Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Rezonans wydechu, Dziwne przerwanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie w takim razie problem jest słabszy. Narzekać mogę na wolne obroty ze jest za głośno w kabinie choć i podczas jazdy na dłuższą metę może nie być przyjemnie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Mam program od pierwszego dnia posiadania auta także trudno powiedzieć jak samochód pracował wcześniej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ciekawe czy kolega Mjetek  uporał się z problemem ?

chyba się nie dowiemy już bo od roku na forum nie zagladał : /

Opublikowano

A może to koło pasowe powoduje takie drżenie silnika?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nagrałem dzisiaj jak wibruje u mnie rura za katem i silnik. Co mnie najbardziej jeszcze zastanawia to czemu prawy końcowy wydech wibruje mocniej od lewego.

 https://youtu.be/VkinvturZck

 

 

 

Na filmiku nie widac jak rura wibruje a na tym ze szklanka nie widać ale szklanka lekko podskakuje

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
4 minuty temu, MemberA4 napisał:

Nagrałem dzisiaj jak wibruje u mnie rura za katem i silnik. Co mnie najbardziej jeszcze zastanawia to czemu prawy końcowy wydech wibruje mocniej od lewego.

Wygląda jakby plecionka w ogóle nie tłumiła drgań z silnika... spróbuj może wspawać jeszcze jedną, u wielu osób pomaga taki zabieg... 

Opublikowano

druga plecionka raczej nic nie da bo miałem wsadzony zamiennik Gruchota i to samo było.....

Opublikowano

To są wibracje silnika? ? To hu..j nie wibracje :-) zobaczył byś u mnie...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak na serio u ciebie jest wszystko w normie wg mnie z wibracja mi. Może rura ciut za bardzo droga ale silnik ok. U mnie silnik drży bardziej niż u ciebie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Michcio na filmiku nie widac ale szklanka az podskakuje a jak przyłoże klucz do pokrywy to tak samo sie odbija jak na tym filmiku z rurą.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziś może uda mi się nagrać moje drgania ze szklanką wody.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja dzisiaj luzowałem cały przedni pas a sanki ustawiłem na bolce w otworach technologicznych z nadzieja że gdzieś te wibracje się rozejdą ale zero poprawy. Tak jak już pisałem cały silnik ze skrzynią postawiłem na podnośniku do skrzyni i odkręciłem wszystkie poduszki tak że nie dotykały silnika a wibracje i tak na nadwozie sie przenosiły poprzez przewodydo niego popodłączane

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

I to jest crap....

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dnia 4.05.2017 o 12:44, MemberA4 napisał:

Nagrałem dzisiaj jak wibruje u mnie rura za katem i silnik. Co mnie najbardziej jeszcze zastanawia to czemu prawy końcowy wydech wibruje mocniej od lewego.

https://youtu.be/VkinvturZck

 

 

 

 

 

Na filmiku nie widac jak rura wibruje a na tym ze szklanka nie widać ale szklanka lekko podskakuje

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wydaje mi się że szukasz dziury w całym :P

Toć to toporny PD-ek pracuje pod maską i daleko mu do  V8 w benzynie :D

Opublikowano

Piotrek jezdzilem tym autem przed swapem i nie było takich wibracji to samo moge powiedziec o poprzedniej A4 tez z AWXem

Trzymajac reke na galce zmiany biegów dostaje sie na niej "mrówek" bo wszystko sie niesie po drazkach od skrzyni z silnikiem. Ostatnio zauważyłem ze po nagrzaniu sie silnika tak jakby te wibracje traca na sile czyli sa znosne bo na kierownicy ledwo odczuwalne albo nie ma wcale a na galce sa ale slabe. 

Opublikowano

A czy wogle jest tak ze tych wibracji może nie być? Moim zdaniem to nierealne życie bez mroweczek w tych autach..

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niedlugo to mi bagnet sam wyskoczy spod maski [emoji16] na żadnym ogladanym filmiku nie widziałem żeby komuś tak wibrowal bagnet

 

 

 

 

 

Edytowane przez MemberA4

Opublikowano

O kolego... to ja Ci nagram swój. . Miałem to zrobić wcześniej, jutro pewnie mi się uda. Amplituda wychyleń jest znacznie większa w moim. Skąd kurna biorą się te drgania. Drży z japońską precyzją.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zauważyłem że jak wypnę kabel z MAPa to buczy głośniej, drgania pozostają na tym samym poziomie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

ja wypinałem każda wtyczkę od czego tylko były :kox: i tez nic się nie zmieniało, doginałem konektory na PD i inne cuda wyprawiałem pozostało mi jeszcze zrzucić paski PK i sprawdzić czy wibracje coś nie powoduje z przodu

wałka i szklanek nie mam zamiaru wymieniać w ciemno tak jak i uszczelniaczy na PD a to zostało mi jedynie przy silniku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.