Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Raczej w kolorze beda, ewentualnie kiedys na probe psikne plasti, albo okleje czarną folią, zeby rzucic okiem jak bardziej mi bedzie pasowalo. :)

Dekory oklejone i jak dla mnie wyglada to spoczko. ;)

male_c27fecf807e9a1b0182ac49523f.jpgmale_903c0d86e14555971e334d76c2fe02f.jpgmale_2a2be4992d9bbb9197aab767a74.jpg

male_0c815fad77cb251f1c24192630340.jpg

Opublikowano

szczotkowane alumiumium :lol1:

Opublikowano

czy mi się wydaje czy masz w przednich fotelach założone zagłówki z kanapy ??? :huh:

Opublikowano
  • Autor

:brawo:

takie je kupiłem i w sumie nie głupio to wygląda. :kox:

Opublikowano

To nie są takie jak powinny? Wyglądają dużo lepiej niż normalne ;)

Opublikowano
  • Autor

Też jestem tego zdania dlatego nie zmieniałem póki co. ;) Normalne są te na tych "drągach" , te co w naleśniku. :kox:


Jeden gosciu chce sie zamienic 18' AVUS za moje 15', tyle ze te 18' maja opony do wymiany, myslalem czy by ich na zime nie zostawic, ale to znowu kurde juz opony tanie nie beda ?! Hmmm ... A moze ktos takich szuka ? male_9a5af016de1b6052219e5ed3ba71015.jpgmale_b7da507b21c46a89977345c529c6.jpgmale_66f1ca0397777ddc5896a2c7a45b.jpg
Opublikowano

Nie wiem czy planujesz większy hamulec, ale jeśli tak to 15 i tak będziesz miał do opchnięcia. A avusy łatwiej chyba sprzedac ;)

Opublikowano
  • Autor

Na przod juz sa zaciski pod 320mm, a zmiane na co najmniej 16' planowalem, tylko o 18' na zime nie myslalem. ;) na tamtych 15' znowu sa nowki opony vredsteina i kurde nie wiem co robic hmm ... ?!

Opublikowano

Nie lepiej się zamienić i sprzedać je dalej? [emoji6]

15 i tak do siebie nie masz gdzie założyć... Z resztą na lato masz dziewiętnastki, to te by były dobre na zimę [emoji1]

Opublikowano
  • Autor

Ale trzeba by troche pracy wlozyc w te 18' zeby wygladaly w miare przyzwoicie i jakos puscic dalej, bo gdyby dla mnie na zime to mialo byc to na spokojnie bym sobie ogarnal, ale tym co mnie zniecheca jest cena nowych opon 18' na zime ... :/

Opublikowano

KoJ@K myślisz ściemniać szyby? Ja sam sie zastanawiam ale jakoś jak oglądam foty to w avancie mi to pasuje a w sedanie mniej. :huh:

Opublikowano

Powiem Ci, że mnie też... Dlatego na przyszłą zimę będę rozgladał się za 17 [emoji6] ale i tak swoich zimowe musisz się pozbyć...

Opublikowano
  • Autor

KoJ@K myślisz ściemniać szyby? Ja sam sie zastanawiam ale jakoś jak oglądam foty to w avancie mi to pasuje a w sedanie mniej. :huh:

Szyby oczywiście, że będę ściemniał. :) I choc napewno nie będzie to tak fajnie się zgrywało jak na czarnuchach, to i tak przyciema wpadnie. ;)

Powiem Ci, że mnie też... Dlatego na przyszłą zimę będę rozgladał się za 17 [emoji6] ale i tak swoich zimowe musisz się pozbyć...

17' też do tanich nie należą, no ale albo rybki albo... ;) no te zimówki ze stalówkami też będzie trzeba kiedyś pogonic. ;)

Opublikowano

Jakiej szerokości są te avusy?

Opublikowano

ja Ci powiem co masz zrobić..... dawaj te heble 320mm na zamianę za susziiiiiii....

Opublikowano

Bixy ma pokladzie. :)

male_2d3d0ef2829ab723391a84354e00bc8.jpgmale_a3cc42090778db02828cae67b58261e.jpgmale_44b5244a5909e52185f641a3ba66.jpg

male_5ae718c129d8d338e232af4973955.jpgmale_d5106e570715f59425307af99953.jpgmale_0226a6c88c23e69f6aaeceaefde.jpg

male_e5d31cc1bb51aa1a0b737cddb089.jpgmale_f9439d1b08d7e4fce25a9e85cced.jpg

Kolego a powiedz czy te soczewki nie są większe od oryginalnych? nie ma problemu z ich zamontowaniem? jeszcze mam pytanie jak je podłączyć aby poprawnie działały?

Opublikowano
  • Autor

Ie ma problemow zadnych z montazem. :)

Dobra, to kolo na przyszla zime juz mamy. :)

male_97ee3717383883eddab22f5b5731a.jpgmale_d641605cdcb55ab5d0d56a150dc1de.jpg

Opublikowano

Bardzo dobry wybór :)

Opublikowano
  • Autor

ja Ci powiem co masz zrobić..... dawaj te heble 320mm na zamianę za susziiiiiii....

To mowisz, ze machniom? :D

Opublikowano

Tak prawie milordzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.