytania. Jakieś konkretne przykłady ??

Opublikowano

Też od 3 lat mam w b6 zalany Febi syntetyczny i jest Ok.

Audi przeszło na syntetyczny bo rdzewiały strasznie magle i je UJ strzelał. Stąd rdzawy kolor zlewanego Ori z układu. Był hydroskopijny wiec wyleciał z użycia na rzecz syntetyka.

Co do Lhm to cytryna napewno wie co dobre bo to pionierzy w tej dziedzinie. ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.