Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wiesz...każdy dba o własny interes i jego rozwój...Renault także :wink4:

Tru.

I dlatego śmiem twierdzić, że powrót Kimi'ego Raikkonena do F1 jak dla mnie, jest pewny :naughty:

W innym przypadku w ogóle nie byłoby tematu i rozmów Raikkoenna z szefem Renault.

Chyba, że gadali o pogodzie albo reniferach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten dość nudny tor to faktycznie, wyścig bardzo ciekawy. Wielka w tym zasługa Roberta, miło patrzeć gdy wyprzedza jak chce :naughty::kox: :gwizdanie: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ten dość nudny tor to faktycznie, wyścig bardzo ciekawy. Wielka w tym zasługa Roberta, miło patrzeć gdy wyprzedza jak chce :naughty::kox: :gwizdanie: :notworthy:

ja myśle,ze akcje Roberta znacznie podskoczą po tym wyścigu,tak samo,jak Massy-tylko w przypadku tego drugiego-Jego pracodawca ma już dobrych kierowców i dobre bolidy,a Renault wciąż jednak poza Robertem -ma jeszcze troche do zrobienia,łącznie z dobraniem dobrego partnera dla Kubicy,bo to piąta pozycja w rankingu konstruktorów-to jednak Roberta zasługa,ale gdyby był koleś podobnej klasy,co Kubica...kto wie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Singapuru 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://www.turbobit.net/646mohgipqlr.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Singapuru 2010 do zassania:

05279925328172418473.png

downloadq.png

http://www.turbobit.net/646mohgipqlr.html

"Przypominam, że upload jest przeznaczony dla osób, które nagrały sobie prywatnie wyścig na nagrywarkach z dyskiem twardym a nie mogą tych nagrań przenieść na komputer. W innym razie pobieranie materiału jest nielegalne." :gwizdanie:

:notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następcą Rosjanina miał być Kimi Raikkonen, ale fiński kierowca przyznał, że bierze poważnie powrót do F1 tylko do zespołu walczącego o mistrzostwo. Renault zaś mu tego zagwarantować nie może.

;(

Ja chcę Raikkonena...

:smutas:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następcą Rosjanina miał być Kimi Raikkonen, ale fiński kierowca przyznał, że bierze poważnie powrót do F1 tylko do zespołu walczącego o mistrzostwo. Renault zaś mu tego zagwarantować nie może.

;(

Ja chcę Raikkonena...

:smutas:

ja też [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 11:46_________________________________________________http://www.f1.v10.pl/Robert,Kubica,odwiedza,paryski,salon,samochodowy,50030.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po dżentelmeńsku zasugerowali mu, że powinien już chyba zakończyć swoją karierę w F1 :D

Na jego miejscu - gdybym miał po tylu latach spędzonych jako kierowca regularnie startujący w GP wylądować w jakiś HaErTe czy innych "Wirdżinach" jako tester - spróbowałbym swoich sił w innej serii, np. DTM albo WTCC. Tam powinni go przyjąć z otwartymi ramionami (z takim doświadczeniem).

W WTCC startuje przecież BMW - jakby Nick dobrze zagadał, jako wieloletni kierowca BMW Saubera, może go wezmą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to by było chyba na tyle, jeżeli chodzi o Raikkonena w Renault:

http://www.sport.pl/F1/1,96297,8470975,F1__Wsciekly_Raikkonen__Renault_uzylo_mojego_nazwiska.html

;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert 3 czas na 1 treningu :good:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 08:24_________________________________________________na 2 treningu również 3 czas :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o której w końcu te kwalifikacje[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 22:24_________________________________________________a już wiem. o 3:00 naszego czasu. Trzeba iść spać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...