Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Recenzje i testy narzędzi warsztatowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, macie sprawdzony jakiś klucz dynamometryczny, taki żeby zakres zaczynał się +/- od 5Nm. Chodzi mi o jakiś tańszy, bo będzie używany nie za często :)

Opublikowano

Czyli interesuje cie zakres 5-30 i grzechotka 1/4, ja mam proxonn za ok 250zl i jestem zadowolony. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

każdy będzie dobry

Opublikowano

Nie tak dawno szefuńcio w niemcowni kazał mi po montażu kół dokręcić śruby kluczem dynamometrycznym z odpowiednim Nm dla danego auta.

Ok, zrobiłem.

Ale potem wziąłem zwykły klucz z zestawu auta i się zdziwiłem jak lekko ten super hiper dynamo zakręcił śruby.

Ogólnie do kół od wielu lat nie używam tego gówna i do dziś nie mam przykrych sytuacji.

Co innego głowica cylindrów, ale do tego mus mieć sprzęt porządny i sprawdzony.

Edytowane przez Fido

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1. Rozglądam sie za TIG-iem najlepiej cały zestaw (maska rączki itp może być tez butla)  co byście polecili ?
2. tak samo sprężarka do garażu - do sporadycznego użytku - czasem malowania drobnych rzeczy.

Opublikowano

Kupiłem tego mannesmanna i nie jestem zadowolony. Teraz chyba wybrałbym yato 216

Opublikowano

Kupiłem tego mannesmanna i nie jestem zadowolony. Teraz chyba wybrałbym yato 216

Opublikowano
3 minuty temu, mech15 napisał:

Kupiłem tego mannesmanna i nie jestem zadowolony. Teraz chyba wybrałbym yato 216

dlaczego ?

Opublikowano
8 godzin temu, mech15 napisał:

Kupiłem tego mannesmanna i nie jestem zadowolony. Teraz chyba wybrałbym yato 216

ja mam kilka lat i bez oroblemu

Opublikowano

Duże przedłużki nie mają wyfrezowanych rowków na kulkę grzechotki przez co z niej spadają- można się wkur...ć przy kręceniu.
Wkrętak na nasadki nie ma na rękojeści miejsca na małą grzechotkę i nie można go użyć jako przedłużki.
Długa przedłużka ma ten pierścień na który można założyć nasadki i odkręcić oporne śruby-u mnie od razu się to ułamało, kruchy materiał.
Niektóre nasadki omijają rozmiary, na pewno jest tak z zewnętrznymi torksami, nie pamiętam czy coś jeszcze. Trzeba to prześledzić w rozpisce.
Na plus walizka.

Opublikowano
Duże przedłużki nie mają wyfrezowanych rowków na kulkę grzechotki przez co z niej spadają- można się wkur...ć przy kręceniu.
Wkrętak na nasadki nie ma na rękojeści miejsca na małą grzechotkę i nie można go użyć jako przedłużki.
Długa przedłużka ma ten pierścień na który można założyć nasadki i odkręcić oporne śruby-u mnie od razu się to ułamało, kruchy materiał.
Niektóre nasadki omijają rozmiary, na pewno jest tak z zewnętrznymi torksami, nie pamiętam czy coś jeszcze. Trzeba to prześledzić w rozpisce.
Na plus walizka.

No to powiem ci że nie ciekawie. Za te pieniądze spodziewał bym się choć trochę lepszej jakości

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Też tak myślałem i nawet nie przykladalem się do sprawdzenia rozpiski przy zakupie.
Wkrętak na małe bity ma magnes w uchwycie, w moim zestawie magnes nie był niczym przyklejony i już go nie ma, a bez niego to nie ma sensu.

Opublikowano

Mannesmanna to teraz taka troche lepsza marketowka, mialem torxy i szybko je połamałem ale i tak chyba byly twardsze od Yato. Do prac domowych YATO lub Corona to bardzo dobry wybór, mimo ze to chinole nie ma problemu z za duzymi rozmiarami nasadek ktore obmykują śruby. 

Opublikowano

Witam Panowie... chciałbym się was poradzić w zakupie towotnicy ręcznej...

Ostatnio w firmie dostaliśmy YATO, ale jest mega lipna... co chwile trzeba ją rozbierać...

Jaką markę polecacie ? Chcemy raz zamówić porządną.. i odżałować te pieniądze

Opublikowano
10 godzin temu, cabanmat napisał:

Witam Panowie... chciałbym się was poradzić w zakupie towotnicy ręcznej...

Ostatnio w firmie dostaliśmy YATO, ale jest mega lipna... co chwile trzeba ją rozbierać...

Jaką markę polecacie ? Chcemy raz zamówić porządną.. i odżałować te pieniądze

co chcesz ty mrobic ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.