Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie wycieraczki do B5


Faraday

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem w piątek valeo. Zrobiłem na nich w deszczu prawie 200km autostradą i było wszystko git, zbierała super, nie piszczała i nie podskakiwała. W sobotę umyłem auto to juz zaczęła popiskiwać, ale zbiera dobrze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taiki problem, powyzej 120km/h za nic nie moge wytrzec szyby, wycieraczki nie zbierają a sa nowe i do tej predkosci byly ok, poprzednie tez mialy ten problem tyle ze byly stare. Czy to kwestia samych wycieraczek czy mkze czepic sie mechanizmu? Jest jakas opcja aby dobrac sie do sprezyny zeby mocniej dociskala wycieraczke do szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz takie ze spojlerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężynę sprawdź czy oba zaczepy sprężyny całe. Jak dasz za mocne sprężyny to też lipa bo aż gnie pioro i też lipa. Więc żeby wszystko było ok to trzeba ramiona od Passata B-5 Fl lub gdzieś czytałem że od Audi A - 6 C-5 pasują.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ja np. używam tylko wycieraczek od Visee. Bardzo dobrze wycierają szybę i mają długą żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy orientuje się ktoś czy podejdą ramiona z paska B6? nr 3c1955409c - obecnie tylko takie na allegro :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, mandi__ napisał:

Czy orientuje się ktoś czy podejdą ramiona z paska B6? nr 3c1955409c - obecnie tylko takie na allegro :<

Pasują od A6 C5 i Passata. Nie podpalaj się i czekaj na liftowego paska, ja dorwałem za 70zł z wysyłką i piórami bosha w niezłym stanie. Możesz poprzeglądać passki na części ale rzuć okiem mocno na wycieraczki i ich mocowanie, aero mają inne mocowanie, po tym rozpoznasz.

Edytowane przez enczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat :)

Te wycieraczki od Passata FL co są niby dużo lepsze od OEM... są w dwóch wersjach?

Bo można kupić takie, zakończone hacyzkiem: http://allegro.pl/ramie-wycieraczki-przod-lewe-vw-passat-b5-b5fl-fl-i6916967722.html

A zdaje się, że te polecane lepsze są na bolec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Unf napisał:

A zdaje się, że te polecane lepsze są na bolec?

Kupuj na bolec B5 FL, to o nich wszyscy mówią :) Ja jeżdżę z nimi od marca i różnica jest znacząca, jestem zadowolony. Oprócz korzyści w docisku, ładnie chowają się i prawie że ich nie widać podczas jazdy. Zdjęcia z wnętrza znajdziesz w poniższym baaardzo długim poście (#20), mniej więcej w jego połowie.

 

Edytowane przez Undisclosed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gorzej, bo te na hak mozna latwo kupic nawet nowe, a tych na bolec w dobrym stanie juz nie bedzie tak latwo :D Ale thx za info bede polował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Unf napisał:

To gorzej, bo te na hak mozna latwo kupic nawet nowe, a tych na bolec w dobrym stanie juz nie bedzie tak latwo :D Ale thx za info bede polował.

Warto poczekać sam takie kupiłem i jestem mega zadowolony, w końcu jazda autostradą nie sprawia problemu z włączonymi wycieraczkami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...