Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, muunv napisał:

 


Ale w ogole ktos jezdzi do Bydgoszczy? :D

 

 

Ci co chca fajne fotki:naughty:

Opublikowano
Godzinę temu, muunv napisał:

 


Ale w ogole ktos jezdzi do Bydgoszczy? :D

http://

 

 

 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

oo mój kolega z podstawówki ;)

Opublikowano

Serio? W szkole tez byl taki dowcipny? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
49 minut temu, muunv napisał:

Serio? W szkole tez byl taki dowcipny? :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

tak, z jednej klasy :decayed: w szkole aż takich jaj nie robił :)

Opublikowano

Weź gościa ucałuj, dobry jest fchój :whistling:

"Aaaa kuwra jaki patol a a a a " :grin: :kox:

Opublikowano
21 hours ago, H4mm3R said:

Piszesz z doświadczenia, czy gdzieś słyszałeś i głupoty powtarzasz? Lipa to jest jak się wkłada wąskie felgi i robi naciąg 215 lub 205 w A4. Naciąg to nie styl, tylko zabieg żeby upchać szerokie felgi. 

Doprecyzowując, jeśli w grę wchodzi zastosowanie np opony 225 na 9" obręczy będzie bezpiecznie nawet przy agresywniejszej jeździe.

Co innego jeśli zastosuje się b. wąskie opony,

Pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Cześć panowie, :hi:

331izpc.jpg

nie byłem pewny czy zakałdac drugi temat ale co tam, zawsze moża usunąć :decayed:poza tym chyba własnie to jest sedno tego forum, poznajesz obcych ludzi którzy z czasem staja się Twoimi kolegami, z którymi masz kontakt prawie codziennie, czy to osobiście czy to za pomoca róznych komunikatorów i sa gotowi tak poprostu bezinteresownie pomóc, jak z resztą wielu uzytkowników tego forum, jednakże podziekowania się należą więc @KoJ@K @bula87 @jedrekx bardzo dziekuje !!! A całą resztę jesli macie ochote zapraszam do nowego wątku....:witch:

 

Edytowane przez FroS-t

Opublikowano

Ladniutka, rozumiem że dla drugiej połówki zakupiłeś.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tak dokładnie, ah co to były za przeboje:decayed:, nie było nic z A3, po kilku miesiacach lekko podłamany już kolejnej B7 szukałem, nawet prawie Avant czerwony by zawital u mnie -forumowy z resztą ale jednak przegrałem :grin: no i powrót do szukania A3, potem w między czasie jak szukałem walczyłem o S4 B6 ale niestety też przegrałem:grin:, nawet przez chwilę zacząłem szukać A5 ale kasy zbrakło na dobry egzemplarz, bo to co za 45 tyś na smietnik się nadawalo, i tym sposobem jest to co miało być czyli A3:decayed:

Opublikowano

:whistling: :thumbup1:

Opublikowano

szacun za takie ładne autko i wkład pracy, patrząc na nie widzę ile pracy przede mną ;)

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎06 o 23:38, FroS-t napisał:

No miał Piotrek niżej front ale nie dało się juz jezdzić z tego co mówił i do góry podkręcił, kurde ale jak zobaczyłem te 9,5j aż naszła mn

Jest gdzieś temat tego B6 ? Jeżeli nie to napisz proszę jakiej firmy są felgi i jakie mają dokładnie parametry.

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, granatowy napisał:

Jest gdzieś temat tego B6 ? Jeżeli nie to napisz proszę jakiej firmy są felgi i jakie mają dokładnie parametry.

No przeciez panie kolego oznaczyłem go w poście, wystarczy kliknać w jego nick-->aktywnośc-->tematy i jest........

 

Opublikowano

Dzięki za link :) 

Z wcześniejszego posta oglądałem tylko zdjęcia.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tadam !!! Zima na pokładzie:naughty:

Jakby się ktos zastanawiał czy zakładac 18 czy 19 na lato:jerk:

16lhfmd.jpg

Przed zimą auto pojechało raz jeszcze do Art Detailing na usunięcie tego "kutasa" z maski co mi kiedyś wymalowali, było jeszcze troche polerki no i dodatkowa porcję zabiezpieczenia, póki co tyle:cool1:

No to co, do zobaczenia na Bukowinie :rolleyes:

2a778ev.jpg

 

Opublikowano

Zimowy setup wcale nie gorszy niż lato ;)
Jak na razie to ta zima i tak łaskawa, oby jak najdłużej nie musieli sypać soli [emoji14]

Opublikowano

Podnosiłeś coś do góry czy zostawiałeś tak jak jest?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, tomekhxc napisał:

Podnosiłeś coś do góry czy zostawiałeś tak jak jest?

Zostawiłem jak jest, nie kręciłem do góry

Opublikowano

:yeah:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, tomekhxc napisał:

:yeah:

Całe szczęście że ori lewarek miałem, nic innego nie wchodziło pod auto:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.