Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie alkohole pijecie/polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie :)

Jakie trunki preferujecie i możecie polecić?

Może jakieś ciekawe połączenia "coś z czymś" ?

Jeżeli chodzi o mnie to z wódek najbardziej mi podchodzi czysta Belvedere lub Grey Goose.

Jak piję whisky to najczęściej z lodem Jack Daniel's Single Barrel (czasami są na niego fajne promocje w makro) albo zwykła z colą i plastrem cytryny.

Piwa w tym roku ograniczyłem ale jak już to piję Grolsch'a , Pilsnera lub naszego Żywca.

Opublikowano

czerwone wino z colą ;) obczaj

Opublikowano

Johnnie Walker RED z coca cola i lodem badz tez sprite :)

Jack Daniels sam z lodem lub z coca cola i lodem

Johnnie Walker BLACK z lodem

Battlantines z coca cola i lodem badz tez sprite

Jack Daniels Honey sam

Cin Cin Cytrynowy bdz pomaranczowy ze spritem :)

Edytowane przez sebul

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

Opublikowano

Mój teść robi sam nelewki: malinowe wiśniowe, porzeczkowe. Na spirytusie osiągają ok 60%. Naturalne, na zimę jak najbardziej. Mam dwa słoiki po 4 l.

Poza tym lubię śliwowicę Łącką lub Podbeskidzką.

Opublikowano

polecam chivasa 18 letniego jak ktoś lubi whisky zajefajny bo 12 nie warta cena niestety miałem okazje kupić za dobre pieniądze "18" i jest super w smaku sama bez coli bo to prefanacja... ;)

Opublikowano

polecam chivasa 18 letniego jak ktoś lubi whisky zajefajny bo 12 nie warta cena niestety miałem okazje kupić za dobre pieniądze "18" i jest super w smaku sama bez coli bo to prefanacja... ;)

Jeżeli ktoś nie jest smakoszem dobrej whisky to szkoda wydawać pieniądze na drogie trunki, bo różnicy i tak nie poczujecie, a zaoszczędzone pieniądze lepiej puścić jakiegoś dobrego moda :decayed:

Ja sobie popijam primatora pszenicznego i jestem szczęśliwy :)

Opublikowano

Księżycówka z colą lub bez[emoji39]

Opublikowano

Grzaniec z rumem

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwo

Edytowane przez laki83

Opublikowano

czerwone wino z colą ;) obczaj

Właśnie Spróbowałem - Bardzo dobre :)

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwo
Jak ktoś ma ochotę to może pić whisky nawet z mlekiem.

Co kto lubi.

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwo
Jak ktoś ma ochotę to może pić whisky nawet z mlekiem.

Co kto lubi.

Dokładnie. W Hiszpanii jak chciałem piwko lane z plastrem cytryny to patrzeli na mnie jak na jakiegoś pierdolniętego a po paru minutach szwabki obok też o to poprosili :D Chodzi mi o to jak ktoś pije jakąś najzwyklejszą whisky z colą... bo jakieś lepsze - droższe łiskacze z tym mieszać to faktycznie głupota.

Edytowane przez KarolASO

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

popieram....cola?to profanacja....kurde co ja gadam to jak kazirodztwo
Jak ktoś ma ochotę to może pić whisky nawet z mlekiem.

Co kto lubi.

Dokładnie. W Hiszpanii jak chciałem piwko lane z plastrem cytryny to patrzeli na mnie jak na jakiegoś pierdolniętego a po paru minutach szwabki obok też o to poprosili :D Chodzi mi o to jak ktoś pije jakąś najzwyklejszą whisky z colą... bo jakieś lepsze - droższe łiskacze z tym mieszać to faktycznie głupota.

Nie zgodzę się z tą głupotą, każdy pije tak jak lubi, a te najtańsze whisky bez coli nadaje się tylko do ścieków, taka jest prawda

Opublikowano

osobiscie wole kupić jedną butelke czegos dobrego i wypić ze smakiem niz pare butelek jakiegos szajsu najtanszego i mieszać to z colą itp żeby sie to w ogóle dało wypić.Bo nie oszukujmy sie...nawet najgorszy trunek da sie wypić jak doleje sie do tego coli


a co do mieszanców ..to kiedys piłem piwo pomieszane z sokiem z czerwonych grejpfrutów..nawet ciekawie smakowało

Opublikowano
  • Autor

osobiscie wole kupić jedną butelke czegos dobrego i wypić ze smakiem niz pare butelek jakiegos szajsu najtanszego i mieszać to z colą itp żeby sie to w ogóle dało wypić.Bo nie oszukujmy sie...nawet najgorszy trunek da sie wypić jak doleje sie do tego coli

a co do mieszanców ..to kiedys piłem piwo pomieszane z sokiem z czerwonych grejpfrutów..nawet ciekawie smakowało

O ile dobrze pamiętam to w menu pizza hut jest opcja piwa z sokiem grejpfrutowym.

Opublikowano

Porto z Cola lub woda, piwko z spraitem ,

Opublikowano

Ktos kto pije whisky z colą w ogòle nie kuma o co w tym chodzi.

Sorry ze tak pisze ale.mam dosyc pokaźną wiedze na ten temat, kolekcjonuje ten trunek i mam tego sporą ilosc :wink:

Opublikowano

Sam co mialem w domu "najwyzszego" to Black'a, chcialem "kumac o co chodzi" tak jak ten Pan:

Ale sie nie dalo... dla mnie kazda whiskey smakuje roztworem petow od papierosow :( Za to z cola kazda za***ista :D

Opublikowano

Whisky z colą :facepalm:

Whisky z lodem :facepalm:

Macie jeszcze jakies inne ciekawe pomysły ???

haha smieszne ale wiele osob tak pije.mi tez tak smakuje:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.