Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fanatyk, tyle zdjęć wrzucić dla jednej pary zacisków... :kox:

https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8RmVZSUtzRWJVMXM/view?usp=sharing

ja tam wolę bardziej dyskretnie... :wink:

W każdym razie witaj w klubie posiadaczy eSowych hamulców, zakładaj je czym prędzej na gablotę :)

Opublikowano

Swietnie zrobiona robota ;) kolor tez dobry , jak z 200/h dasz po pełnej piz...... i farba nie spadnie to dobrze pomalowane ;)

Opublikowano

Fanatyk, tyle zdjęć wrzucić dla jednej pary zacisków... :kox:

https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8RmVZSUtzRWJVMXM/view?usp=sharing

ja tam wolę bardziej dyskretnie... :wink:

W każdym razie witaj w klubie posiadaczy eSowych hamulców, zakładaj je czym prędzej na gablotę :)

Nie wiedziałem że jest klub posiadaczy tak małym hamulców :grin:

Bardzo ładnie pomalowane zaciski :thumbup1:

Opublikowano

Szyderca :D

b5c826add4b0ef001dc90b56eb21f2ef.jpg

to sugerujesz, że masz duże hamulce...? :P

Opublikowano

Frost - masz moze jeszcze z jedno zdjecie tych zaciskow? :D;)

Opublikowano
  • Autor

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spadajcie.................... :decayed:

Opublikowano
;)
Opublikowano

:grin:

Opublikowano
  • Autor

Zakładać oplot Hell czy odpuścić ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zakładać oplot Hell czy odpuścić ?

Załóż

Ok :yes2:

A więc tak, ostatnia paczka od Wandeja już do mnie leci, więc montaż spowalniaczy umówiony pod koniec miesiąca bo wcześniej nie dam rady, w między czasie na pokładzie:

Nowe końcówki wydechów Ulter NBL1-90RS, żeby auto trzymało dalej pakiet black, wybrałem wersje Blackline która jest malowana w czarny mat

2mnrfc9.jpg

Klubowe barwy

121tx8n.jpg

Tak to teraz wygląda od d*py strony

k14ff7.jpg

14j0lls.jpg

Kwarc CarPro na zaciski

2ptqsna.jpg

Zrobiłem również kilka wspólnych fotek z Piotrkiem [suppapeter]

11cbcm0.jpg

k2heeg.jpg

5af786.jpg

11mf1wn.jpg

dxnsqw.jpg

wtve40.jpg

rtf6km.jpg

67taba.jpg

Pozdrawiam FroS-t :hi:

Opublikowano

Ty jesteś mistrz w robieniu tych fotek:-) :-) co jedno to lepsze:-) :-) pozatym widze że ta A4 jest w porządnych rękach:-) aż miło sie patrzy:-)

Opublikowano

Obniż to auto bo te przednie koła aż proszą się o zrównanie z błotnikami, teraz taka trochę lipa :P

Opublikowano

Obniż to auto bo te przednie koła aż proszą się o zrównanie z błotnikami, teraz taka trochę lipa :P

Wyjąłeś mi to z ust :D

furka konkret :)

Opublikowano

No teraz coś tam będzie widać w przednim kole :kox:

Opublikowano

Obniż to auto bo te przednie koła aż proszą się o zrównanie z błotnikami, teraz taka trochę lipa :P

Będzie dobrze, obrał dobrą drogę i wpadnie gewinde ;)

Opublikowano
  • Autor

U mnie słowo droższe od pieniędzy, na wiosnę będzie gwint !!! :oczko:


No teraz coś tam będzie widać w przednim kole :kox:

Dziękuję Wandej już teraz za mega podejście do transakcji :good: , no mam nadzieję że będzie widać :yes2: ,21 zakładam w końcu graty na auto

Opublikowano

Dobry fociasz jestes. :D

Pikna jest no i tyle !! Ale z tymi wydechami chyba mogly zostac tradycyjne srebrne koncowy. ;) ooo to teraz tylko czekac, jak autko przykucnie i od razu nabierze jeszcze lepsiejszego wygladu. !! :D

Opublikowano

Witaj,

Auto perfect :D

Końcóweczki wyszły klasa!

Fajnie ścięte i dobrze ustawione :D

To są 90 mm?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Tak to 90

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.