Skocz do zawartości
IGNOROWANY

F1 Rajdy Motorsport - sezon 2016


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam F1 się interesowałem od dawna nie będę podawał roku bo nawet nie wiem ale były w PL problemy z oglądaniem tego sportu bo póki kubica nie jeździł to nikt nie transmitował. Powiem tak czy Robert zrobił dobrze nie wiadomo założę się że sam sobie pluje w brodę bo gdyby wiedział to by pewnie jechał posłusznie za vettelem i się nie wychylał. Czy by był pierwszy to też takie gdybanie bo nie był a skończył jak skończył. Szkoda Roberta bo pojechał super. Ja bym już tematu nie ciągnął tylko czekajmy do przyszłego tygodnia bo musicie przyznać że dzięki zmianą w regulaminie i konstrukcji bolidów f1 zrobiło się ciekawsze niż w zeszłym sezonie naprawdę było sporo wyprzedzania, dzięki tym dużym skrzydłom też sporo rozwałki a nie ukrywajmy że jest to też widowiskowe. Tak że jak dla mnie widowisko zyskało na pewno sporo nic tylko oglądać i trzymać kciuki za Roberta.

A co do zwycięzcy... Zawsze lubiłem Button'a i cieszę się że w końcu ma bolid którym może walczyć bo słyszałem jak podczas GP mówili że na ponad 150startów to dopiero jego druga wygrana... A chłopak talent ma. Do następnego weekendu... Już się nie mogę doczekać.

Kierowcy wyścigowi nie plują sobie w brodę. Mówią albo "Trudno popełniłem błąd skupiam się na kolejnym wyścigu", albo "To nie moja wina, nie miałem na to wpływu".

Ja miałem tuner satelitarny w domu i nie było problemu. RTL był dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jednak hamilton trzeci..Truliemu odebrano 3 miejsce za wyprzedzenie Hamiltona podczas neutralizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak hamilton trzeci..Truliemu odebrano 3 miejsce za wyprzedzenie Hamiltona podczas neutralizacji

:wallbash:

HAM ma zwykle więcej farta niż ... umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze po GP Malezji zostanie ogłoszone, że "cudowne" dyfuzory są nielegalne, Brawn GP zostanie zdyskwalifikowane i Ham wygra GP Australii :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne :cool1:,sezon będzie ciekawy :naughty:,koniec z dominacją 2 zespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ma jeden komentarz... Ferrari nie dojechało :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wolę Hamiltona od Massy :gwizdanie:

no to się módl żeby Brynia tego nie widziała... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam wolę Hamiltona od Massy :gwizdanie:

no to się módl żeby Brynia tego nie widziała... :>

Wiem o tym, wiem już od zeszłego sezonu :gwizdanie:

Czekałam aż Trzeniu da znać o sobie :naughty: :naughty:

Ale spoko to i tak lepsze niż Wisła vs Legia :wink4:

a ja pytam kto to jest ta Massa i Legia ? :decayed:

a tak na poważnie , może wygrać każdy , tylko nie Massa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne :cool1:,sezon będzie ciekawy :naughty:,koniec z dominacją 2 zespołów.

Dokładnie.

Ja w tym wszystkim widze szanse dla Roberta, ponieważ zarówno kierowcy jak i mechanicy Brawn GP do nieomylnych nie należą i kilka wpadek dziś mieli :przebiegly:

A Robert jest perfekcjonistą i dodatkowo pokazał że w nowym bolidzie jest bardzo szybki (2-gi najszybszy czas wyścigu :good:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel tylko udowodnił że jeszcze jest mało dojrzałym kierowcą. Bo jak wytłumaczyć sens blokowania jedącego znacznie szybciej rywala który od paru kółek zbliża się 0,5-1 sek na kółko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel tylko udowodnił że jeszcze jest mało dojrzałym kierowcą. Bo jak wytłumaczyć sens blokowania jedącego znacznie szybciej rywala który od paru kółek zbliża się 0,5-1 sek na kółko.

bo to jest walka na torze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznał się do błedu:[br]

Jestem idiotą

- Nie miałem już gum i absolutnie żadnej przyczepności. Samochód był szybki przez cały wyścig, ale powinienem przepuścić Kubicę. Zamiast tego, zachowałem się jak idiota, przepraszam, naprawdę przepraszam z całego serca. Chciałem też przeprosić cały mój zespół, który wykonał świetną robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zawinili po rowno

walka byla ostra ale Robert mogl poczekac na prosta, byla pare metrow dalej

no trudno, to dopiero poczatek sezonu

bedzie lepiej

Na prostej się nie wyprzedza (w F1 of koz) :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schumacher broni, bo on kiedyś też tak jeździł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...