Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Angole nie dbają o motory i rzucają nimi o ziemię :decayed:

Sam w Walii widziałem leżący w trawie na podwórku dość nowoczesny motor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce motor za 8 tys najlepszy rocznik to 99 w UK za te same pieniadze 2006-2007

poszukaj coś koło Newcastle-to wpadniesz przy okazji na jakieś piwo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz ochotę-to wpadajcie:wink: a jak chcesz zarobić-to pożyczaj jakiegoś busa i ze trzy motory tam władujesz i wracasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2012_11_30_104.jpg

czyje to to w mojej okolicy ? :naughty: foto na zjeździe z lotniska na S8 w kierunku A4 ok godz 7:15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Panowie śnieg posypał, wczoraj wybrałem się na lotnisko, a tam susza, jak na Saharze:naughty: Ślizgać się nie da, bo wiatr od razu wszystko zwiewał, a pod spodem czarna płyta:facepalm: Bączki to sobie można jedynie w siedzenie robić:kox: więc zapomniałem na jeden dzień o sprawdzeniu napędu:kwasny:

Dzisiaj powinno już być lepiej, ale mam nadzieję, że przez weekend uda się coś pouczyć auta - ktoś się wybiera może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ty masz najbliżej do lotniska to obserwuj czy już śniegu dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinno już coś być, więc będę sytuacje kontrolował - na osiedlowych, oblodzonych uliczkach nie polecam, bo jedzie, jak na saniach:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - potwierdzam możliwość ślizgania się, ale nie na głównym pasie, tylko zaraz za placem manewrowym na jednym "obwodzie":kox: W sumie dwa solidne zakręty, ale bokami polatać się da:thumbup1:

Obrócić dupskiem w przód również:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinno już coś być, więc będę sytuacje kontrolował - na osiedlowych, oblodzonych uliczkach nie polecam, bo jedzie, jak na saniach:kox:

ja już tak robiłem w sobotę-do dzisiaj k**wa auta z warsztatu nie moge odebrać, bo prawie przednie koło mi urwało-delikatnie się pocałowałem z krawężnikiem i chooj-wszystkie elementy napędu i układu kierowniczego- do wymiany, do tego sterownik poduszek i koło...:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem z Jeleniej Góry ..jutro jade do legnicy , poniewaz potrzebuje na szybko kupic gdzies kapsułki do expresu tchibo....orientujecie sie czy w galerii piastów jest firmowy sklep Tchibo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki wiec jutro tam grzeje...dalej problemy ze znalezieniem parkingu w około sa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki wiec jutro tam grzeje...dalej problemy ze znalezieniem parkingu w około sa??

na mojej byłej ulicy-na Parkowej-zawsze miejsce jest, tylko nie wiem, czy jest jakieś ograniczenie co do czasu, no i ważna jest też pora dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...