Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym radził zgłosic jak złapią kogos to dadzą znać i bedzie można sobie cos wybrać ja tak miałem dwa razy a to małolaty kradną u mnie dwie dziewczyny po 16 i 17 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uja dadzą.

Jak straciłem dekle z MAMów to od razu zgłosiłem. Siedziałem 2h na komendzie i... tyle...

Nic to nie dało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie robi nasze społeczeństwo ,zgłosić niech mają co robić ,spiszą chociaż ja odzyskałem dwa razy dekielki swoje, teraz trzymam w domu heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uja dadzą.

Jak straciłem dekle z MAMów to od razu zgłosiłem. Siedziałem 2h na komendzie i... tyle...

Nic to nie dało

jak byłem w pl- moich nie ruszyli, może dlatego, ze na silicon mialem przyklejone- pewnie się im nie chciało, bo nie wierze, ze nie zauważyli na osiedlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie bym był taki pewny że silicon ich powstrzyma heheh znam nie których co mieli na śubki przykrecone specjalne na inny śrubokret i też sie pozbyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie fart - tym razem szła chyba fala jakichś początkujących k**wiszonów, bo wszelkie emblematy się na autach zostały:doh: Mimo wszystko łapkę bym przetrącił jak bym na gorąco złapał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy moje poszły w biały dzień pod Lidlem na Chojnowskiej, a pod Ferio to mi całą klamkę wyłamali, ale nie zdążyli wejść do środka. Potem się dowiedziałem, że te miejsca to siedlisko takich jako opisywaliście wyżej (żeby nie używać wulgaryzmów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma reguły- Legnica nie jest duża:wink4: a oni mają auta i się przemieszczają w 15 minut z centrum do Auchana i z powrotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zwineli w biały dzień na własnych oczach ale nie zdążyłem zbiec i złapać gnoja było to koło banku ING a tak poz tym poleciały emblematy i co się tylko dało zerwać

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

A że pod lidlem kradną jak kolega wyżej napisał to już nie raz słyszałem. Wchodząc do lidla trzeba zabierać ze sobą dekileki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda prawda - niedługo trzeba będzie auto kieszonkowe kupować, żeby nic nie ukradły k..wy je..ne :facepalm: Żeby się człowiek musiał chować ze wszystkim, to jest jednak poje..ny kraj - za małe kary za wszystko są i tyle.Ja sobie kupię jakieś nieoryginalne dziadostwo i zapakuje tylko, żeby syf do środka nie leciał:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sie w jakiś kij uzbroić i najebać, ale to zaraz gnoje przyjdą i ro***bią auto po złości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie z dekielkami. Dwa tygodnie postala pod domem. Teraz jeżdżę bez i mam to w d...

Z drugiej strony zastanawia mnie gdzie oni to sprzedają?

Pierścienie segera ktoś próbował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No segery byłyby super.

Sprawdźcie Allegro. Są dekielki zamienniki bez znaczków za parę zł.

Jakby ktoś zamawiał to niech da znać. Zamówimy wspólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak taki uj albo urwa nie będzie mógł zdjąć to przejedzie śrubokręt po blotniku...

Łamać kulasy tylko...

Tak z innej beczki...

Ma ktoś sprawną gruszke od klapy gaszacej do 1.9?

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2014 at 11:15 ----------

Koledzy ma ktos klapki od reflektorow bixow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi: jaką macie opinie o komisie "transporter" z ulicy Fieldorfa? interesuje mnie to auto, może ktoś widział? Audi A4 31900.00 PLN. Legnica - otoMoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze tam nie ma komisu. To raczej jakis drobny handlarzyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...