Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

A może kwestia stylu jazdy, jednak do tej pory jeździli wolnossakami a teraz z turbinka to troche inna charakterystyka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

żeby potwierdzić, czy auto jest "winne" , czy kierowca- trzeba by powrócić do starych bolidów i przeprowadzić testy w takich samych warunkach- wtedy odpowiedź by się znalazła, czy Vettel nie radzi sobie z nowym bolidem, czy po prostu koncentracja i koordynacja podupada, czy Hammilton z Rosbergiem mają za***iste auta,(jak redbull dotychczas) czy to właśnie ich koncentracja i koordynacja jest teraz lepsza, szybsza et cetera...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne by każdy kolejny wyścig był również widowiskowy czego sobie i wam wszystkim życzę :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby potwierdzić, czy auto jest "winne" , czy kierowca- trzeba by powrócić do starych bolidów i przeprowadzić testy w takich samych warunkach- wtedy odpowiedź by się znalazła, czy Vettel nie radzi sobie z nowym bolidem, czy po prostu koncentracja i koordynacja podupada, czy Hammilton z Rosbergiem mają za***iste auta,(jak redbull dotychczas) czy to właśnie ich koncentracja i koordynacja jest teraz lepsza, szybsza et cetera...:wink:

Dominik odpowiedz padła w wyścigu. widziałeś po neutralizacji start mercedesów? Na prostej około 1km jak odjechały. Wcisnąć oporowo gaz chyba każdy potrafi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U, w F1, szczególnie teraz z tym wciskaniem gazu to też trzeba uważać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sie zgadzasz ze kierowca jest nie istotny,cze nie zgadzasz? bo twoja wypowiedz przeczy i zarazem potwierdza obie tezy:decayed:

najpierw piszesz,ze sie nie zgadzasz,a za chwile,ze kierowcy sa na jednakowym poziomie,więc to bolid jest najważniejszy:whistling:

Masz racje ze nielatwo to zrozumiec co napisalem. :decayed:

Kierowca jest o tyle wazny dla mnie ze musi przedstawiac jakis poziom kondycji fizycznej i talentu.

Mysle ze roznice w tym sa niewielkie, bo to najlepsi z najlepszych. Tylko tacy wygrywaja Tytuly, bo wygrac jeden wyscig- to sie moze zdarzyc dzieki zrzadzeniu losu (Robert Kubica tez skorzystal z tego ze dwoch najlepszych odpadlo). Inni nie maja tam wiekszej racji bytu, i mimo ze jest tak ze niektorzy dostaja sie tam dzieki kasie, to i tak nie sa to osoby ktore maja stycznosc z tym sportem "od wczoraj". Poza tym te osoby (ktore placa zeby sie dostac do F1) zazwyczaj sie dostaja do slabszych teamow i tylko talent im pozwoli sie dostac do najlepszych stajni.

I tutaj jestesmy przy kwestii zaawansowania technologicznego. Gdyby nie bylo tych roznic to:

A) Kierowcy nie mieliby parcia zeby dostac sie do najlepszego teamu (co sie rowna duzej kasie)

B) Producenci samochodowi nie mieliby motywacji wystawiania teamu fabrycznego. (Brak efektu reklamy/marketingu)

Nie oszukujmy sie, kasa napedza ludzi i sport. Im wieksza kasa w sporcie- tym lepiej oplacani zawodnicy i wieksza slawa- to jest prawdziwy doping. Porownajcie sobie zarobki najlepszych Zawodnikow F1 lub Pilki noznej z najlepszymi zawodnikami jakiejs mniej popularnej dyscypliny (malo reklam) na przyklad Paralympics....

Podsumowujac: jest to wspolzawodnictwo w dziedzinie mysli technicznej w ktorej mistrzami zostaja tylko najlepsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś jakieś sprawdzone źródełko, gdzie można obejrzeć wyścig już po jego zakończeniu?

Na święta jestem odcięty od Polsatu Sport, na ipli i innych streamach na żywo chyba tylko ... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać nie dawno film na TVP2 pt. Driven (Wyścig). Tak sobie pomyślałem: "Szkoda, że już Kubica nie startuje w F1" :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze wpisuje w google i coś się uda znaleźć. A jak live nie mogę to ściągam z chomika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko się na chomiku pojawia? Bo live na pewno nie obejrzę (śniadania i te sprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,ze vettel płacze,jakiś dziwny ton głosu ma:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka okrążeń wiecej i Ric wyprzedziby Alo,to żadna sensacja,ale kilka wiecej i ....Raikonen byłby zdublowany:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie,ze vettel płacze,jakiś dziwny ton głosu ma:decayed:

obudziłem się na koronacji:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wygrał? Bo siedze na jajku i tv nie dostępne:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hammilton rosberg i alonso:wink:

Ferrari przypadkiem czy coś poprawili? O skacowanego Raikonena nie pytam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hammilton rosberg i alonso:wink:

Ferrari przypadkiem czy coś poprawili? O skacowanego Raikonena nie pytam:decayed:

nie wiem:wink: ale w porównaniu z Raikonenem- z pewnością wypiłem więcej:grin::wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłużenie Alo na pudle,dobry był tekst,jak Vet rozmawiał z inżynierem,jadąc za Alo "nie damy rady wyprzedzić,jesteśmy za wolni na prostej,odpuszczamy?" i odpowiedz "tak" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...