Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

F1, Rajdy i Motorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

482070_495533957171288_474816883_n.jpg

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

"Na ostatnim odcinku było ciasne skrzyżowanie, zaciągnąłem ręczny i oparłem się tyłem o dom. Musiałem cofać, straciłem 10-12 sekund."

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Kto przyjechał po naukę na ten rajd, przypomnicie?:whistling:

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Wyświetleń 309,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

brawo dla Ferrari :banan:

Opublikowano

Nie oparl sie tylem o dom... Tylko przy nawrocie 180st. co nie tak mu poszlo i nie wyrobol sie, prawym przednim naroznikiem sie nie zmiescil bo byl mur i musial cofac. Mam nadzieje ze to nie przez reke z ktora jeszcze ma problemy

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

http://rallynews.pl/lang.en/no/pnews/6867:kwasny:

---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

W trzech czwartych OS10 Kubica uderzył lewą tylną stroną w barierę, oderwane koło ale załoga próbuje dotrzeć na serwis!

Opublikowano

wycofal sie... a szkoda

Opublikowano

przyznam szczerze ze to kompletnie nie moja bajka

traktuję to na zasadzie skoki narciarskie - daleko mi do sezonowości :wink:

ale ktoś napisał wczoraj, że by wygrać, trzeba to jeszcze ukończyć ...

prorok qr**, czy jak ...

Rajd Wysp Kanaryjskich. Kubica rozbił auto i nie ukończył rywalizacji

Opublikowano
Opublikowano

F*** :kwasny:

Opublikowano

Szkoda szkoda... cos Robert z ta ambicja przesadza. Liczy sie wygrana w calym rajdzie a mial juz taka przewage ze mogl jachac bardziej asekuracyjnie

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Szkoda szkoda... cos Robert z ta ambicja przesadza. Liczy sie wygrana w calym rajdzie a mial juz taka przewage ze mogl jachac bardziej asekuracyjnie

http://eurosport.onet.pl/wideo/robert-kubica-zdradzil-przyczyny-swojego-wypadku,123713,w.html

Po fakcie to sobie można pogadać.

Jak obejrzałem filmik i zobaczyłem te barierki ... masakra. Ma Chłop narąbane w głowie :decayed:

Opublikowano

on już taki jest - zawsze na maxa - nie odpuszczał nigdy w f1 i nie odpuszcza w rajdach.

Tylko przydałoby sie żeby do mety czasami dojechał.

Opublikowano

Za chwile Malezja

Opublikowano

o w piz*u:shock3: szkoda:kwasny:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:07 ----------

co force india odjebała haha:facepalm:

Opublikowano

Żenujący komentarz ekipy polsatu na GP Malezji :facepalm:

Opublikowano

hamilton do mclarena na pitstop podjechal:polew::polew::polew:

Opublikowano

Alonso ciul. Force india :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

hamilton do mclarena na pitstop podjechal:polew::polew::polew:

Tez wlasnie z tego lałem

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Kurfa, co oni tam fleksuja w force india???

Opublikowano

co tam odpierdzielają w tych pitstpopach:facepalm:

Opublikowano

Ten bardzo dobry wyścig jest znakomicie zjebany przez tego nowego komentatora. Podnieca się jak dziecko

---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

Vettel :naughty:

Opublikowano

Chyba F1 robi sie zbyt pedalska, chyba chcą obronę webera ukarać :facepalm:

Opublikowano

w australii za***isty wyścig,ten jeszcze lepszy:kox:

szacun dla kierowców redbulla za walke,HAM -ROS tez nieźle,komedie w pitline,działy sie dzisiaj cuda:decayed:

żeby pod koniec jeszcze deszcz spadł,to chyba bym doszedł:jerk::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.